Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Frankův Dvůr

Česká republika, Jižní Čechy, Jindřichův Hradec

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Cena za osobu od 2 100 Kč

Dostupných: 446 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel je vzdálený 2 km od Jindřichova Hradce, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Hotel byl vybudován s cílem uspokojení náročnější domácí i zahraniční klientely, která hledá příjemnou atmosféru venkovské usedlosti.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY: - Zámek Jindřichův Hradec - Jindřichohradecké úzkokolejky - Česká Kanada - Zámek Červená lhota - Hrad Landštejn RYBAŘENÍ - hotel je ojedinělý svým umístěním mezi soustavou rybníků... RYBOLOV: č.r. 421052 – Nežárka 4, 25 ha - č.r. 421020 – Hamerský potok 1A, 53 ha MO Jindřichův Hradec, Po-St-Pá 8.30-11.30, 13.00-16.00 hod, tel. 380 427 687 Rybaření přímo ve dvou rybnících, které jsou nedílnou součástí hotelu. Odpadá Vám tím starost s obstaráváním povolení i pracné hledání vhodné vodní plochy pro rybaření. Stačí jen uhradit příslušnou částku v hotelové recepci a jste oprávněni k celodenní zábavě, přičemž dva úlovky si můžete ponechat pro vlastní potřebu nebo si je nechat tepelně zpracovat v hotelové kuchyni. ČTYŘKOLKY - okolní terén je pro ně ideální, jezdí se v každém ročním období a snadno se s nimi dostanete i do málo přístupných míst... CYKLISTIKA - půjčovna, úschova i servis MINIGOLF - hotel se může pochlubit perfektně vybaveným hřištěm, umístěným navíc u jezírka s fontánou... PAINTBALL - okolní členitý terén je pro tenhle způsob „boje“ jako stvořený... VYJÍŽĎKY NA KONI - nejen děti budou nadšené z návštěvy koňské farmy a projížďky v sedle. (nutná rezervace v hotelu 14 dní před požadovaným termínem).
Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Visa Eloctron, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club.
Hotelový vnitřní bazén. AQUAPARK - Jindřichův Hradec (4 km) - na venkovním koupališti je velký rekreační bazén s tobogánem o délce 82 m a mnoha dalšími atrakcemi (divoká řeka, masážní trysky, vzduchová lavice, protiproud a vlny, vodní zvon, vodní hřib, vodní dělo, vodní stěna, dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou a ježkem, sluneční louka. Plovárna na rybníku Vajgar (3 km).
Parkování: ZDARMA.
Pobyt se zvířetem: ZDARMA.
Pobyt začíná nástupem od 15:00 do 19:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod.
Rekreační poplatek: 21 Kč/noc.
Oáza klidu, pohody a výjimečných zážitků * pobyty pro každého!

Popis

Programový pobyt č.1: LÁSKA V KAŽDÉM VĚKU 3 dny/2 noci - pro páry všeho věku 2 x ubytování se snídaní 1 x romantická večeře při svíčkách 1 x láhev sektu 1 x káva s moučníkem 1 x "V.I.P. dárek"na pokoji 2 x půlhodinová masáž 1x 1 hod. sauny/2 osoby vstup do hotelového bazénu parkování Na tento typ pobytu NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU DALŠÍ SLEVU!
Dvě restaurace - 1x kuřácká a 1x snídaňová nekuřácká, vnitřní bazén, sauna, solárium a masáže. Přímo před letní terasou se nachází dětské prolézačky, pískoviště a minigolf, půjčovna a úschova kol, stolní tenis. Ojedinělou atrakcí je možnost rybaření na 15 ha rybníků přilehlých k hotelovému komplexu. Parkoviště, kongresový sál, salonek, internet ve všech prostorách.

Sport a zábava

Hotelový vnitřní bazén. AQUAPARK - Jindřichův Hradec (4 km) - na venkovním koupališti je velký rekreační bazén s tobogánem o délce 82 m a mnoha dalšími atrakcemi (divoká řeka, masážní trysky, vzduchová lavice, protiproud a vlny, vodní zvon, vodní hřib, vodní dělo, vodní stěna, dětské brouzdaliště s vodní stříkačkou a ježkem, sluneční louka. Plovárna na rybníku Vajgar (3 km).
ZDARMA: bazén, parkování, Wi-Fi, úschova vlastních kol.

Ubytování

A) 2 lůžkové pokoj, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, Wi-Fi, b) 2 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek (mezonetové), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, Wi-Fi - na ověření na prodejním dispečinku. Přistýlka - rozkládací křeslo: vhodná pro 1 dítě (pro pokoj 2+1) Přistýlka - rozkládací pohovka: 1 a půl lůžka, tzn. vhodná pro 1 dospělou osobu nebo až 2 děti (pro pokoj 2+2) Všechny pokoje jsou v patře a hotel nemá výtah. Pokoje s přistýlkou jsou mezonetové, do patra vedou mlynářské schody. Pokoje nejsou vhodné pro malé děti nebo starší osoby.
Celková kapacita: 49 lůžek + 19 přistýlek.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: Doporučujeme dopravu autem GPS souřadnice hotelu: 49°8'31.718"N, 14°57'56.896"E Ze směru Benešov, Tábor, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, silnice č. 23. Ze směru Humpolec, Pelhřimov, silnice č. 34 (E551). Po příjezdu do Jindřichova Hradce Jarošovskou ulicí projedete rovně kruhovým objezdem (supermarket Lidl), po ul. Jarošovská pokračujte až na světelnou křižovatku Jarošovská, Claudiusova, zde odbočíte vlevo a dále po hlavní silnici, která se stáčí mírně doprava, ul. Claudiusova zde přechází v ul. Nábřeží, po levé straně vidíte rybník Vajgar. Po příjezdu na světelnou křižovatku tvaru T, Nábřeží, Rybniční, odbočíte vpravo a po cca 100 m se dostanete na nám. Míru, kde opět po hlavní silnici odbočíte vlevo. Na konci náměstí zabočíte vpravo do ul. Komenského, po dalších 100 m odbočíte vlevo na Balbínovo nám. a pokračujete rovně kolem Muzea, Krýzovy jesličky k Nežárecké bráně. Tuto projedete a ul. Nežáreckou se dostanete na křižovatku Nežárecká, Jemčinská, zde odbočíte vpravo, ul. Jemčinská vás vyvede z obce Jindřichův Hradec, 100 m za označníkem "konec obce" odbočíte vpravo na polní asfaltku, po 2 100 m již spatříte cíl své cesty "Frankův dvůr".
Příjezd autobusem: Autobusové nádraží: 3,5 km Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakové nádraží: 3,5 km Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat