Hotel Jean de Carro

Česká republika, Karlovy Vary

Hotel Jean de Carro (hlavní fotografie)
  • Hotel Jean de Carro (fotografie 2)
  • Hotel Jean de Carro (fotografie 3)
  • Hotel Jean de Carro (fotografie 4)
  • Hotel Jean de Carro (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Jean de Carro
Počasí
14 °C – Déšť
Lázně a wellness Pobytové zájezdy

Poloha

Wellness hotel Jean de Carro**** s jedinečným výhledem na Vřídelní kolonádu a její okolí se nachází přímo v srdci lázeňského centra Karlových Varů. KARLOVY VARY a její zajímavosti: Mlýnská kolonáda, Tržní kolonáda, Vřídlo, Kostel sv. Máří Magdaleny, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, Rozhledna Diana, Vyhlídka Jelení skok, Zámecká věž, Karlovarské městské divadlo, Sklářské museum MOSER, Museum Jan Becher. Volný čas v okolí: Svatošské skály, Andělská hora, Božídarské rašeliniště, Přírodní rezervace Soos, Stolová hora Vladař, Hrad Loket, Zámek Kynžvart, 3 golfová hřiště, vodácká stezka Ohře, početné cyklotrasy a mnoho dalších míst a památek.

Popis

Recepce, Lobby bar, Wi-Fi, parkoviště (omezený počet míst). Thermarium - whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora, za příplatek široká nabídka masáží.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: - KARLOVY VARY: koncerty, zábavné programy, výstavy, divadelní představení, procházky v karlovarských lesích po cca 120 km značených turistických cest. - PRAMEN VŘÍDLO - nejznámější karlovarský minerální pramen naleznete na Vřídelní kolonádě. Vyvěrá v podobě gejzíru tryskajícího až do 12 metrů. S teplotou 73,4 °C je nejteplejším termálním pramenem Čech. - MUZEUM JANA BECHERA - výroba klasického bylinného likéru, k vidění jsou zde historické předměty rodiny Becherů. Během interaktivní části nasajete vůni bylinek a koření a ochutnáte karlovarskou vodu, která se k výrobě Becherovky používá. Díky virtuální realitě se během chvilky ocitnete přímo na stáčecí lince. Na závěr prohlídky ochutnáte produkty Jan Becher nebo si nakoupíte suvenýry v místním obchůdku. - MUZEUM SKLÁRNY MOSER - zde se dozvíte o její víc než 160leté historii, působení slavných majitelů a prohlédnete si místní sklářskou tvorbu od té nejstarší po současnou. Navštívit lze také sklářskou huť Moser, kde uvidíte skláře přímo při výrobě, a to vždy od pondělí do soboty. Sportovní aktivity: golf - 18 jamek ( 6 hřišť: Karlovy Vary Olšová Vrata, Cihelny, Sokolov, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Kynžvart), tenis, kuželky, jízda na koni, rybolov, lov, plavání, vyhlídkové lety nad Karlovými Vary. VÝLETY: - Mariánské Lázně ( 50 km) - Františkovy Lázně ( 45 km) - Cheb ( 40 km) - Boží Dar ( 25 km) - Německo -Krušné hory ( 30 km) - Plzeň ( 80 km) Hrady a zámky: Bečov, Loket, Kynžvart, Seeberg, Cheb, Horní hrad, Teplá Příroda: Krušné hory ( 25 km), Slavkovský les ( 10 km), Doupovské hory ( 10 km) Zajímavosti: poutní místa Chlum, Maria Loreto, Skoky, rašeliniště Kladská, rašeliniště Boží Dar Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhledna Diana (vzdálenost 2,1 km), 556 m. n. m 150 schodů, k dispozici je také výtah Třicet pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na celé Karlovy Vary, Krušné hory, Doupovské vrchy a Slavkovský les. Můžete si užít výhled do vzdálenosti až 70 km. Na rozhlednu Diana se můžete nechat vyvézt lanovkou, ti zdatnější se mohou vydat po vyznačené lesní stezce. Provozní doba (bez záruky): listopad - březen 9:00 - 16:45, duben - říjen 9:00 - 17:45, květen - září 9:00 - 18:45 Vstupné (bez záruky): zdarma • Vyhlídka Karla IV. v Karlových Varech (vzdálenost 2 km), 514 m. n. m 79 schodů Patnáctimetrová rozhledna, která je nejstarší rozhlednou v karlovarském kraji. Výhled máte na celé Karlovy Vary a Krušné hory. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, telefon, minibar, župan. Přistýlka rozkládací lehátko (přistýlky na ověření) Některé pokoje mají balkon. Tyto jsou však pouze jako nezávazné přání klienta (CK negarantuje), bez doplatku.

Stravování

snídaně - formou bufetu. V rámci Vašeho pobytu si můžete zakoupit tzv. zámeckou večeři či oběd v hotelu Karlsbad Grande Madonna, který je vzdálen cca 2 minuty chůze od hotelu Jean de Carro. Servírovaný hlavní chod si můžete vybrat ze 4 pokrmů, a navíc si užít studený i teplý bufet s dalšími pokrmy včetně teplých a studených nealko nápojů. ➢ Cena obědu nebo večeře je 290,- Kč / osoba / noc ➢ Obědy i večeře se podávají v restauraci R2 (druhé patro) ➢ Oběd: 12.00 - 14.30 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealkoholické nápoje. ➢ Večeře: 18.00 - 19.30 Možnost objednání ze čtyř jídel, dále studený a teplý bufet, saláty, dezerty a moučníky, ovoce, teplé i studené nealkoholické nápoje.

Doprava

Příjezd autem: Autem po E48 do Karlových Varů, sjeďte v Karlových Varech sjezdem na Hůrky, pokračovat po Pražské silnici k hotelu. Parkování u hotelu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Karlových Varů, zastávka Tržnice (600 m) nebo Terminál (1,2 km), odtud MHD autobus č. 12 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (250 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Karlových Varů na zastávku, Dolní nádraží (1,2 km), odtud MHD autobus č. 18 na stanici Tržnice, zde přestup na autobus č. 2 a vystoupit na stanici Panorama (200 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

REKREAČNÍ POBYT ( min. 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s bufetovou snídaní

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji

CANDELLA RELAX V JEAN DE CARRO (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2× ubytování s bufetovou snídaní - 1x káva a dezert ve vyhlášené Restauraci U Křížovníků - 1x Candella masáž celého těla (relaxační masáž svíčkou, 50 min) - 1× Thermarium 1 hod.(sauna, whirlpool, aroma kabina, infračervená kabina, solná jeskyně)

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji

♥♥ SEN PRO DVA ♥♥ (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2× ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s bufetovou snídaní - 1x romantická večeře při svíčkách v Grand Restaurant Karlsbad Grande Madonna - 1x Bohemia sekt 0,75 l a ovocná mísa na pokoj při příjezdu (1x na pokoj) - 1× Reflexní masáž plosky nohy s minerální koupelí (45 min.) - 1× Thermarium 1 hod. (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora)

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji K večeři při svíčkách Vám nabízíme servírované 3-chodové menu (předkrm, hlavní chod, moučník) a jeden nápoj dle Vašeho výběru. Hlavní chod si můžete vybrat z následující nabídky: • Kuřecí plátek s grilovanou paprikou, americké brambory • Vepřový plátek na barevném pepři se smetanovou omáčkou, jasmínová rýže • Losos pečený na másle s bylinkovým přelivem, vařené brambory

ČOKOLÁDOVÝ SEN V JEAN DE CARRO (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3× ubytování s bufetovou snídaní - čokoládový welcome drink ve vyhlášené Restauraci U Křížovníků - 1× čokoládová masáž částečná s čokoládovým tělovým zábalem (50 min) - 2× Thermarium 1hod. (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora)

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji

DOKONALÁ RELAXACE V JEAN DE CARRO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5× ubytování s bufetovou snídaní - 2× Thermarium 1hod. (whirlpool, sauna, aroma kabina, infra kabina, solná komora) - 1× částečná masáž zad a šíje (20 min) - 1x rašelinový zábal (20 min) - 1× inhalace karlovarské vřídelní vody (15 min)

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji

REGENERACE PRO TĚLO A DUŠI (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) - 6× ubytování s bufetovou snídaní - 1x klasická masáž částečná (20 min) - 1x aroma masáž částečná (20 min) - 2x inhalace vřídelní vody (15 min) - 1x rašelinový zábal (20 min) - 1x vstup na 2 hod do bazénového komplexu „Alžbětiny lázně“ (Centrální městské lázně na adrese Smetanovy sady 1145/1)

BONUSY ZDARMA - župan a pantofle - Wi-Fi na pokoji.

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod v den nástupu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu

Akční nabídka: ● V CENTRU NAD KOLONÁDOU

Určitě oceníte: Proč hotel Jean de Carro: - jedinečný výhled ze všech pokojů na lázeňské panorama Karlových Varů - umístění hotelu v centru nad kolonádou

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Karlovy Vary nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat