Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lucia

Česká republika, Jižní Čechy, Veselí nad Lužnicí

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
17 °C - Oblačno
17 °C - Oblačno

Dovolená pro seniory

Sport a zábava

Veselské pískovny (písečná jezera) - 1 km, Vlkovské pískovny - 1 km, nádherná písečná pláž u jezera, ze kterého se ještě nedávno těžil písek a je zde krásné koupání a opalování Soběslav – cca 10 km, letní venkovní koupaliště V okolí rybníky, zde možnost rybolovu.

Ubytování

2 a 3 lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, balkon nebo terasa. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.
Celková kapacita: 48 pokojů +1 apartmán, 118 lůžek.

Poloha

Hotel se nachází v srdci historického města na soutoku řek Lužnice a Nežárky, cca 30 km od Českých Budějovic. Je ideálně situován pro cykloturistiku, vodáctví a jiné vodní sporty, včetně rybaření na jihočeských rybnících a řekách, turistiku a návštěvy hradů a zámků v okolí (Červená Lhota, Hluboká nad Vltavou, Bechyně a další).

Stravování

Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR PLUS od 60 let, 8 dní/7 nocí, nástup libovolný V termínech 1.2. - 30.6. a 27.8. - 26.-11.17. - 7x ubytování s polopenzí (snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeře dvouchodové menu) - 2x obědový balíček na výlet - 1x láhev vína na uvítanou - 2x káva nebo čaj s dezertem - 1x vstup do Wellness - 1x zapůjčení holí nordic walking - Sleva 10% na masáže - parkování, rekreační poplatek.
Programový pobyt č.2: RELAX LUCIA 3 dny/2 noci, nástup libovolný - 2x ubytování s polopenzí (snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeře dvouchodové menu) - 1x vstup do Wellness - 1x láhev vína na uvítanou - parkování, rekreační poplatek.
Programový pobyt č.3: RELAX LUCIA 5 dní/4 noci, nástup libovolný 4x ubytování s polopenzí (snídaně formou studeného a teplého bufetu, večeře dvouchodové menu) - 1x vstup do Wellness - 1x láhev vína na uvítanou - 1x káva nebo čaj s dezertem - 1x zapůjčení holí nordic walking - parkování, rekreační poplatek.
Restaurace, nekuřácké prostory, venkovní terasa, stolní tenis, úschovna kol a in-line bruslí. Zároveň je možné si pronajmout tenisový kurt, který se nachází přímo vedle hotelu. V blízkosti sportovní hala (fotbal, košíková, volejbal), bowling cca 10 km. Wellness centrum - vířivá vana pro 6 osob, klasická finská „suchá“ sauna, parní komora, odpočinková místnost s lehátky, různé masáže.

Ostatní

Regionem prochází dálková cyklistická stezka Greenways. Dvě naučné stezky Veselské pískovny a Borkovická blata, která Vás seznámí poučnou formou s místní faunou a flórou. RYBOLOV: revír č. 421038 LUŽNICE „7“ (39 ha), revír č. 421039 LUŽNICE „7B“ (130 ha), revír č. 421040 LUŽNICE „8“ (25 ha) - MO Veselí nad Lužnicí.Správce revíru Jihočeský územní výbor České Budějovice. Informace o povolenkách: tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Hotel je ideálním východiskem pro turistiku a poznávání táborska s mnoha hrady a zámky (Červená Lhota, Bechyně, Hluboká nad Vltavou). Vhodné pro relaxaci. Přímo na ostrově, na kterém je hotel situován je přístaviště kanoistů a oblíbené kempoviště vodáků. Také je zde půjčovna jízdních kol a nespočet možných cyklistických stezek na které se můžete bezpečně vydat.
Zapůjčení kola 250 Kč/den (150 Kč/půlden).
Veselské pískovny (písečná jezera) - 1 km, Vlkovské pískovny - 1 km, nádherná písečná pláž u jezera, ze kterého se ještě nedávno těžil písek a je zde krásné koupání a opalování Soběslav – cca 10 km, letní venkovní koupaliště V okolí rybníky, zde možnost rybolovu.
Parkování: 0 Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 150 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod v večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod poslední den pobytu.
Rekreační poplatek: 0 Kč.
Hotel po kompletní rekonstrukci s wellness centrem.

Trasa

Příjezd autem: Autem po silnici E55 do centra města, za mostem přes řeku - vpravo. Parkování u hotelu. Vzdálenost z Prahy: 118 km, z Brna: 192 km, z Ostravy: 366km. GPS 49°11'14.124"N 14°42'6.0500"E.
Příjezd autobusem: Autobusem do Veselí nad Lužnicí - autobusová zastávka Kulturní dům (50 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Veselí nad Lužnicí dále k hotelu 1,5 km po hlavní silnici směr Č. Budějovice. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jižní Čechy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat