Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Gold

Česká republika, Jižní Čechy, Chotoviny

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště

Ubytování

2 - lůžkový pokoj s přistýlkou, Spr.+ WC, LCD TV, Wi-Fi, minibar. Pro Váš nerušený a kvalitní spánek luxusní dvaceticentimetrové zdravotní matrace. Na ověření na prodejním dispečinku jsou možné pokoje s balkonem za příplatek 300 Kč/noc/pokoj. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 55 lůžek.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr z menu (polévka + hlavní chod). Při vyšší obsazenosti mohou být večeře formou bufetu.

Sport a zábava

Rybník KOŠÍN - 3 km Aquapark v Táboře - 10 km. V areálu plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností využití parních komor (délka 25 m), dětský bazén pro děti do 8 let (délka 6 m), otevřený venkovní areál s brouzdalištěm a tobogánem a relaxační centrum.
ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, úschova kol, Wi-Fi.

Trasa

Příjezd autem: Sjezd z dálnice D3, železniční koridor Tábor - Praha. GPS: N 49°28.43635', E 14°40.49152'.
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka 200 m od hotelu.
Příjezd vlakem: Vlaková zastávka 100 m od hotelu.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Město Tábor (10 km) - jednou z nejvýznamnějších památek pozdní gotiky je budova radnice.Její sály dnes slouží Husitskému muzeu, které zde nabízí prohlídku stálých expozic týkajících se husitství, v přízemí budovy je vstup do sítě podzemních chodeb. Muzeum čokolády a marcipánu, Muzeum Lega. - ZOO Tábor – Větrovy (10 km). Je největší zoologickou zahradou na jihu Čech, která je zaměřena zejména na faunu amerického kontinentu. - Benešova vila - Tábor (12 km) - rozsáhlý areál Benešovy vily, nacházející se na soutoku Kozského potoka a Lužnice, je většinou hlavní turistickou zastávkou v historické části Tábora a okolí . - Chýnovské jeskyně (20 km) - národní památka ležící u obce Dolní Hořice. Představuje nejvýznamnější a nejrozsáhlejší krasový útvar jižních Čech. - Kozí hrádek (15 km) - je nejpamátnějším hradem Táborska. Z dochovaných pramenů není známo, kdy byl postaven. Nejstarší zprávy jsou až z roku 1377, kdy byl jeho majitelem Vlček z Kozího. - Hrad Choustník - Zámek Červená Lhota - Zřícenina Šelmberk.
Rybník KOŠÍN - 3 km Aquapark v Táboře - 10 km. V areálu plaveckého stadionu se nachází vnitřní bazén s možností využití parních komor (délka 25 m), dětský bazén pro děti do 8 let (délka 6 m), otevřený venkovní areál s brouzdalištěm a tobogánem a relaxační centrum.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 150 Kč/den.
Pobyt začíná příjezdem od 14.00 do .00 hod a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: V ceně.

Poloha

Nově postavený hotel**** se nachází v jihočeské obci Chotoviny vzdálené 10 kilometrů od husitského města Tábora.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR PLUS (od 60 let) 7 dní/6 nocí, nástup libovolný - 6x ubytování s polopenzí - 5x oběd výběrem z denního menu (polévka + hlavní chod) nebo v případě zájmu obědový balíček na výlet - zážitková karta TOULAVA - 1x vstup do muzea čokolády - parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.
Restaurace, venkovní terasa s výhledem do okolí, zahrada, sauna s ochlazovacím bazénkem, whirlpool, odpočinková zóna s možností občerstvení. Dětský koutek, venkovní skluzavka a pískoviště, prodej suvenýrů, možnost zapůjčení kol. Wi-Fi v celém hotelu. Vnitřní i venkovní prostory pro pořádání kongresů a jiných společenských akcí. Přímo v obci Chotoviny se nachází sportovní hala, kuželník, fotbalové hřiště a antukový tenisový kurt. Minipivovar Chotoviny - nefiltrované speciální pivo vařené dekokčním způsobem. Svou krásnou barvu získává přidáním karamelového sladu. Na čepu je pivo - VIENNA SPEZIAL LAGER 1913 - vyrobené ku příležitosti 100. výročí císařských manévrů v Chotovinách.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jižní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat