Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Astoria Hotel & Medical Spa

Česká republika, Karlovy Vary

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Astoria
Hotel Astoria & Medical Spa a depandance Wolker
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 5 190 Kč

Dostupných: 177 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Popis

Programový pobyt č.1: TÝDENNÍ RELAX (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE )- 7x ubytování s polopenzí, - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - vstup do bazénu (dle provozní doby) - župan na pokoji - rekreační poplatek BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě.
Programový pobyt č.2: TÝDENNÍ POBYT PRO SENIORY 60+ (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE)- 7x ubytování s plnou penzí - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - vstup do bazénu (dle provozní doby) - župan na pokoji - rekreační poplatek BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě BONUS: bezplatný odvoz z vlakového/autobusového nádraží do hotelu.
Programový pobyt č.3: RELAX PRO KAŽDÉHO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí - pitná kúra - 5x procedura - Wi-Fi - vstup do bazénu (dle provozní doby) - župan na pokoji - rekreační poplatek.
V centrálním komplexu, umístěném naproti Mlýnské kolonádě, v pěti navzájem propojených budovách, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, nabízí společnost všem zájemcům komplexní lázeňskou léčbu a hotelové ubytování s možností zakoupení některých léčebných procedur. K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur. Součástí je také Depandance Wolker, poskytující hotelové ubytování. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, je od centrálního komplexu Astoria vzdálen cca 200 m proti proudu řeky Teplá. Leží v těsné blízkosti Vřídelní a Tržní kolonády. Léčení a stravování je zajištěno v centrálním komplexu. Ve všech prostorách centrálního komplexu Astoria i Depandance Wolker vč. pokojů je bezplatné Wi-Fi připojení.

Sport a zábava

Hotelový bazén (rozměry 9 x 4 m). Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu) - snídaně formou bufetu, oběd a večeře formou teplého a studeného bufetu. Pro pobyty do 1.12.17 obědy a večeře menu o 3 chodech vč. salátového bufetu. Strava je podávána v restauraci komplexu Astoria.

Trasa

Příjezd autem: Od Prahy: Dálnice č. A6 - Praha - Nové Strašecí cca 40 km, potom silnice 1. třídy č.6 do Karlových Varů, doba jízdy cca 1,5 hodiny, 120 km. Hotel leží v lázeňské zóně na kolonádě.
Příjezd autobusem: Autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

V Karlových Varech: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest. Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary. Výlety: Mariánské Lázně ( 45 km), Františkovy Lázně ( 45 km), Cheb ( 40 km), Boží Dar ( 25 km), Německo -Krušné hory ( 30 km), Plzeň ( 80 km) Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km) Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar.
Hotelový bazén (rozměry 9 x 4 m). Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.
Parkování: U hotelu k dispozici jen 3 parkovací místa za poplatek 500 Kč / den (nutná poptávka a rezervace předem). Dále parkování u hotelu Thermal (400 m) za 250 Kč /den.Bezplatné parkování v ulici Na Vyhlídce (300 mú - dle dostupnosti.
Pobyt se zvířetem: 500,- Kč / den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:00 (do 20:00 hod) v den příjezdu. Pobyty s polopenzí končí snídaní a uvolěním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí končí obědem a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu platí zákaz kouření.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč ASTORIA Hotel & Medical Spa: - nejlepší poloha v Karlových Varech - centrální část Astoria přímo u hlavní - Mlýnské kolonády, Depandance pak u Vřídelní a Tržní kolonády. - tradice léčení a relaxačních pobytů v hotelu již přes 100let. Aktuální, český majitel provozuje hotel již 25 let. - minerální léčivá voda přímo v hotelu - garance odborného léčení - stabilní lékařský a lázeňský team, služby zdravotnického personálu 24 hodin. - nový trend hotelu - širší nabídka služeb, možnost ubytování dětí, pobyt s pejskem, Nordic Walking, zajištění kol a elektrokol a další služby.

Poloha

ASTORIA Hotel & Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními prameny. Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, které pracují v nepřetržitém 24hodinovém provozu, jsou umístěny přímo v centrálním komplexu Astoria jsou umístěné ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester (24 hod provoz), dále se zde poskytují veškeré procedury: vanové koupele, zubní irigace s použitím minerální vody, plynové injekce, pneumoakupunkturu, klasické, reflexní a podvodní masáže, suché uhličité koupele, parafango, lymfodrenáže, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebnou tělesnou výchovu, pestrou škálu elektroléčbných procedur, inhalace. Mezi hojně používané léčebné metody patří za úhradu léčba kyslíkem, gerovitalová kúra, floating a wellness masáže. Nejdůležitější součástí karlovarské komplexní lázeňské léčby je pitná léčba. Karlovarská minerální voda je hydrouhličitano-sírano-chlorido-sodná teplice, středně mineralizovaná 6,5 - 6,8 g/l, slabě hypotonická. Dvanáct používaných léčivých pramenů má prakticky stejné chemické složení, liší se pouze svou teplotou (30 °C - 70 °C) a obsahem kysličníku uhličitého, se kterým souvisí i pH 6,5 –-7,3. Experimentálně i klinicky byl prokázán účinek karlovarské minerální vody na zažívací trakt a výměnu látkovou. Prameny a jejich dávkování předepsané lékařem nelze libovolně měnit. Opatrní musejí být zvláště nemocní se zvýšeným krevním tlakem, nemocemi srdce a ledvin. ASTORIA Hotel & Medical Spa je oprávněným licenčním uživatelem ochranné známky, která garantuje používání minerální vody i při poskytování léčebných procedur. Indikace: onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Relaxace: odpočinek, antistresový program, procházky a poznávání.

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje (komplex ASTORIA), Spr. nebo vana + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi Za příplatek pokoje s balkonem (cca 270 Kč / os. /noc) nebo s výhledem směrem ke kolonádě (110 Kč / os. /noc) b) 1 a 2 - lůžkové pokoje (Depandance WOLKER), Spr. nebo vana + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi.
Celková kapacita: Komplex Astoria: 178 lůžek Depandance Wolker: 66 lůžek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat