Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zvíkov

Česká republika, Jižní Čechy, Zvíkovské Podhradí

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Déšť
19 °C - Déšť
Cena za osobu od 1 225 Kč

Dostupných: 1 081 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory

Poloha

Hotel se nachází na břehu Orlické přehrady, na soutoku řek Vltavy a Otavy, v blízkosti hradu Zvíkov, cca 17 km severovýchodně od Písku.

Trasa

Příjezd autem: Autem z Prahy po E 4, za Čímelicemi odbočka (4 km) na silnici č. 121 směr Zvíkovské Podhradí - Milevsko. Autem z Brna po D1, exit Humpolec - Pelhřimov - Tábor - Milevsko - Zvíkovské Podhradí. Vzdálenost: z Prahy cca 96 km, z Brna cca 207 km, z Ostravy cca 385 km. GPS: 49°25'35.739"N 14°11'55.731"E.
Příjezd autobusem: Z Písku pokračovat autobusem do Zvíkovského podhradí (400 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Čimelic (15 km). Odvoz z nádraží hotelovým autem za 180,-Kč. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení večeří 3 chodové menu v CK. (předkrm nebo polévka,hlavní jídlo, dezert nebo rozlévaný nealkoholický nápoj).

Ostatní

TIPY NA VÝLETY: - pro cyklisty nově vybudovaná Sedláčkova stezka "Cyklisté vítaní" - hotel vlastní certifikát stejného názvu a poskytuje kompletní služby pro cyklisty - v měsících červenec - srpen pravidelná grill party - na hradě Zvíkov probíhá pravidelně kulturní léto - Hrad Zvíkov - nejznámější raně gotický hrad v Čechách, založený posledními Přemyslovci kolem roku 1234.V létě se zde přímo na nádvoří pořádají divadelní představení s historickou tématikou. Pod hradem je přístaviště lodní dopravy po Orlické přehradě - Město Písek - královské město, které bylo vystaveno ve 13. století králem Přemyslem Otakarem II. V Písku se nachází hrad, kostel Narození Panny Marie, který je dominantou města a je na něm umístěna hodinová věž, a částečně zachované hradby zbořené během průmyslové revoluce. Kamenný most, Prácheňské museum, Městská elektrárna, Zemský hřebčinec - Zámek Orlík - jihočeský zámek umístěný na skalnatém ostrohu nad Vltavou a vlastněný Schwarzenbergy. V pramenech je jeho existence doložena nejdříve v polovině 13. století, tehdy ještě jako dřevěného hrádku a součást královského majetku, který plnil úlohu celnice (clo se vybíralo od proplouvajících lodí za převážené zboží)Cesta k zámku vede okolo zámečku úředníků vlevo. Naproti bývala konírna, pak kancelář úředníků panství, později byt kaplana. Na místě současné zahrady před zámkem se mlátilo obilí a vařilo pivo. - Tajemná věž - Markomanka - hrad byl postaven ve 13. století. Výstavbu započal Václav I a dokončil jej Přemysl Otakar II. Nejstarší doposud dochovanou součástí hradu je jeho věž zvaná Hlízová, neboli Markomanka. Tato věž je asi 20 metrů vysoká, jenž vás upozorní již při vstupu do komplexu svou barevnou odlišností od ostatních subjektů, ale její největším záhadou, jsou znaky vytesány do žulových tvárnic. Tato záhada, nebo možná vzkaz z dob minulých, se převaluje v nejednom záhadologickém žaludku. Jeden říká ono, druhý zase to, a ne a ne se dohodnout na rozuzlení celé věci, která dělá hrad Zvíkov, tak zajímavým. RYBOLOV: revír č. 481501 VLTAVA 16-19 údolní nádrž Orlík - Vltava, Otava, Lomnice, Hrejkovický potok, Jetetický potok (2300 ha), správce revíru Rada ČRS Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hodProdej rybářských povolenek přímo v hotelu. Chytání ryb na rybníku Dolejší cca 500 m od hotelu. Ryby si může zachytat každý kdo si zakoupí povolenku v recepci na přehradu nebo rybník na 1 den, 2 dny nebo týden (na den orientační cena 240,-Kč) a může si odnést jednoho kapra. K povolence půjčujeme i pruty a rybářské náčiní.
SLUŽBY VE VENKOVNÍM AREÁLU HOTELU: - tenisový kurt: 80 Kč/1 hod - pramice (3 ks): 110 Kč/4 hod Ceny jsou pouze orientační Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.
Hotelový krytý bazén (12 x 6 m). Koupaliště (25 x 10 m) s brouzdalištěm, tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm (100 m). Orlická přehrada(4 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 100 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 20:00 hod a snídaní druhý den ráno. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod poslední den pobytu.
Rekreační poplatek: 15 Kč/den.
Poznejte přírodní krásy zvíkovského podhradí a Orlické přehrady Jihočeská gastronomie v hotelu Zvíkov - Certifikát Czech Specials. Oáza klidu a pohody uprostřed přírody.

Popis

Programový pobyt č.1: ZVÍKOV PRO SENIORY (od 60 let), 8 dní/7 nocí, nástup v sobotu Termíny 14.04. - 01.07. a 26.08. - 19.11.17. - NOVĚ je možné tento pobyt zakoupit i v termínu 1.7.-26.8.17 - 7x ubytování s polopenzí (snídaně bufet, večeře 2 chodové menu) - welcome drink - neomezený vstup do bazénu (květen, červen, září) - Sleva 20% na masáže - parkování, Wi-Fi.
Programový pobyt č.2: ROMANTICKÝ ZVÍKOV (pro dospělé) 3 dny/2 noci, nástup libovolný Termíny 01.02. - 01.07. a 26.08. - 19.11.17. - 2x ubytování se snídaní v romanticky vyzdobeném pokoji - 1x slavnostní tříchodová večeře s 0,5 l vína - welcome drink - neomezený vstup do bazénu (květen, červen, září) - Sleva 20% na masáže - 1x vířivka se sektem - parkování, Wi-Fi.
Programový pobyt č.3: ZVÍKOV PATŘÍ DĚTEM 4 dny/3 noci, nástup libovolný Pro rodiny s dětmi do 11,9 let Termíny 01.02. - 30.04. a 01.10. - 15.12.17 - 3x ubytování s polopenzí (snídaně formou bufetu, dvouchodové večeře) - dětská herna - program pro děti, soutěže pro děti, ceny a dárky pro děti, dětská diskotéka - 1x za pobyt Wellness - parkování, Wi-Fi.
Restaurace, retroclub, nekuřácká jídelna, letní terasa, sauna, vířivka, masáže, vlastní krytý bazén, Wi-Fi v celém objektu, velké parkoviště, kulečník, ruské kuželky, stolní tenis, dětské hřiště, v blízkosti sportovní areál s tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm, zajištění jízdy na koních aj. Služby hotelu mohou využívat i klienti ubytovaní v bungalovech.

Sport a zábava

Hotelový krytý bazén (12 x 6 m). Koupaliště (25 x 10 m) s brouzdalištěm, tenisovým kurtem a volejbalovým hřištěm (100 m). Orlická přehrada(4 km).
ZDARMA: parkování, krytý bazén, úschova jízdních kol, Wi-Fi ve společných prostorách hotelu. Venkovní dětské hřiště, v červenci a srpnu dětská herna, soutěže pro děti i rodiče, večerní programy, ruské kuželky, stolní tenis.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/ TV, Wi-Fi, fén. 2 lůžkové pokoje bez přistýlek mají balkon, nutno ověřit. Všechny pokoje jsou v patře.
Celková kapacita: 28 pokojů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat