Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pension Zlobice

Česká republika, Jižní Morava, Zlobice

Pension Zlobice (hlavní fotografie)
  • Pension Zlobice (fotografie 2)
  • Pension Zlobice (fotografie 3)
  • Pension Zlobice (fotografie 4)
  • Pension Zlobice (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Snídaně
Ubytování Pension
Termín 9. 12. (Pá)– 11. 12. (Ne)
Délka pobytu 3 dny, 2 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 216027871300
Počasí
2 °C – Skoro zataženo
Počasí
2 °C – Skoro zataženo
Cena za osobu od 3 270

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi

Poloha

Wellness penzion Zlobice leží v obci Zlobice, která leží jen 6 km od malebného historického města Kroměříž. Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž skýtá plno aktivit: Zámecká obrazárna, Muzeum Kroměřížska, Expozice Karla Kryla, Dětský svět Floria, letní hra pro děti "Hledání pokladu biskupa Bruna", RALLY Safari! - dětské čtyřkolky, Zrcadlové bludiště nebo se vydejte objevovat místa, kde se natáčel oskarový film Miloše Formana "Amadeus". Arcibiskupský zámek a zahrady patří mezi nejatraktivnější místa ČR a v roce 1998 byly zápsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Arcibiskupský zámek je pozoruhodným komplexem historických sálů, knihoven, unikátního hudebního archivu a obrazárny, která patří mezi nejhodnotnější kolekce svého druhu v celosvětovém měřítku. Také Květná zahrada, která je architektonicky a historicky nejcennější památkou ve městě, nemá ve světě srovnání. Představuje vrcholné dílo evropského zahradního umění 17. století. Jedná se o přelomovou fázi vývoje mezi renesančními zahradami italskými a zahradami francouzskými barokně klasicistního typu, jako je například Versailles. Podzámecká zahrada naopak představuje romantický park o rozloze 64 ha s velkorysou výsadbou stromů doplněnou vodními plochami a drobnou architekturou. Zdroj: kromeriz.eu Kroměříž - ráj cyklistů - nabízí cyklistické příležitosti jak pro opravdové cyklo fandy, tak také pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Můžete propojit neopakovatelnou krásu Kroměříže s poznáním slováckých sklípků, chřibských, hostýnských nebo valašských kopců. Díky otevření nové cyklostezky, která je v rámci České republiky zcela ojedinělá (vede kolem řeky Moravy, Baťova kanálu a spojuje Kroměříž až s Hodonínem v délce 80 km).

Popis

Restaurace, bowling (2 dráhy), venkovní terasa, počítačový koutek,biliár, dětská herna, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště s umělou trávou (na volejbal, nohejbal a malou kopanou), půjčovna kol a koloběžek, půjčovna sportovního vybavení (rakety na tenis, badminton, soft tenis, lakros, pálky na stolní tenis, luky), půjčení lehátek k jezírku. Wellness - hydromasážní whirpool, finská/bylinková sauna, Infrasauna, Kneippův chodník, masážní sprcha, ochlazovací káď, odpočívárna.

Sport a zábava

V areálu penzionu jezírko ke koupání. Sportovní areál BAJDA (6,5 km): koupaliště s 50 m bazénem, travnatými slunnými plochami a občerstvením (nohejbal, volejbal, tenisové kurty - antuka), krytý bazén v Kroměříži (8 km), koupaliště v Hulíně (15 km), Holešově (25 km), Koryčanech (32 km).

Ubytování

a) 5 - lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 201) Složení: 1/2 a 1/2+1 a obývací pokoj 1/1+1 s TV (vybavená kuchyňka), Spr. +WC b) 4 -lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 202) Složení: 1/2+1 a 1/2 s TV a 1/0+1 (=gauč na chodbě, průchodné), nová koupelna s vanou a WC c) 2 - lůžkový pokoj STANDARD s přistýlkou, (č. 204) Složení: 1/2+1 s TV a kuchyňským koutem (sporák, lednice, nádobí), koupelna s vanou a WC d) 3 - lůžkový apartmán COMFORT s přistýlkou (č. 301) Složení: 1/2, obývák s rozkládacím gaučem pro 2 os. (180 x 200 cm), TV a vybavená kuchyňka (sporák, lednice s mrazákem, nádobí, myčka, rychlovarná konvice), koupelna s rohovou vanou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie 2- lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou (č. 305) Složení: 1/2+1 s TV, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie Pokoje na ověření.

Stravování

Snídaně. .

Doprava

Ze směru od Brna po D1 směr Kroměříž, sjezd 253 přes Bojanovice do Zlobice, směr Rataje, penzion leží v centru obce. Parkování u penzionu.
Autobusem do Kroměříže, odtud odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Některé autobusy Brno - Kroměříž zastavují přímo ve Zlobicích. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem do Kroměříže, odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

TÝDEN VE ZLOBICÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE)
- 7x ubytování - 7x bufetová snídaně - 7x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
6 DNŮ VE ZLOBICÍCH (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE)
- 5x ubytování - 5x bufetová snídaně - 5x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
VÍKEND VE ZLOBICÍCH (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK)
- 2x ubytování - 2x bufetová snídaně - 2x za pobyt odpoledne káva/ča - 1x 1 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 1 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 1x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování).

Ostatní

Orientační ceny služeb: Masáže (dle druhu a délky): 350 - 890 Kč Zábaly: cca 150 - 200 Kč Zapůjčení kola : 200 Kč /den Zapůjčení koloběžky: 150 Kč/den Pronájem hřiště, tenisového kurtu: 100 Kč /hod Stolní tenis: 25 Kč / hod Bowling: 160 Kč / hod Whirlpool max. 3 os: 390 Kč /30 min Finská sauna nebo bylinková: 120 Kč / hod / os. (od 5 osob) Infra sauna: 90 Kč/1 hod / os Zapůjčení županu: 80 Kč Přezůvky jednorázové: 30 Kč Vstup do celého wellness (až 20 os): 1 200 Kč/hod
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod a snídaní po 1. noci. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 4 zájezdy.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 4 zájezdy.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 9. 12. – 11. 12. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 270 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 270 Kč
Přidat k porovnání 11. 12. – 16. 12. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 890 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 890 Kč
Přidat k porovnání 11. 12. – 18. 12. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 870 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 870 Kč
Přidat k porovnání 16. 12. – 18. 12. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 270 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 270 Kč

Poloha

Wellness penzion Zlobice leží v obci Zlobice, která leží jen 6 km od malebného historického města Kroměříž. Penzion Zlobice najdete jen několik kilometrů od centra krásného města Kroměříž, nazývaného "Hanáckými Athénami". Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Kroměříž skýtá plno aktivit: Zámecká obrazárna, Muzeum Kroměřížska, Expozice Karla Kryla, Dětský svět Floria, letní hra pro děti "Hledání pokladu biskupa Bruna", RALLY Safari! - dětské čtyřkolky, Zrcadlové bludiště nebo se vydejte objevovat místa, kde se natáčel oskarový film Miloše Formana "Amadeus". Arcibiskupský zámek a zahrady patří mezi nejatraktivnější místa ČR a v roce 1998 byly zápsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Arcibiskupský zámek je pozoruhodným komplexem historických sálů, knihoven, unikátního hudebního archivu a obrazárny, která patří mezi nejhodnotnější kolekce svého druhu v celosvětovém měřítku. Také Květná zahrada, která je architektonicky a historicky nejcennější památkou ve městě, nemá ve světě srovnání. Představuje vrcholné dílo evropského zahradního umění 17. století. Jedná se o přelomovou fázi vývoje mezi renesančními zahradami italskými a zahradami francouzskými barokně klasicistního typu, jako je například Versailles. Podzámecká zahrada naopak představuje romantický park o rozloze 64 ha s velkorysou výsadbou stromů doplněnou vodními plochami a drobnou architekturou. Zdroj: kromeriz.eu Kroměříž - ráj cyklistů - nabízí cyklistické příležitosti jak pro opravdové cyklo fandy, tak také pro rodiny s dětmi či skupiny přátel. Můžete propojit neopakovatelnou krásu Kroměříže s poznáním slováckých sklípků, chřibských, hostýnských nebo valašských kopců. Díky otevření nové cyklostezky, která je v rámci České republiky zcela ojedinělá (vede kolem řeky Moravy, Baťova kanálu a spojuje Kroměříž až s Hodonínem v délce 80 km).

Popis

Restaurace, bowling (2 dráhy), venkovní terasa, počítačový koutek,biliár, dětská herna, stolní tenis, tenisový kurt, hřiště s umělou trávou (na volejbal, nohejbal a malou kopanou), půjčovna kol a koloběžek, půjčovna sportovního vybavení (rakety na tenis, badminton, soft tenis, lakros, pálky na stolní tenis, luky), půjčení lehátek k jezírku. Wellness - hydromasážní whirpool, finská/bylinková sauna, Infrasauna, Kneippův chodník, masážní sprcha, ochlazovací káď, odpočívárna.

Sport a zábava

V areálu penzionu jezírko ke koupání. Sportovní areál BAJDA (6,5 km): koupaliště s 50 m bazénem, travnatými slunnými plochami a občerstvením (nohejbal, volejbal, tenisové kurty - antuka), krytý bazén v Kroměříži (8 km), koupaliště v Hulíně (15 km), Holešově (25 km), Koryčanech (32 km).

Ubytování

a) 5 - lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 201) Složení: 1/2 a 1/2+1 a obývací pokoj 1/1+1 s TV (vybavená kuchyňka), Spr. +WC b) 4 -lůžkový rodinný pokoj STANDARD se 2 přistýlkami (č. 202) Složení: 1/2+1 a 1/2 s TV a 1/0+1 (=gauč na chodbě, průchodné), nová koupelna s vanou a WC c) 2 - lůžkový pokoj STANDARD s přistýlkou, (č. 204) Složení: 1/2+1 s TV a kuchyňským koutem (sporák, lednice, nádobí), koupelna s vanou a WC d) 3 - lůžkový apartmán COMFORT s přistýlkou (č. 301) Složení: 1/2, obývák s rozkládacím gaučem pro 2 os. (180 x 200 cm), TV a vybavená kuchyňka (sporák, lednice s mrazákem, nádobí, myčka, rychlovarná konvice), koupelna s rohovou vanou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie 2- lůžkový pokoj COMFORT s přistýlkou (č. 305) Složení: 1/2+1 s TV, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, venkovní žaluzie Pokoje na ověření.

Stravování

Snídaně. .

Doprava

Ze směru od Brna po D1 směr Kroměříž, sjezd 253 přes Bojanovice do Zlobice, směr Rataje, penzion leží v centru obce. Parkování u penzionu.
Autobusem do Kroměříže, odtud odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Některé autobusy Brno - Kroměříž zastavují přímo ve Zlobicích. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem do Kroměříže, odtud autobusem do Zlobic (směr Morkovice nebo směr Pačlavice), výstup na zastávce "Zlobice - náves", dále pěšky cca 50 m k penzionu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

TÝDEN VE ZLOBICÍCH (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE)
- 7x ubytování - 7x bufetová snídaně - 7x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
6 DNŮ VE ZLOBICÍCH (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE)
- 5x ubytování - 5x bufetová snídaně - 5x za pobyt odpoledne káva/čaj - 1x 2 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 2 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 2x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - 1x slevová OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) pro každou platící osobu. Bližší informace k Olomoucké kartě se dozvíte na www.olomoucregioncard.cz . - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování)
VÍKEND VE ZLOBICÍCH (3 dny / 2 noci, nástup PÁTEK)
- 2x ubytování - 2x bufetová snídaně - 2x za pobyt odpoledne káva/ča - 1x 1 hod vstup do wellness (vířivka, infra sauna, finská sauna, Kneippův chodník, masážní sprchy) - 1x 1 hod pronájem hřiště (nutná rezervace předem - 1x 1 hod bowling - 2 vstupenky do Muzea Karla Kryla - vstupenky do Květné zahrady zapsané v Unesco - rekreační poplatek - parkování v oploceném areálu - Wi-Fi - BONUSY: SLEVA 20% na další vstup do wellness, SLEVA 10% na masáže - možnost grilování zdarma (hosté musí mít své suroviny a nutná je konzumace nápojů v restauraci po dobu grilování).

Ostatní

Orientační ceny služeb: Masáže (dle druhu a délky): 350 - 890 Kč Zábaly: cca 150 - 200 Kč Zapůjčení kola : 200 Kč /den Zapůjčení koloběžky: 150 Kč/den Pronájem hřiště, tenisového kurtu: 100 Kč /hod Stolní tenis: 25 Kč / hod Bowling: 160 Kč / hod Whirlpool max. 3 os: 390 Kč /30 min Finská sauna nebo bylinková: 120 Kč / hod / os. (od 5 osob) Infra sauna: 90 Kč/1 hod / os Zapůjčení županu: 80 Kč Přezůvky jednorázové: 30 Kč Vstup do celého wellness (až 20 os): 1 200 Kč/hod
OLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí. Pobyt začíná nástupem od 14:00 do 18:00 hod a snídaní po 1. noci. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat