Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Skanzen

Česká republika, Jižní Morava, Modrá

Hotel Skanzen (hlavní fotografie)
  • Hotel Skanzen (fotografie 2)
  • Hotel Skanzen (fotografie 3)
  • Hotel Skanzen (fotografie 4)
  • Hotel Skanzen (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Termín 7. 6. (St)– 12. 6. (Po)
Délka pobytu 6 dní, 5 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 226879738111
Počasí
22 °C – Déšť
Počasí
22 °C – Déšť
Cena za osobu od 9 170

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Skanzen na Modré nabízí komfortní ubytování a odpočinek v klidném a tichém prostředí turistického komplexu jen pár minut od poutního Velehradu a Uherského Hradiště. Hotel a Depandance Skanzen je ideální nejen pro turisty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka, ale také jako ubytování na služebních cestách. Společně s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.

Popis

Restaurace, recepce, malý salónek, velký sál, kongresová aula, parkoviště, Wi-Fi, letní terasa, Centrum slováckých tradic s lihovarem, Terárium, Archeoskanzen, sladkovodní biotop Živá voda, kostelík Jana Křtitele a pro děti labyrint.
Odpočinkové Wellness pro hotelové hosty. V oddělených zónách najdete whirpool, klasickou finskou saunu, parní a bylinkovou saunu, turbo sprchy s ochlazovacím vodopádem a odpočinkovou zónu s posezením, za příplatek masáže.


CENTRUM SLOVÁCKÝCH TRADIC - zde se návštěvníci mohou seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj - ovocné destiláty a víno. Jednou z důležitých součástí centra je unikátní vinná stezka a pálenková stezka. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů s vinotékou a kavárnou. Nachází se zde i expozice regionálních vín v samoobslužných dávkovacích automatech, nabízíme možnost degustace 104 druhů vín.

TERÁRIUM MODRÁ - nejpestřejší terarijní výstava v České republice. Více než 110 druhů terarijních unikátů. Přijďte a zažijte na vlastní kůži atmosféru džungle a světa plného exotiky a přírodních zákonitostí.

ARCHEOSKANZEN MODRÁ - Velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Je významným subjektem názorně osvětlující jednu z nejvýznamnějších etap našich národních dějin. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem.

ŽIVÁ VODA - botanická a sladkovodní expozice. V expozici se seznámíte s životem ve vodě i kolem vody, s vodními živočichy i rostlinami řeky Moravy, přilehlých potoků i tůní. Ve venkovním areálu procházíte bohatou výsadbou zeleně. Najdete zde typické moravské biotopy s jejich charakteristickými bylinami a dřevinami. Ve dvou podzemních patrech nahlédnete do světa pod vodní hladinou - podvodní tunel (ojedinělý experiment v rámci celé Evropy. Nachází se v hloubce 3,5 metru pod vodní hladinou, má délku 8 metrů a šíři 2 metry), potápěčské exhibice a přednášky o potápění či ukázky rybolovných technik.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: CENTRUM SLOVÁCKÝCH TRADIC (v areálu, cca 40 m od hotelu) - zde se návštěvníci mohou seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj – ovocné destiláty a víno. Jednou z důležitých součástí centra je unikátní vinná stezka a pálenková stezka. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů s vinotékou a kavárnou. Nachází se zde i expozice regionálních vín v samoobslužných dávkovacích automatech, nabízíme možnost degustace 104 druhů vín. TERÁRIUM MODRÁ (v areálu, cca 500 m od hotelu) - nejpestřejší terarijní výstava v České republice. Více než 110 druhů terarijních unikátů. Přijďte a zažijte na vlastní kůži atmosféru džungle a světa plného exotiky a přírodních zákonitostí. ARCHEOSKANZEN MODRÁ (v areálu, cca 60 m od hotelu) - Velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Je významným subjektem názorně osvětlující jednu z nejvýznamnějších etap našich národních dějin. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem. ŽIVÁ VODA (v areálu, cca 50 m od hotelu) - botanická a sladkovodní expozice. V expozici se seznámíte s životem ve vodě i kolem vody, s vodními živočichy i rostlinami řeky Moravy, přilehlých potoků i tůní. Ve venkovním areálu procházíte bohatou výsadbou zeleně. Najdete zde typické moravské biotopy s jejich charakteristickými bylinami a dřevinami. Ve dvou podzemních patrech nahlédnete do světa pod vodní hladinou - podvodní tunel (ojedinělý experiment v rámci celé Evropy. Nachází se v hloubce 3,5 metru pod vodní hladinou, má délku 8 metrů a šíři 2 metry), potápěčské exhibice a přednášky o potápění či ukázky rybolovných technik. KOVOZOO STARÉ MĚSTO (4,3 km) - jedinečná kovová ZOO, která se nachází v zajímavém a netradičním prostředí zrekonstruovaného areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Cílem je ukázat, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. POUTNÍ MÍSTO VELEHRAD (cca 1,4 km) - Velehrad je významným duchovním centrem, místem častých církevních poutí, shromáždění a cyrilometodějských oslav. Hlavní cyrilometodějská pouť se koná vždy 5. července v den svátku světců. HRAD BUCHLOV (cca 18,5 km) - jeden z nejstarších hradů v České republice. Jeho počátky se datují do 1. poloviny 13. století. Význam hradu spočívá především v unikátním zachování původních architektonických prvků jednotlivé výstavby. Jde tak o jeden ze vzácných příkladů v naší architektuře. Nikdy nedobytá pevnost je zároveň ukázkovou ilustrací přeměny strohého gotického hradu v pohodlné renesanční panské sídlo.

Ubytování

2 a 3 - lůžkové pokoje SKANZEN s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén

Celková kapacita: Hotel nabízí 22 pokojů (49 pevných lůžek s možností přistýlek).

Stravování

Polopenze..

Doprava

Příjezd autem: Autem ze směru Uherské Hradiště - směr Staré Město u Uherského Hradiště a odtud se dát dle ukazatelů směr Velehrad
Příjezd autobusem: Autobusem do Uherského Hradiště a odtud autobusem do Velehradu - rozcestí Modrá (cca 480 m od hotelu) Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Uherského Hradiště a odtud autobusem do Velehradu - rozcestí Modrá (cca 480 m od hotelu) Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

POBYT VE SKANZENU (6 dní / 5 nocí, nástupní den pondělí - sobota)
- 5x ubytování s polopenzí - láhev minerální vody na pokoj - 1x prohlídka Centra Slováckých Tradic - 1x vstup do Archeoskanzenu Modrá - 1x vstup do sladkovodního biotopu Živá voda se stezkou praturů" - 1x vstup do Terária Modrá - 1x káva ve SKANZEN kavárně - parkování - Wi-Fi

ZVÝHODNĚNÝ POBYT VE SKANZENU (6 dní / 5 nocí, nástupní den neděle)
- 5x ubytování s polopenzí - láhev minerální vody na pokoj - 1x prohlídka Centra Slováckých Tradic - 1x vstup do Archeoskanzenu Modrá - 1x vstup do sladkovodního biotopu Živá voda se stezkou praturů" - 1x vstup do Terária Modrá - 1x káva ve SKANZEN kavárně - parkování - Wi-Fi.

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Celý hotel i depandance je nekuřácký.

Akční nabídka: CENTRUM HISTORIE A TRADIC

Určitě oceníte: Proč Hotel Skanzen Modrá? - atraktivní prostředí známé turistické oblasti na Slovácku s kulisou nejvýznamnějšího poutního místa České republiky - Velehradu - na pozadí Buchlovských hor - místo plné zážitků - archeoskanzen, terárium, centrum slováckých tradic - vhodné pro rodiny s dětmi, pro páry, ale i skupiny osob (firemní akce, teambuilding) - možnost degustace ve vinné a pálenkové stezce

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 504 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 504 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 7. 6. – 12. 6. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 9 170 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 170 Kč
Přidat k porovnání 7. 6. – 12. 6. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 9 170 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 170 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 10. 6. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 070 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 070 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 10. 6. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 360 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 360 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 11. 6. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 540 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 540 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 11. 6. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 4 605 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 605 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 12. 6. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 140 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 140 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 12. 6. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 4 720 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 720 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 13. 6. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 900 Kč
Přidat k porovnání 8. 6. – 13. 6. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 9 170 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 170 Kč

Poloha

Hotel Skanzen na Modré nabízí komfortní ubytování a odpočinek v klidném a tichém prostředí turistického komplexu jen pár minut od poutního Velehradu a Uherského Hradiště. Hotel a Depandance Skanzen je ideální nejen pro turisty, kteří chtějí poznat krásy Slovácka, ale také jako ubytování na služebních cestách. Společně s Archeoskanzenem, Teráriem, Centrem slováckých tradic a Botanickým biotopem s podvodním tunelem Živá voda tvoří významný turistický cíl Slováckého regionu.

Popis

Restaurace, recepce, malý salónek, velký sál, kongresová aula, parkoviště, Wi-Fi, letní terasa, Centrum slováckých tradic s lihovarem, Terárium, Archeoskanzen, sladkovodní biotop Živá voda, kostelík Jana Křtitele a pro děti labyrint.
Odpočinkové Wellness pro hotelové hosty. V oddělených zónách najdete whirpool, klasickou finskou saunu, parní a bylinkovou saunu, turbo sprchy s ochlazovacím vodopádem a odpočinkovou zónu s posezením, za příplatek masáže.


CENTRUM SLOVÁCKÝCH TRADIC - zde se návštěvníci mohou seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj - ovocné destiláty a víno. Jednou z důležitých součástí centra je unikátní vinná stezka a pálenková stezka. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů s vinotékou a kavárnou. Nachází se zde i expozice regionálních vín v samoobslužných dávkovacích automatech, nabízíme možnost degustace 104 druhů vín.

TERÁRIUM MODRÁ - nejpestřejší terarijní výstava v České republice. Více než 110 druhů terarijních unikátů. Přijďte a zažijte na vlastní kůži atmosféru džungle a světa plného exotiky a přírodních zákonitostí.

ARCHEOSKANZEN MODRÁ - Velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Je významným subjektem názorně osvětlující jednu z nejvýznamnějších etap našich národních dějin. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem.

ŽIVÁ VODA - botanická a sladkovodní expozice. V expozici se seznámíte s životem ve vodě i kolem vody, s vodními živočichy i rostlinami řeky Moravy, přilehlých potoků i tůní. Ve venkovním areálu procházíte bohatou výsadbou zeleně. Najdete zde typické moravské biotopy s jejich charakteristickými bylinami a dřevinami. Ve dvou podzemních patrech nahlédnete do světa pod vodní hladinou - podvodní tunel (ojedinělý experiment v rámci celé Evropy. Nachází se v hloubce 3,5 metru pod vodní hladinou, má délku 8 metrů a šíři 2 metry), potápěčské exhibice a přednášky o potápění či ukázky rybolovných technik.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: CENTRUM SLOVÁCKÝCH TRADIC (v areálu, cca 40 m od hotelu) - zde se návštěvníci mohou seznámit s procesem pálení ovoce a historií vinařství, ale zároveň mohou ochutnat produkty typické pro místní kraj – ovocné destiláty a víno. Jednou z důležitých součástí centra je unikátní vinná stezka a pálenková stezka. Centrum dále doplňuje prodejna regionálních produktů s vinotékou a kavárnou. Nachází se zde i expozice regionálních vín v samoobslužných dávkovacích automatech, nabízíme možnost degustace 104 druhů vín. TERÁRIUM MODRÁ (v areálu, cca 500 m od hotelu) - nejpestřejší terarijní výstava v České republice. Více než 110 druhů terarijních unikátů. Přijďte a zažijte na vlastní kůži atmosféru džungle a světa plného exotiky a přírodních zákonitostí. ARCHEOSKANZEN MODRÁ (v areálu, cca 60 m od hotelu) - Velkomoravské sídliště středního Pomoraví. Je významným subjektem názorně osvětlující jednu z nejvýznamnějších etap našich národních dějin. Skanzen žije každodenním životem, naučnými představeními, programy, pokusnými tavbami kovů, výrobou keramiky, zemědělskou výrobou i neustále prováděným archeologickým výzkumem. ŽIVÁ VODA (v areálu, cca 50 m od hotelu) - botanická a sladkovodní expozice. V expozici se seznámíte s životem ve vodě i kolem vody, s vodními živočichy i rostlinami řeky Moravy, přilehlých potoků i tůní. Ve venkovním areálu procházíte bohatou výsadbou zeleně. Najdete zde typické moravské biotopy s jejich charakteristickými bylinami a dřevinami. Ve dvou podzemních patrech nahlédnete do světa pod vodní hladinou - podvodní tunel (ojedinělý experiment v rámci celé Evropy. Nachází se v hloubce 3,5 metru pod vodní hladinou, má délku 8 metrů a šíři 2 metry), potápěčské exhibice a přednášky o potápění či ukázky rybolovných technik. KOVOZOO STARÉ MĚSTO (4,3 km) - jedinečná kovová ZOO, která se nachází v zajímavém a netradičním prostředí zrekonstruovaného areálu bývalého cukrovaru ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Cílem je ukázat, že i ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. POUTNÍ MÍSTO VELEHRAD (cca 1,4 km) - Velehrad je významným duchovním centrem, místem častých církevních poutí, shromáždění a cyrilometodějských oslav. Hlavní cyrilometodějská pouť se koná vždy 5. července v den svátku světců. HRAD BUCHLOV (cca 18,5 km) - jeden z nejstarších hradů v České republice. Jeho počátky se datují do 1. poloviny 13. století. Význam hradu spočívá především v unikátním zachování původních architektonických prvků jednotlivé výstavby. Jde tak o jeden ze vzácných příkladů v naší architektuře. Nikdy nedobytá pevnost je zároveň ukázkovou ilustrací přeměny strohého gotického hradu v pohodlné renesanční panské sídlo.

Ubytování

2 a 3 - lůžkové pokoje SKANZEN s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, fén

Celková kapacita: Hotel nabízí 22 pokojů (49 pevných lůžek s možností přistýlek).

Stravování

Polopenze..

Doprava

Příjezd autem: Autem ze směru Uherské Hradiště - směr Staré Město u Uherského Hradiště a odtud se dát dle ukazatelů směr Velehrad
Příjezd autobusem: Autobusem do Uherského Hradiště a odtud autobusem do Velehradu - rozcestí Modrá (cca 480 m od hotelu) Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Uherského Hradiště a odtud autobusem do Velehradu - rozcestí Modrá (cca 480 m od hotelu) Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

POBYT VE SKANZENU (6 dní / 5 nocí, nástupní den pondělí - sobota)
- 5x ubytování s polopenzí - láhev minerální vody na pokoj - 1x prohlídka Centra Slováckých Tradic - 1x vstup do Archeoskanzenu Modrá - 1x vstup do sladkovodního biotopu Živá voda se stezkou praturů" - 1x vstup do Terária Modrá - 1x káva ve SKANZEN kavárně - parkování - Wi-Fi

ZVÝHODNĚNÝ POBYT VE SKANZENU (6 dní / 5 nocí, nástupní den neděle)
- 5x ubytování s polopenzí - láhev minerální vody na pokoj - 1x prohlídka Centra Slováckých Tradic - 1x vstup do Archeoskanzenu Modrá - 1x vstup do sladkovodního biotopu Živá voda se stezkou praturů" - 1x vstup do Terária Modrá - 1x káva ve SKANZEN kavárně - parkování - Wi-Fi.

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 a večeří od 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Celý hotel i depandance je nekuřácký.

Akční nabídka: CENTRUM HISTORIE A TRADIC

Určitě oceníte: Proč Hotel Skanzen Modrá? - atraktivní prostředí známé turistické oblasti na Slovácku s kulisou nejvýznamnějšího poutního místa České republiky - Velehradu - na pozadí Buchlovských hor - místo plné zážitků - archeoskanzen, terárium, centrum slováckých tradic - vhodné pro rodiny s dětmi, pro páry, ale i skupiny osob (firemní akce, teambuilding) - možnost degustace ve vinné a pálenkové stezce

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat