Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Amande Wine Wellness Hotel

Česká republika, Jižní Morava, Hustopeče

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Romantický víkend Hotel Centro
Wine Wellness Hotel Centro - Akční Wellness pobyt na 3 noci
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 760 Kč

Dostupných: 1 647 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera Lázně a wellness

Sport a zábava

Sport: Centro club (kuželkové dráhy, stolní fotbal, elektronické šipky, biliár, zapůjčení společenských her), v okolí značené vinařské cyklotrasy, letní aquapark (500 m od hotelu). Doporučené aktivity za příplatek: vinné procedury ve Wine Wellness, piknik v mandloňovém sadu (piknikový koš s delikatesami a dekou), hustopečská mandlárna s degustací Mandlovice, zapůjčení kola, návštěva vinařství Sonberk, zámek Mikulov, kolonáda na Reistně. Cyklostezky v okolí Hustopečí: Krajem André – trasa vede přes vyhlášené vinařské obce Velkopavlovické vinařské podoblasti přes města Hustopeče, Starovičky, Velké Pavlovice, Bořetice a Vrbice. Stezka je 19 km dlouhá a můžete si trasu projít i pěšky. Moravská vinná – po této stezce se můžete dostat do Klobouk u Brna nebo k Pálavských vrchům. Modré hory – stezka vedoucí přes obce Bořetice, Kobylí, Němčičky, Velké Pavlovice a Vrbice v jižním cípu vinařské Moravy.

Poloha

Na trase vinařských cyklistických stezek, 35 km od města Brna a 25 km od města Lednice. Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty (hotel Amande) s architekturou italské renesance (Dům pánů z Vizovic).

Popis

AMANDE Wine Wellness Hotel (dříve hotel Centro) je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura přední fronty s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic. V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města. V areálu hotelu původně stál i rodný dům matky prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka. Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.Recepce, restaurace, výtah, kavárna, pivnice, sál, Wi-Fi (zdarma), vinný sklípek, Wine Wellness (4 druhy saun, Kneippova vinařská stezka, masáže, zábaly, whirlpool, partnerská zóna), venkovní posezení, salónek, konferenční služby, pro děti - postýlka, stolička a koutek; úschovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.

Ubytování

2 až 3lůžkové pokoje Standard, Superior a 2lůžkové mezonetové apartmány, možnost až 2 přistýlek; vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, Wi-Fi (zdarma), minibar; Superior navíc: nové vybavení, většina s klimatizací; APT navíc: vana, trezor, kávový set, klimatizace. 1 bezbariérový pokoj.

Stravování

Polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírované menu o 3 chodech).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat