Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lužnice

Česká republika, Jižní Čechy, Planá nad Lužnicí

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 690 Kč

Dostupných: 285 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory

Poloha

Rekonstruovaný hotel se nachází v centru města Planá nad Lužnicí.

Sport a zábava

Městské koupaliště - 600 m Přírodní koupání v řece Lužnici Krytý bazén a venkovní menší AQ v Táboře - 5 km.
ZDARMA: monitorované parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, klimatizace, Spr.+WC, SAT/LCD TV, Wi-Fi, telefon. Přistýlka je pevné lůžko. 1- lůžkový pokoj s příplatkem na ověření v CK.
Celková kapacita: 52 lůžek.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR POBYT od 60 let - 6 dní/ 5 nocí obsahuje: - 5x ubytování se snídaní - 1x kredit na služby restaurace/pivnice v hodnotě 1.000,- Kč - 10% sleva na konzumaci v restauraci po dobu pobytu - 15% sleva na masáže dle výběru (doporučujeme objednat před příjezdem) - rekreační poplatek parkování.
Programový pobyt č.2: SENIOR POBYT od 60 let - 8 dní/ 7 nocí obsahuje: - 7x ubytování se snídaní - 1x kredit na služby restaurace/pivnice v hodnotě 1.400,- Kč - 10% sleva na konzumaci v restauraci po dobu pobytu - 15% sleva na masáže dle výběru (doporučujeme objednat před příjezdem) - rekreační poplatek parkování.
NEKUŘÁCKÝ HOTEL. Kouření povoleno v pivnici.
Recepce, Wi-Fi v celém hotelu, restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici, výtah, monitorované parkoviště.
Programový pobyt č.1: SENIOR POBYT od 60 let - 6 dní/ 5 nocí obsahuje: V termínech 02.01. - 01.12.18. - 5x ubytování se snídaní - 1x kredit na služby restaurace/pivnice v hodnotě 1.000,- Kč - 10% sleva na konzumaci v restauraci po dobu pobytu - 15% sleva na masáže dle výběru (doporučujeme objednat před příjezdem) - rekreační poplatek parkování.
Programový pobyt č.2: SENIOR POBYT od 60 let - 8 dní/ 7 nocí obsahuje: V termínech 02.01. - 01.12.18. - 7x ubytování se snídaní - 1x kredit na služby restaurace/pivnice v hodnotě 1.400,- Kč - 10% sleva na konzumaci v restauraci po dobu pobytu - 15% sleva na masáže dle výběru (doporučujeme objednat před příjezdem) - rekreační poplatek parkování.
NEKUŘÁCKÝ HOTEL.
Recepce, Wi-Fi v celém hotelu, restaurace, pivnice a venkovní terasa s překrásným výhledem na řeku Lužnici, výtah, monitorované parkoviště.

Stravování

Snídaně formou bufetového stolu. V případě nižší obsazenosti jsou snídaně servírované s možností výběru z teplého menu. Možnost dokoupit večeře v CK výběrem z 9 menu (3 chody s nápojem - nealko nebo 0,3 l piva) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE.

Trasa

Příjezd autobusem: Autobusová zastávka MHD 100 m.
Příjezd vlakem: Vlakové nádraží 250 m.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - ostrov Markéta na rybníku Hejtman - Přírodní park Turovecký les - husitské město Tábor - velbloudí farma v Záhosticích u Tábora - hrad Kozí hrádek - zámek Červená lhota - zámek a hrad Jindřichův Hradec - zřícenina hradu Choustník.
Městské koupaliště - 600 m Přírodní koupání v řece Lužnici Krytý bazén a venkovní menší AQ v Táboře - 5 km.
Parkování: 0 Kč.
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a snídaní druhý den pobytu. V případě příjezdu po 18.00 hodině kontaktujte recepci - omezený provoz. V případě polopenze, pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: 0 Kč.
Výhodná pozice hotelu k výletům po jižních Čechách * dobrá dostupnost vlakem i autobusem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat