Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Borovanský Mlýn

Česká republika, Jižní Čechy, Borovany

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Pension Borovanský Mlýn
Penzion Borovanský mlýn
Počasí
3 °C - Jasno
3 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR POBYT (od 60 let) 7 dní/6 nocí, nástup sobota nebo neděle V termínech 14.04. - 25.06. a 27.08. - 19.11.17 - 6x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína při příjezdu - 2x obědový balíček výlet - 2x odpolední káva nebo čaj - rekreační poplatek, parkování Nelze uplatnit slevu za včasný nákup.
Programový pobyt č.2: BOROVANSKÝ RELAX NA MLÝNĚ 4 dny/3 noci, nástup libovolný V termínech 14.04. - 25.06. a 27.08. - 19.11.17 - 3x ubytování s polopenzí - 1x láhev vína na pokoj - 1x káva nebo čaj s dezertem (koláč) - 1x vstup do lazebny - Sleva 20% na masáž Děti nemají masáže a vstup do sauny Nelze uplatnit slevu za včasný nákup.
Restaurace, vinný sklípek, bar, salonek s SAT/TV a videem, letní terasa, venkovní bazén, posilovna. Lazebna - sauna a masáže. Hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, houpačky), vlastní rybník se šlapadly. V penzionu je stálá výstava - Půda plná pohádek - výstava českých pohádek, která zaujme nejenom děti. Navštívit můžete i farmu s výběhem pro kozy, ovce a chov koní. Restaurace tak pro klienty vaří z vlastních produktů. Místní produkty (včelí med, bylinkové čaje, likéry, koření....) lze zakoupit ve Farmářském krámku.

Poloha

Zrekonstruovaný mlýn leží na břehu jednoho z jihočeských rybníků, 2 km do Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic a 20 km od Českého Krumlova. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.

Sport a zábava

Venkovní bazén a rybník u penzionu Přírodní koupaliště "Pražan" (rybník) - 300 m Bazén v Borovanech - 1,5 km Pískovcové lomy nebo rybník Svět v Třeboni (pláž, půjčovna loděk, škola surfu) - 16 km.
Léto: ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, internet ve společných prostorách, venkovní bazén, výstava "Půda plná pohádek" a prohlídka farmy, stolní tenis, dětské hřiště, hřiště na nohejbal a volejbal, úschova kol.

Ubytování

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Požadavek na TV na pokoj nutno uvádět do cestovní smlouvy. Na ověření je také možný pokoj s balkonem za 100 Kč/pokoj/noc.
Celková kapacita: 54 lůžek.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří v CK - jednotné 2 chodové menu (polévka a hlavní chod). Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: České Budějovice - Borovany - Ostrolovský újezd - 800 m za Borovany doleva. Parkování u penzionu. GPS: N 48°52.96167', E 14°37.61833'.
Příjezd autobusem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY Pěší turistika i cykloturistika - značené trasy vedou přímo od penzionu. - Státní hrad a zámek Český Krumlov - Státní hrad Zvíkov - Starobylé město Třeboň - Zámek Hluboká - Město České Budějovice RYBOLOV: Vlastní rybník se šlapadly, ve kterém lze též rybařit (povolenky k rybolovu vydává provozovatel penzionu). Rybník Škviřín 8,5 ha, rybník Jalový Dvůr, 8 ha, soukromé revíry Klatovské rybářství a.s. informace o povolenkách tel. 376323301 Rybník přímo u objektu – informace na místě. VŠUDE DOBŘE NA MLEJNĚ NEJLÉPE - program pro děti Při týdenním pobytu v pondělí, středu a pátek, vždy od 9 do 11 hodin. A na víkendový pobyt na sobotu. 1. Zkus si práci čeledína na farmě - program zahrnuje: prohlídka farmy, krmení zvířat ( některé i z ruky )a péče o dom. zvířata a pravidelná údržba farmy, výroba kozího sýru! Účastník na konci pobytu dostane řád správného čeledína!! Cena 499,-Kč týden/189,-Kč víkend 2.Rybaření s vodníkem Kebulem - program zahrnuje: seznámení se sladkovodními rybami, s rybářským právem, rybaření, krmení ryb a pravidelná údržba rybníku!! Účastník dostane řád malého hospodáře rybníka. Cena 299,-/149,-Kč 3.Seznamte se s mlynářským vraníkem - program zahrnuje: pravidelná péče o koně, základy jezdectví, jízda na koni. Účastník dostane řád malého žokeje! Cena 499,-/199,-Kč Cena je orientační a platí se na místě.
- Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
Venkovní bazén a rybník u penzionu Přírodní koupaliště "Pražan" (rybník) - 300 m Bazén v Borovanech - 1,5 km Pískovcové lomy nebo rybník Svět v Třeboni (pláž, půjčovna loděk, škola surfu) - 16 km.
Parkování: 0 Kč.
Pobyt se zvířetem: 100 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.
Rekreační poplatek: 0 Kč.
Ráj pro klidnou rodinnou dovolenou * Půda plná pohádek * Výborná kuchyně z domácích produktů vlastní farmy * vlastní rybník.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jižní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat