Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Bezměrovský dvůr

Česká republika, Jižní Morava, Kroměříž

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno

Sport a zábava

Přírodní koupaliště ZÁŘICÍ (5 km), sportovní areál BAJDA (5,5 km): koupaliště s 50 m bazénem, travnatými slunnými plochami a občerstvením (nohejbal, volejbal, tenisové kurty - antuka), krytý bazén Kroměříž.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (2 přistýlky formou mezonetu v patře, přistýlka je formou válendy), Spr.+WC. Možnost zapůjčení TV bez poplatku na pokoj (nutno uvést požadavek do objednávky - k dispozici omezený počet TV).
Celková kapacita: 58 lůžek.

Ostatní

Tipy na zajímavé akce: * Floria - výstava květin, Jaro 28.4. - 1.5.17 a 5.5. - 8.5.17 Léto 10.8. - 13.8.17 Podzim 28.9. - 1.10.17 * Dožínky - tradiční oslava sklizně (srpen 2017) * Draci v Podzámce - festival dračích lodí (září 2017) * Mezinárodní festival vojenských hudeb (září 2017) KROMĚŘÍŽ je přezdívaná HANÁCKÉ ATÉNY, v roce 1988 byl zdejší Arcibiskupský zámek spolu s Květnou a Podzámeckou zahradou zapsán na listinu světového kulturního dědictví UNESCO. Prohlídkové trasy Arcibiskupského zámku * VIA UNESCO (Historické sály + Věž + Květná zahrada) * VIA RESIDENTIA (Historické sály + Obrazárna) * VIA ARTIS (Obrazárna + Mincovna + Orlovna) Další HISTORICKÉ PAMÁTKY města: * historické centrum města - Velké náměstí s podloubím a vedle něj stojící Arcibiskupský zámek * tři historicky cenné kostely: kostel sv. Mořice, kostel sv. Jana Křtitele, kostel Nanebevzetí Panny Marie * kaple svatého Kříže, Mlýnská brána, biskupská mincovna, arcibiskupské vinné sklepy, Muzeum Kroměřížska, Galerie Artuš, Galerie Orlovna atd. Kroměříž VE FILMECH: * Miloš Forman zde točil oscarový film Amadeus * Jiří Menzl Třicet panen a Pythagoras, kde je k vidění například Gymnázium, Justiční akademie nebo Květná zahrada * Miloslav Šmídmajer pohádku Peklo s princeznou * v Podzámecké zahradě byly také točeny scény z Četnických humoresek OSOBNOSTI spojené s Kroměříží (ve městě se narodili nebo žili): * Jan Milíč, český kazatel a reformátor * Pavel Josef Vejvanovský, barokní hudební skladatel * Max Švabinský, malíř a rytec * Václav Talich, dirigent * Ludvík Svoboda, prezident ČSSR * Jindřich Spáčil, spisovatel * Karel Kryl, písničkář a básník * Miloš Macourek, básník, dramatik, scenárista * Josef Karlík a Bořivoj Navrátil, Antonín Procházka, herci Na recepci penzionu je možné si za zvýhodněnou cenu dokoupit následující FAKULTATIVNÍ VÝLETY - Další prohlídkové trasy Arcibiskupského zámku - Baťův kanál: výlet lodí po uměle vybudovaném kanálu - Jízda na koni: Grunt Galatík. Svezení na koni nebo projížďka po hypostezce - Arcibiskupské zámecké sklepy: prohlídka s výkladem a ochutnávkou vína - Rybaření: rybářské povolenky na soukromé rybářské revíry TIPY na výlety do okolí: * Cyklostezka kolem Baťova kanálu * Lodní plavba po Baťově kanále * Mincovna a Galerie Orlovna * Exkurze v pivovaru Černý Orel * ZOO Zlín a zámek Lešná * Holešov - Šachova synagoga * Zámek v Holešově s hvězdárnou * Svatý Hostýn - poutní místo * Zámek Napajedla * Velehrad - poutní místo * Zlín - Zlínský mrakodrap * Hrad Buchlov * Zámek Buchlovice * Zámek - Nový Světlov * Zámek Vizovice * Lázně Luhačovice * Archeologický skanzen Modrá * Poutní stezky východní Moravy * Naučná stezka žokeje Váni ve Slopném * Vlčnov - obec Králů.
Dětská postýlka: 200,- Kč /den Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard.
Přírodní koupaliště ZÁŘICÍ (5 km), sportovní areál BAJDA (5,5 km): koupaliště s 50 m bazénem, travnatými slunnými plochami a občerstvením (nohejbal, volejbal, tenisové kurty - antuka), krytý bazén Kroměříž.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 100 - 150,- Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 do 21.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,- Kč.
Proč penzion Bezměrovský Dvůr Bezměrov: - výhodná poloha mezi městy UNESCO (Kroměříž, Olomouc), blízkost D1 - výborná domácí kuchyně se specialitami i grilováním - příjemný, obětavý personál - domácí vesnická atmosféra, nekuřácký provoz - bohatá nabídka využití volného času - Květná zahrada byla v roce 2014 zrekonstruovaná - kochejte se jí krásnou.

Poloha

Penzion Bezměrovský dvůr leží v bezprostřední blízkosti Kroměříže, pouhých 5 km od jeho centra. Má dobrou dostupnost z Brna (jen 2 km od sjezdu z D1). V Kroměříži fitness, bowling, tenisové kurty, letiště, soukromé rybářské revíry, sportovní střelnice, motokárová dráha, plavecký bazén, vodní turistika - řeka Morava a Baťův kanál.

Trasa

Příjezd autem: Po dálnici D1, výjezd č. 253 Zlobice, odbočit vpravo na silnici č. 367, dále opět vpravo směr Kroměříž/Bezměrov. V Bezměrově na druhé odbočte vlevo a dále stále rovně, penzion leží po pravé straně (na křižovatce). Parkování u penzionu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Bezměrova (z Brna jezdí přímé spoje). Zastávka cca 500 m od penzionu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem z Kojetína směr Kroměříž do Bezměrova (zastávka 400 m od penzionu) Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

Polopenze. Snídaně jednotné menu, večeře výběr ze 2 menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis

Programový pobyt č.1: TÝDEN S CEJCHEM UNESCO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování, - 5x polopenze, - 1x vstup do Arcibiskupského zámku - trasa VIA UNESCO (Historické sály + věž + Květná zahrada), - 1x vstup do Arcibiskupského zámku - trasa VIA ARTIS (Obrazárna + Mincovna + Orlovna), - parkování, - úschova vlastních kol, - dětský koutek, - připojení k internetu. V dubnu a říjnu je možné čerpat vstupy (VIA UNESCO a VIA ARTIS) pouze o víkendech (tj. v otevírací době zámku a zahrad).
Programový pobyt č.2: NEJEN VÍKEND S CEJCHEM UNESCO (3 dny / 2 noci, nástup libovolný )- 2x ubytování, - 2x polopenze, - 1x vstup do Arcibiskupského zámku - trasa VIA UNESCO (Historické sály + věž + Květná zahrada), - parkování, - úschova vlastních kol, - dětský koutek, - připojení k internetu. V dubnu a říjnu je možné čerpat vstupy (VIA UNESCO) pouze o víkendech (tj. v otevírací době zámku a zahrad).
Programový pobyt č.3: SENIORSKÝ POBYT od 50 let (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzíÍ - 6x odpoledne káva nebo čaj (od 15.00-16.00 hod), - 1x vstup do Arcibiskupského zámku - trasa VIA UNESCO (Historické sály + věž + Květná zahrada), - pobyt se psem bez poplatku - parkování, - úschova vlastních kol, - připojení k internetu V dubnu a říjnu je možné čerpat vstupy (VIA UNESCO) pouze o víkendech (tj. v otevírací době zámku a zahrad).
Restaurace - kavárna s otevřeným krbem, vinárna, salonek, bar, letní zahradní restaurace, fitness, půjčovna a úschovna kol, připojení na internet, zajištění rybářských povolenek na soukromé rybářské revíry. Penzion nabízí možnost objednání odvozu vlastním minibusem (za poplatek).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Jižní Morava nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat