Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pension Borovanský Mlýn

Česká republika, Jižní Čechy, Borovany

Pension Borovanský Mlýn (hlavní fotografie)

sleva až 15 %

  • Pension Borovanský Mlýn (fotografie 2)
  • Pension Borovanský Mlýn (fotografie 3)
  • Pension Borovanský Mlýn (fotografie 4)
  • Pension Borovanský Mlýn (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Termín 4. 10. (St)– 7. 10. (So)
Délka pobytu 4 dny, 3 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 226063532631
Počasí
18 °C – Skoro zataženo
Počasí
18 °C – Skoro zataženo
Cena za osobu od 2 795LM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Poloha

Zrekonstruovaný mlýn leží na břehu jednoho z jihočeských rybníků, 2 km od Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic a 20 km od Českého Krumlova. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.

Popis

Restaurace, vinný sklípek, bar, salonek s SAT/TV a videem, letní terasa, venkovní bazén, posilovna. Lazebna - finská sauna, vířivá vana, relaxační místnost. Dále pak: masáže, zábaly, kosmetika, manikúra, pedikúra (na objednávku) Hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, houpačky), vlastní rybník se šlapadly. Vlastní rybník vhodný i pro sportovní rybolov (povolenky se prodávají přímo na penzionu).
V penzionu je stálá výstava - Půda plná pohádek - výstava českých pohádek, která zaujme nejenom děti. Navštívit můžete i farmu s výběhem pro kozy, ovce a chov koní. Restaurace tak pro klienty vaří z vlastních produktů. Místní produkty (včelí med, bylinkové čaje, likéry, koření....) lze zakoupit ve Farmářském krámku.

Sport a zábava

- Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob - úschova vlastních kol zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY Pěší turistika i cykloturistika - značené trasy vedou přímo od penzionu. - Státní hrad a zámek Český Krumlov - Státní hrad Zvíkov - Starobylé město Třeboň - Zámek Hluboká - Město České Budějovice RYBOLOV: Vlastní rybník se šlapadly, ve kterém lze též rybařit (povolenky k rybolovu vydává provozovatel penzionu). V okolí Třeboně je možnost zajištění sportovních povolenek na různých rybnících. Více informací na stránkách Rybářství Třeboň VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - v Jižních Čechách jezdí celoročně motorový vláček, který neslouží jen výletníkům, ale i obyvatelům zdejších vesniček. Jedinečným zážitkem je jízda historickým parním vlakem během letní sezóny. JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ VŠUDE DOBŘE NA MLEJNĚ NEJLÉPE - program pro děti Při týdenním pobytu v pondělí, středu a pátek, vždy od 9 do 11 hodin. A na víkendový pobyt na sobotu. 1. Zkus si práci čeledína na farmě - program zahrnuje: prohlídka farmy, krmení zvířat ( některé i z ruky )a péče o dom. zvířata a pravidelná údržba farmy, výroba kozího sýru! Účastník na konci pobytu dostane řád správného čeledína!! Cena (orientační) cca 499,-Kč týden/189,-Kč víkend 2.Rybaření s vodníkem Kebulem - program zahrnuje: seznámení se sladkovodními rybami, s rybářským právem, rybaření, krmení ryb a pravidelná údržba rybníku!! Účastník dostane řád malého hospodáře rybníka. Cena (orientační) cca 299,-/149,-Kč 3.Seznamte se s mlynářským vraníkem - program zahrnuje: pravidelná péče o koně, základy jezdectví, jízda na koni. Účastník dostane řád malého žokeje! Cena (orientační) cca 499,-/199,-Kč Cena je orientační a platí se na místě.

Ubytování

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Pokoje jsou v "pohádkovém" designu (vodnický, andělský, Křemílka a Vochomůrky, Petra Pana, Rumcajsův, Rusalčin). Požadavek na TV na pokoj nutno uvádět do objednávky. Některé pokoje mají balkon (pouze jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje). Poplatek ve výši cca 100 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.

Celková kapacita: 54 lůžek.

Stravování

Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (menu o 2 chodech, výběrem ze 2 hl. jídel) za doplatek CK. Možnost dokoupení další stravy na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

Doprava

Příjezd autem: České Budějovice - Borovany - Ostrolovský újezd - 800 m za Borovany doleva. Parkování u penzionu. GPS: N 48°52.96167', E 14°37.61833'
Příjezd autobusem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou bufetu

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - stolní tenis - hřiště na nohejbal a volejbal - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště

BOROVANSKÝ RELAX NA MLÝNĚ ((4 dny/3 noci, nástup libovolný) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína na pokoj - 1x káva nebo čaj s dezertem (koláč) - 1x vstup do lazebny pro dospělé - Sleva 20% na masáž Děti nečerpají masáže a vstup do lazebny (sauny)

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště

SENIOR POBYT od 60 lel ( 6 dní/5 nocí, nástup neděle) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína při příjezdu na pokoj - 2x obědový balíček výlet - 2x odpolední káva nebo čaj

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště.

Ostatní

Dlaší služby: - Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob - úschova vlastních kol zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

Slevy a výhody: SLEVA 5% za za včasný nákup do 28.2.23 platí pro Rekreační pobyt na min. 7 nocí.

Akční nabídka: POHÁDKOVÉ POKOJE a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY PRO CELOU RODINU (Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem)

Určitě oceníte: Proč penzion Borovanský mlýn: - ráj pro klidnou rodinnou dovolenou - pohádkové pokoje (vodnicky, Rumcajsům, Křemílka a Vochomůrky aj.) - výborná kuchyně z domácích produktů vlastní farmy - vlastní rybník - ANIMAČNÍ PROGRAMY a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY nejen pro děti o letních prázdninách, příp. dle obsazenosti penzionu, těšit se můžete na: Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem, Půdu plnou pohádej aj. Více informací: ZDE

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská postýlka za 100 Kč/noc - nutno předem ověřit.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 176 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 176 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 4. 10. – 6. 10. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 1 598 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 1 598 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 7. 10. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 2 795 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 2 795 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 7. 10. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 2 397 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 2 397 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 8. 10. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 3 196 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 3 196 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 9. 10. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 3 995 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 3 995 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 10. 10. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 4 794 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 4 794 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 4. 10. – 11. 10. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 5 593 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 5 593 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 5. 10. – 7. 10. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 1 598 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 1 598 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 5. 10. – 8. 10. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 2 795 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 2 795 Kč
Sleva 15 %
Přidat k porovnání 5. 10. – 8. 10. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Sleva 15 % Vlastní Snídaně od 2 397 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 2 397 Kč
Sleva 15 %

Poloha

Zrekonstruovaný mlýn leží na břehu jednoho z jihočeských rybníků, 2 km od Borovan, cca 16 km od Třeboně, 16 km od Českých Budějovic a 20 km od Českého Krumlova. Ideální místo pro poznávání kulturních a historických památek jižních Čech.

Popis

Restaurace, vinný sklípek, bar, salonek s SAT/TV a videem, letní terasa, venkovní bazén, posilovna. Lazebna - finská sauna, vířivá vana, relaxační místnost. Dále pak: masáže, zábaly, kosmetika, manikúra, pedikúra (na objednávku) Hřiště pro míčové sporty, dětské hřiště (pískoviště, prolézačky, houpačky), vlastní rybník se šlapadly. Vlastní rybník vhodný i pro sportovní rybolov (povolenky se prodávají přímo na penzionu).
V penzionu je stálá výstava - Půda plná pohádek - výstava českých pohádek, která zaujme nejenom děti. Navštívit můžete i farmu s výběhem pro kozy, ovce a chov koní. Restaurace tak pro klienty vaří z vlastních produktů. Místní produkty (včelí med, bylinkové čaje, likéry, koření....) lze zakoupit ve Farmářském krámku.

Sport a zábava

- Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob - úschova vlastních kol zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY Pěší turistika i cykloturistika - značené trasy vedou přímo od penzionu. - Státní hrad a zámek Český Krumlov - Státní hrad Zvíkov - Starobylé město Třeboň - Zámek Hluboká - Město České Budějovice RYBOLOV: Vlastní rybník se šlapadly, ve kterém lze též rybařit (povolenky k rybolovu vydává provozovatel penzionu). V okolí Třeboně je možnost zajištění sportovních povolenek na různých rybnících. Více informací na stránkách Rybářství Třeboň VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - v Jižních Čechách jezdí celoročně motorový vláček, který neslouží jen výletníkům, ale i obyvatelům zdejších vesniček. Jedinečným zážitkem je jízda historickým parním vlakem během letní sezóny. JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ VŠUDE DOBŘE NA MLEJNĚ NEJLÉPE - program pro děti Při týdenním pobytu v pondělí, středu a pátek, vždy od 9 do 11 hodin. A na víkendový pobyt na sobotu. 1. Zkus si práci čeledína na farmě - program zahrnuje: prohlídka farmy, krmení zvířat ( některé i z ruky )a péče o dom. zvířata a pravidelná údržba farmy, výroba kozího sýru! Účastník na konci pobytu dostane řád správného čeledína!! Cena (orientační) cca 499,-Kč týden/189,-Kč víkend 2.Rybaření s vodníkem Kebulem - program zahrnuje: seznámení se sladkovodními rybami, s rybářským právem, rybaření, krmení ryb a pravidelná údržba rybníku!! Účastník dostane řád malého hospodáře rybníka. Cena (orientační) cca 299,-/149,-Kč 3.Seznamte se s mlynářským vraníkem - program zahrnuje: pravidelná péče o koně, základy jezdectví, jízda na koni. Účastník dostane řád malého žokeje! Cena (orientační) cca 499,-/199,-Kč Cena je orientační a platí se na místě.

Ubytování

2, 3 a 4 - lůžkové pokoje, Spr.+WC. Pokoje jsou v "pohádkovém" designu (vodnický, andělský, Křemílka a Vochomůrky, Petra Pana, Rumcajsův, Rusalčin). Požadavek na TV na pokoj nutno uvádět do objednávky. Některé pokoje mají balkon (pouze jako nezávazné přání klienta, CK negarantuje). Poplatek ve výši cca 100 Kč/noc bude hrazen při příjezdu na recepci.

Celková kapacita: 54 lůžek.

Stravování

Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří (menu o 2 chodech, výběrem ze 2 hl. jídel) za doplatek CK. Možnost dokoupení další stravy na místě. Bližší informace o poskytování bezlepkové stravy najdete ZDE. Požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést předem do objednávky pobytu.

Doprava

Příjezd autem: České Budějovice - Borovany - Ostrolovský újezd - 800 m za Borovany doleva. Parkování u penzionu. GPS: N 48°52.96167', E 14°37.61833'
Příjezd autobusem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Do Borovan - 2 km, po domluvě možnost dopravy zavazadel k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou bufetu

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - stolní tenis - hřiště na nohejbal a volejbal - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště

BOROVANSKÝ RELAX NA MLÝNĚ ((4 dny/3 noci, nástup libovolný) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína na pokoj - 1x káva nebo čaj s dezertem (koláč) - 1x vstup do lazebny pro dospělé - Sleva 20% na masáž Děti nečerpají masáže a vstup do lazebny (sauny)

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště

SENIOR POBYT od 60 lel ( 6 dní/5 nocí, nástup neděle) v termínech 06.04 - 15.06.23 a 15.9. - 1.11.23 - 5x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, večeře 2 chodové menu) - 1x láhev vína při příjezdu na pokoj - 2x obědový balíček výlet - 2x odpolední káva nebo čaj

BONUSY ZDARMA - vstup do venkovního bazénu (letní měsíce, cca začátek května - konec září) - rekreační poplatek - parkování - Wi-Fi ve společných prostorách - Výstava "Půda plných pohádek" a prohlídka farmy - dětské hřiště.

Ostatní

Dlaší služby: - Půjčení jízdního kola - Půjčení vozíku pro děti - Sauna až pro 10 osob - úschova vlastních kol zdarma Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

Slevy a výhody: SLEVA 5% za za včasný nákup do 28.2.23 platí pro Rekreační pobyt na min. 7 nocí.

Akční nabídka: POHÁDKOVÉ POKOJE a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY PRO CELOU RODINU (Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem)

Určitě oceníte: Proč penzion Borovanský mlýn: - ráj pro klidnou rodinnou dovolenou - pohádkové pokoje (vodnicky, Rumcajsům, Křemílka a Vochomůrky aj.) - výborná kuchyně z domácích produktů vlastní farmy - vlastní rybník - ANIMAČNÍ PROGRAMY a ZÁŽITKOVÉ PROGRAMY nejen pro děti o letních prázdninách, příp. dle obsazenosti penzionu, těšit se můžete na: Čeledín na farmě, Rybaření s vodníkem Kebulem, Jezdectví s mlynářským vraníkem, Půdu plnou pohádej aj. Více informací: ZDE

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dětská postýlka za 100 Kč/noc - nutno předem ověřit.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat