Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Esplanade

Česká republika, Karlovy Vary

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Cena za osobu od 6 999 Kč

Dostupných: 162 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Programový pobyt č.1: LÉČEBNÝ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)7x ubytování s polopenzí / plnou penzí - vstupní lékařská prohlídka - 14x léčebná procedura za týden, - rekreační poplatek - Wi-Fi internet.
Pobyt není určen dětem.
Veškeré hotelové služby včetně recepce se směnárnou, stravování, léčebných procedur a dalších služeb (zajištění výletů, atrakcí aj.) hostům poskytuje EA Hotel Jessenius***, který je vzdálen pouhých 100 m. V balneoprovozu EA Hotelu Jessenius*** mohou hosté využít širokou nabídku procedur a léčebných metod. Mezi nejvýznamnější procedury patří pitná kúra, dietní stravování, masáže, elektroterapie, termoterapie, inhalace nebo oblíbené koupele v minerální vodě. Hostům je k dispozici hotelový lékař, který na základě předchozího vyšetření určí kompletní lázeňskou léčbu. K dispozici jsou tyto léčebné procedury: rehabilitační bazén s protiproudem (6 x 3 m, hloubka max. 1,2 m), ultrazvuk, suchá uhličitá koupel, reflexní masáž, podvodní masáž, pneumopunktura, skotské střiky, perličková koupel, parafango, rašelinové koupele, oxygenoterapie, minerální koupel, masáž horkými kameny, magnetoterapie, lymfodrenáž, klasická masáž, iInhalace, endo-vaco, elektrostimulátor VAS - 07, bylinná koupel, aroma masáž, anticelulitní masáž. K perličkovým koupelím (klasické, rašelinové, bylinné) využíváme originální karlovarskou termominerální vodu (na základě certifikátu SPLZaK - Správy přírodních léčivých zdrojů a kolonád, Karlovy Vary). Zaměření: - léčba gastroenterologických onemocnění včetně pooperačních stavů - léčba diabetes mellitus 1. a 2. typu, obezity - léčba poruch metabolismu tuků - choroby pohybového ústrojí.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi připojení, telefon, lednice, fén. Ubytování probíhá ve všech 3 budovách. Pokoje s přistýlkami a balkonem na ověření.
Celková kapacita: 44 pokojů.

Sport a zábava

ALŽBĚTINY LÁZNĚ (1,8 km), bazén s délkou 25 m, relaxační a dětský bazén; venkovní bazén u KV ARENY vč. dětského bazénu (4,2 km), přírodní koupaliště ROLAVA (4 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. BAZÉNOVÉ CENTRUM (6 km), bazén s délkou 25 m, relax zóna (vířivky, protiproud, whirlpool, tobogán, sauna, dětský bazén), Městské koupaliště v Ostrově (14 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle pobytu): snídaně - bufetové, obědy a večeře výběr z menu, pro pobyty od 15.3. obědy a večeře bufetové.

Poloha

EA Hotel Esplanade se nachází v atraktivní lokalitě Vřídelní kolonády, jejíž historie sahá až do 16. století. Mezi nejvýznamnější návštěvníky Karlových Varů patří hudební skladatelé, spisovatelé,herci a významní státníci. Pohodlí zde našli například Beethoven, Schiller, Goethe, Petr Veliký, Kučma nebo Depardieu. EA Hotel Esplanade*** je depandancí EA Hotelu Jessenius*** (od kterého je vzdálen pouhých 100 metrů) a je rozdělen na tři samostatné části.

Ostatní

Aktivity v Karlových Varech:  - golf: 5 golfových hřišť (do 20 km) - tenis: 14 tenisových kurtů a 2 kryté - plavání: celoroční termální venkovní bazénu u hotelu Thermal (délka 50 m), krytý bazén (délka 25 m) v Alžbětiných lázních s dětským brouzdalištěm a whirlpoolem - bowling a kuželky, paintball, dostihové závodiště, cyklistické a turistické značené trasy, - zážitky: Jan Becher Muzeum, Návštěvnické centrum sklárny MOSER, historické památky aj. Výlety do okolí Karlových Varů * Město a hrad Loket » – poznejte krásu historického města založeného v roce 1234 a obklopeného nádhernou krajinou. Malebné městečko Loket situované okolo řeky Ohře Vás určitě učaruje. * Klášter Teplá » – prohlídka velmi cenného klášterního iteniráře. * Hrad a zámek Bečov » – Nedocenitelný relikviář sv. Maura. * Posvátný okrsek Ostrov » – zajímavý komplex historických budov. * Zámek Kynžvart » – sídlo knížete Metternicha. * Naučná stezka Kladská » – rybníky a krásná krajina uprostřed komplexu CHKO Slavkovský les. * Svatošské skály » – pokochejte se krásami chráněné krajinné rezervace Slavkovský les a shlédněte překrásné přírodní scenérie v podobě nádherných skalních pilířů, jež jsou již od roku 1933 chráněnou krajinnou památkou. * Ekologická farma Hory » – Pojďte se s námi projít na ekologickou farmu, navštívit chované daňky v oboře a najít si své vlastní karlovarské dvojče. NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM MOSER v KARLOVÝCH VARECH - EXKURZE SKLÁŘSKÉ HUTĚ A MUZEA MOSER Muzeum sklárny Moser nabízí unikátní expozici, která mapuje více než 155 let historie sklárny. Expozice představuje nejstarší sklářskou tvorbu až po současné kolekce i jejich slavné majitele. Výstava je doplněna desetiminutovým dokumentárním filmem v 9 jazykových mutacích, který shrnuje slavnou historii sklárny. Sklářská huť nabízí pravou atmosféru výroby skla. Návštěvníci uvidí mistry skláře, jak přeměňují žhavou masu skla v jedinečný výrobek. Ucítí vůni vypalovaných dřevěných forem a zažijí neopakovatelnou atmosféru tvůrčí ruční práce. Prohlídky jsou obohaceny o prezentaci sklářských surovin, nářadí a výrobních postupů. Během prohlídky je možné fotografovat nebo natáčet na kameru a tak si navždy uchovat vzpomínku na návštěvu sklárny. Více informací naleznete ZDE.
Dětská postýlka: zdarma (dle dostupnosti). K zapůjčení ZDARMA: fén, žehlička a žehlicí prkno, deštník Akceptované kreditní karty (bez záruky): Visa, Visa Electron, Master Card, Master Card Electronic, Maestro, Diners Club a American Express.
ALŽBĚTINY LÁZNĚ (1,8 km), bazén s délkou 25 m, relaxační a dětský bazén; venkovní bazén u KV ARENY vč. dětského bazénu (4,2 km), přírodní koupaliště ROLAVA (4 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. BAZÉNOVÉ CENTRUM (6 km), bazén s délkou 25 m, relax zóna (vířivky, protiproud, whirlpool, tobogán, sauna, dětský bazén), Městské koupaliště v Ostrově (14 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.
Parkování: 2 parkovací místa na Divadelním náměstí za poplatek 300,- Kč / noc. Parkovací dům Libušín za poplatek cca 850 Kč / 7 dní, 1210 Kč / 14 dní, 1500 Kč / měsíc.
Pobyt se zvířetem: 120,- Kč / den.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč hotel Esplanade - Karlovy Vary: - ideální umístění v bezprostřední blízkosti Vřídelní kolonády, jejíž historie sahá až do 16. století.

Trasa

Příjezd autem: Autem do Karlových Varů, hotel leží v blízkosti Vřídelní kolonády. GPS: 50.2225072N, 12.8820444E. Parkování na Divadelním náměstí nebo v parkovacím domě Libušina.
Příjezd autobusem: Autobusem do Karlových Varů. Spojení z Dolního autobusového nádraží (cca 5,5 km - MHD 15 min): autobus č. 2 ze stanice Náměstí Horákové do stanice Divadelní náměstí - konečná stanice (cca 150 m od hotelu). Z tohoto místa přejdete řeku a jste na ulici Stará Louka, kde najdete EA Hotel Esplanade I.
Příjezd vlakem: Vlakem do Karlových Varů. Spojení z Horního vlakového nádraží (6 km - MHD 25 min): autobus č. 13 do stanice Tržnice, přestup na autobus č. 2 do stanice Divadelní nám. - konečná stanice(cca 150 m od hotelu). Z tohoto místa přejdete řeku a jste na ulici Stará Louka, kde najdete EA Hotel Esplanade I. autobusem č. 13 můžete jet také směr Lanovka Imperial na konečnou a poté lanovkou na Divadelní náměstí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat