Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Wine Wellness Hotel Centro

Česká republika, Jižní Morava, Hustopeče

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Centro
Romantický víkend Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro - Akční Wellness pobyt na 3 noci
Počasí
11 °C - Zataženo
11 °C - Zataženo
Cena za osobu od 1 095 Kč

Dostupných: 287 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera Lázně a wellness

Sport a zábava

Sport: Centro club (kuželkové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, biliár, šachy), v okolí – značené vinařské cyklotrasy, letní aquapark (500 m od hotelu). Cyklostezky v okolí Hustopečí: Krajem André – trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky. Moravská vinná – po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům. Modré hory – stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.

Ubytování

2 až 3lůžkové pokoje Standard, Superior a 2lůžkové mezonetové apartmány, možnost až 2 přistýlek; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma); Superior navíc: nové vybavení, minibar, většina s klimatizací; APT navíc: vana, trezor, minibar, kávový set, klimatizace. 1 bezbariérový pokoj.

Stravování

Polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované menu o 3 chodech).

Poloha

Na trase vinařských cyklistických stezek, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty (hotel Centro) s architekturou italské renesance (Dům pánů z Vizovic). Hustopeče se nachází v oblasti jednoho z nejstarších osídlení na jižní Moravě, severně od hráze Nových Mlýnů. Přepokládá se pravidelný výskyt „lovců mautů“ (20-25 000 let př. n. l.), doložena jsou neolitická sídliště (konec 4. a počátek 3. tisíciletí př. n. l.)i keltské pohřebiště (3. století př. n. l.). První zmínky o sídle pocházejí z 1. poloviny 13. století. Erbovním znamením města je jeho vinařská kultura. Ta měla vliv nejen na zdejší viniční a sklepní hospodářství, ale i na etnickou skladbu města. Hustopeče leží na trase cyklistických vinařských stezek. Hustopečské vinné sklepy, stálá expozice vín v renesačním domě U Synků na Dukelském náměstí poskytují návštěvníkům města možnost ochutnat a posoudit kvality jihomoravských vín.

Popis

Recepce, restaurace, výtah, kavárna, pivnice, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippova vinařská stezka, masáže, zábaly, whirlpool, partnerská zóna), venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička a koutek; úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat