Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Maredis

Česká republika, Jizerské hory, Kořenov

Ubytování Hotel
Počasí
-4 °C - Oblačno
-4 °C - Oblačno

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR PLUS od 60 let (pouze hotel), 8 dní/nocí, nástup neděle - 7x ubytování s polopenzí - 5x obědový balíček na výlet (hlásit den dopředu) - neobsazené lůžko se neúčtuje - Parkování, Wi-Fi Neobsazené lůžko v pokoji 1/3 se neúčtuje. Nelze uplatnit žádnou slevu.
Restaurace, venkovní i zastřešená terasa, společenská místnost, Wi-Fi, venkovní bazén 16×8 m, volejbalové hřiště, stolní tenis, elektronické šipky, petanque, úschovna kol a lyží, parkoviště.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Rašeliniště Jizery – národní přírodní rezervace v mělkém údolí Jizery - Kořenovské malé vodopády – 2 km od hotelu - Protržená přehrada – sypaná hráz na Bílé Desné - Štěpánka – kamenná rozhledna na vrchu Hvězda, poprvé otevřena v roce 1892 - Rozhledna Černá Studnice, Smrk, Bramberk - Tanvaldský Špičák – 831 m n.m. - Souš – osada na říčce Černé Desné - Tanvald – průmyslové město na soutoku Desné a Kamenice - Bozkovské dolomitové jeskyně.
Venkovní bazén v areálu (16x8 m).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 100 Kč/den pouze v bungalovu. V hotelu nepovolen.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 19.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: 12 Kč/den.
Dovolená na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš * koupání v hotelovém venkovním bazénu.

Sport a zábava

Venkovní bazén v areálu (16x8 m).
ZDARMA: parkování, úschova kol, Wi-Fi, vstup do venkovního bazénu.

Ubytování

2 a 4 lůžkové pokoje se Spr.+WC, TV. Wi-Fi. V některých termínech i 3 lůžkové pokoje. 4 lůžkové bungalovy s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, TV, internet, balkon 2x 2 lůžkové ložnice v patře, v přízemí společná místnost s rozkládacím 2 lůžkerm. Přistýlky rozkládací lůžko. V bungalovu v období 1.4. - 20.12.17 příplatek za topení 200 Kč/noc/na místě.

Stravování

Polopenze - snídaně jednotné servírované menu, večeře výběr ze 2 menu. Možnost dokoupení obědů v CK.

Poloha

Hotel se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, cca 15 km severně od Jablonce nad Nisou a cca 5 km od Harrachova. Okolí hotelu je ideální pro milovníky pěších tůr i cykloturistiky, v zimě jsou k dispozici běžecké tratě na Jizerské magistrále.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jizerské hory nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat