Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Zvíkov

Česká republika, Jižní Čechy, Zvíkovské podhradí

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Zvíkov Chatky
Zvíkov Hotel
Počasí
17 °C - Zataženo
Cena za osobu od 1 225 Kč

Dostupných: 567 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Sport a zábava

Sport: sportovní areál (tenisový kurt, volejbalové hřiště), kuželky, stolní tenis, biliár, ohniště, trampolína, dětské houpačky, skluzavka, značené trasy pro pěší a cykloturistiku ("Sedláčkova stezka" podél Orlického jezera), Vltavsko-otavská stezka, SEDLÁČKOVA STEZKA - je turistická cesta vedoucí podél řeky Otavy z Písku až na Zvíkov. Stezka v délce 25 km byla vybudována v letech 1924–1928 a je pojmenována po Augustu Sedláčkovi, profesorovi, historikovi a vášnivému turistovi z přelomu 19. a 20. století. Její severní část je zaplavená Orlickou přehradou, a tak byla stezka přeložena nad údolí. Dnes je většinou její trasy je vedena po levém břehu červená turistická značka, po níž je vedena též evropská dálková trasa E10, v úvodní části je po pravém břehu vedena zelená značka. Od roku 2006 je Sedláčkova stezka v modifikované trase o délce 35 km renovována jako cyklostezka č. 1225 pro smíšený provoz pěších turistů i cyklistů a některé úseky jsou asfaltovány.

Stravování

Snídaně (bufet), polopenze (večeře - menu o 3 chodech).

Popis

Recepce, restaurace, wellness (sauna, vířivka, masáže), bazén zdarma (květen-září), venkovní terasa a terasa nad řekou, kavárna, retroclub, dětský koutek, konferenční služby, konferenční sály, pro děti - postýlka, stolička, strava a nádobí; úschovna a půjčovna kol, parkoviště (pro hotelové hosty zdarma), akceptace platebních karet.

Ubytování

HOTEL: 1 a 2lůžkové pokoje, možnost až 3 přistýlek, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC, fén), LCD TV, telefon, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje). CHATKY: 2_lůžkové chatky s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), lednička, rychlovarná konvice, elektrické topení, veranda s letním posezením.

Poloha

V zeleni, na břehu Orlické přehrady, s výhledem na skalnaté údolí řeky Otavy, na obec Zvíkovské Podhradí a na Zvíkovský most, 800 m od hradu Zvíkov. Zvíkovské Podhradí (400 m n. mořem) je turisticky vyhledávaná obec, původním jménem Karlov. Dnes Zvíkovské Podhradí nabízí turistům koupáni a sportování v nově upraveném areálu koupaliště (v těsné blízkosti hotelu), možnost zapůjčeni lodiček, jízdních kol i zakoupeni rybářských lístků. Výhodná poloha v blízkosti dalších památek skýtá nesčetné možnosti poznávání. K výrazným dominantám patři mosty přes Otavu a Vltavu. Z hradu Zvíkov je lodní doprava na hrad Orlík (jízdenky k zakoupení na hotelu se slevou). Další doporučené výlety: Písek (památky a atrakce pro celou rodinu -17km), České Budějovice (památky a atrakce pro celou rodinu -60km), Milevsko (památky - 15km), zámek Orlík (17km), kolem Zvíkovského Podhradí je celá řada značených turistických a cyklistických cest.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat