Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Concordia

Česká republika, Karlovy Vary

Hotel Concordia (hlavní fotografie)
  • Hotel Concordia (fotografie 2)
  • Hotel Concordia (fotografie 3)
  • Hotel Concordia (fotografie 4)
  • Hotel Concordia (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 21. 10. (St)– 26. 10. (Po)
Délka pobytu 6 dní, 5 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 205432550707
Počasí
11 °C – Jasno
Počasí
11 °C – Jasno
Cena za osobu od 8 030

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Popis

Léčení se zajišťuje v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, který je umístěn v sanatoriu Kriváň. Součástí je nové Wellness & Spa Centrum s bazénem vybaveným protiproudem, chrličem, masážní lavicí a také saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna a ledová kabina. V nabídce nechybí celá řada masáží, koupelí, hydroterapie včetně populárního Kneippova chodníku, tepelné procedury včetně klasických rašelinových zábalů, fyziatrické výkony doplňuje elektroterapie, světloterapie, magnetoterapie a řada dalších procedur. V sanatoriu se k procedurám využívají místní přírodní léčivé zdroje jako je vřídelní voda a rašelina. Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století.
V nejbližším okolí se nachází Vřídelní kolonáda – jedna ze čtyř kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Dále pak Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Nebo také Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Ubytování

Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie LUX***. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, telefonem, lednicí, varnou konvicí, vlastním sociálním zařízením, fénem a klimatizací.

Stravování

Polopenze.

Ostatní

Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Léčebný pobyt Full - Karlovy Vary-Léčebný pobyt Full
Lékařské vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření. Laboratorní vyšetření, EKG v případě potřeby. 1 hlavní a 2 vedlejší procedury / noc podle zdravotního stavu pacienta (7 nocí = 21 procedur). 3 x denně pitná kúra. Nepřetržitá pohotovostní služba zdravotních sester. Nutné léky v případě onemocnění (Léky, které běžně užíváte, si vezměte s sebou v dostatečném množství. Léky nejsou v ceně.).
Cena na osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Léčebný pobyt Light - Karlovy Vary-Léčebný pobyt Light
Lékařské vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření. Laboratorní vyšetření, EKG v případě potřeby. 1 hlavní a 1,5 vedlejší procedura / noc podle zdravotního stavu pacienta (7 nocí = 18 procedur). 3 x denně pitná kúra. Nepřetržitá pohotovostní služba zdravotních sester. Nutné léky v případě onemocnění (Léky, které běžně užíváte, si vezměte s sebou v dostatečném množství. Léky nejsou v ceně.).
Cena na osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Karlovy Vary známé-neznámé - Karlovy Vary-Karlovy Vary známé-neznámé
Uvítací nápoj, 1× posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár), 1× denně vstup do Wellness & Spa centra (bazén s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská sauna, parní sauna, infra sauna, ledová kabina), 20% sleva na zakoupení procedur na místě.
Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Pro imunitu - Karlovy Vary-Pro imunitu
Vstupní lékařská prohlídka, doporučené lázeňské procedury (6 hlavních a 6 vedlejších procedur): 4× kyslíková terapie doplněná vitamíny, 2× perličková koupel, 2× diathermie, 2× solná jeskyně, 2× hodinový vstup do bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská sauna, parní sauna, infra sauna a ledová kabina, dárek na posílení imunity.
Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Wellness Energy - Karlovy Vary-Wellness Energy
1 x uvítací přípitek 6 x polopenze (dietní a vegetariánská strava možná) léčení: vstupní lékařská prohlídka, doporučené lázeňské procedury: analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 770, 1× klasická masáž částečná, 1 x wellness masáž dle přání klienta, 1 x hydropunkturní masáž, 2 x perličková koupel, 1 x floating—Mrtvé moře, 1× solná jeskyně, 5×1 hodina bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina pohotovostní služba zdrav. sester Sleva 10% na organizované výlety Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
Cena za osobu / 6 nocí s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Týden u vřídla - Karlovy Vary-Týden u vřídla
1× uvítací přípitek „13.karlovarským pramenem“ 1× lahev vína na pokoj 6× polopenze (snídaně / večeře, dietní a vegetariánská strava možná) 1× posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár) Léčení : vstupní lékařské vyšetření včetně předpisu pitné kúry a návrhu dietní stravy a procedur analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 770 12 léčebných a relaxačních procedur: 2× klasická masáž, 2× perličková nebo celotělová vířivá koupel, 1× Haslauer zábalová vana, 2× solná jeskyně, 2× vířivá koupel dolních končetin nebo Kneippův chodník, 3× 1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina). Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
Cena na osobu / 6 nocí s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 3 noci - Karlovy Vary-Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 3 noci
uvítací přípitek, polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná), 1× klasická masáž částečná, 1× hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu, 1× solná jeskyně, návštěva u lékaře, 1× 2 hodiny volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina). Možné kontraindikace konzultujte s lékařem.
Cena na osobu / 3 noci s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 2 noci - Karlovy Vary-Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 2 noci
uvítací přípitek, polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná), 1× klasická masáž částečná, 1× hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu, 1× solná jeskyně, návštěva u lékaře. Možné kontraindikace konzultujte s lékařem.
Cena na osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 955 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 955 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 21. 10. – 26. 10. (6 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 9 470 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 470 Kč
Přidat k porovnání 21. 10. – 26. 10. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 030 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 030 Kč
Přidat k porovnání 22. 10. – 24. 10. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 010 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 010 Kč
Přidat k porovnání 22. 10. – 24. 10. (3 dny)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 3 490 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 490 Kč
Přidat k porovnání 22. 10. – 25. 10. (4 dny)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 5 225 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 225 Kč
Přidat k porovnání 22. 10. – 27. 10. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 9 010 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 010 Kč
Přidat k porovnání 22. 10. – 27. 10. (6 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 10 450 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 450 Kč
Přidat k porovnání 24. 10. – 25. 10. (2 dny)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 3 490 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 490 Kč
Přidat k porovnání 24. 10. – 25. 10. (2 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 010 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 010 Kč
Přidat k porovnání 24. 10. – 30. 10. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 63 840 Kč Rezervovat Pokračovat
od 63 840 Kč

Popis

Léčení se zajišťuje v rámci vlastního balneoprovozu s minerální vodou, který je umístěn v sanatoriu Kriváň. Součástí je nové Wellness & Spa Centrum s bazénem vybaveným protiproudem, chrličem, masážní lavicí a také saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna a ledová kabina. V nabídce nechybí celá řada masáží, koupelí, hydroterapie včetně populárního Kneippova chodníku, tepelné procedury včetně klasických rašelinových zábalů, fyziatrické výkony doplňuje elektroterapie, světloterapie, magnetoterapie a řada dalších procedur. V sanatoriu se k procedurám využívají místní přírodní léčivé zdroje jako je vřídelní voda a rašelina. Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století.
V nejbližším okolí se nachází Vřídelní kolonáda – jedna ze čtyř kolonád v Karlových Varech, ve které se vyrábí např. Karlovarská kamenná růže.

Dále pak Rozhledna Goethova vyhlídka – cihlová rozhledna v novogotickém stylu stojí v nadmořské výšce 641 metrů na Výšině věčného mládí a je 42 metrů vysoká. Nahoru na vyhlídkový ochoz vede 165 schodů.

Nebo také Rozhledna Diana – věž z roku 1914 najdete na Výšině přátelství nad Grandhotelem Pupp. Dostanete se k ní pěšky po lesních stezkách nebo lanovkou od Grandhotelu Pupp.

Ubytování

Hotel-depandance Concordia tvoří komplex dvou původních hotelových domů, které byly postaveny na přelomu 19. a 20. století. Ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kategorie LUX***. Pokoje jsou vybaveny LCD TV, telefonem, lednicí, varnou konvicí, vlastním sociálním zařízením, fénem a klimatizací.

Stravování

Polopenze.

Ostatní

Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Léčebný pobyt Full - Karlovy Vary-Léčebný pobyt Full
Lékařské vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření. Laboratorní vyšetření, EKG v případě potřeby. 1 hlavní a 2 vedlejší procedury / noc podle zdravotního stavu pacienta (7 nocí = 21 procedur). 3 x denně pitná kúra. Nepřetržitá pohotovostní služba zdravotních sester. Nutné léky v případě onemocnění (Léky, které běžně užíváte, si vezměte s sebou v dostatečném množství. Léky nejsou v ceně.).
Cena na osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Léčebný pobyt Light - Karlovy Vary-Léčebný pobyt Light
Lékařské vstupní, kontrolní a výstupní vyšetření. Laboratorní vyšetření, EKG v případě potřeby. 1 hlavní a 1,5 vedlejší procedura / noc podle zdravotního stavu pacienta (7 nocí = 18 procedur). 3 x denně pitná kúra. Nepřetržitá pohotovostní služba zdravotních sester. Nutné léky v případě onemocnění (Léky, které běžně užíváte, si vezměte s sebou v dostatečném množství. Léky nejsou v ceně.).
Cena na osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Karlovy Vary známé-neznámé - Karlovy Vary-Karlovy Vary známé-neznámé
Uvítací nápoj, 1× posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár), 1× denně vstup do Wellness & Spa centra (bazén s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská sauna, parní sauna, infra sauna, ledová kabina), 20% sleva na zakoupení procedur na místě.
Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Pro imunitu - Karlovy Vary-Pro imunitu
Vstupní lékařská prohlídka, doporučené lázeňské procedury (6 hlavních a 6 vedlejších procedur): 4× kyslíková terapie doplněná vitamíny, 2× perličková koupel, 2× diathermie, 2× solná jeskyně, 2× hodinový vstup do bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská sauna, parní sauna, infra sauna a ledová kabina, dárek na posílení imunity.
Cena za osobu / noc s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Wellness Energy - Karlovy Vary-Wellness Energy
1 x uvítací přípitek 6 x polopenze (dietní a vegetariánská strava možná) léčení: vstupní lékařská prohlídka, doporučené lázeňské procedury: analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 770, 1× klasická masáž částečná, 1 x wellness masáž dle přání klienta, 1 x hydropunkturní masáž, 2 x perličková koupel, 1 x floating—Mrtvé moře, 1× solná jeskyně, 5×1 hodina bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, saunový koutek – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina pohotovostní služba zdrav. sester Sleva 10% na organizované výlety Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
Cena za osobu / 6 nocí s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Týden u vřídla - Karlovy Vary-Týden u vřídla
1× uvítací přípitek „13.karlovarským pramenem“ 1× lahev vína na pokoj 6× polopenze (snídaně / večeře, dietní a vegetariánská strava možná) 1× posezení u kávy (káva a zákusek nebo zmrzlinový pohár) Léčení : vstupní lékařské vyšetření včetně předpisu pitné kúry a návrhu dietní stravy a procedur analýza složení těla pomocí přístroje Inbody 770 12 léčebných a relaxačních procedur: 2× klasická masáž, 2× perličková nebo celotělová vířivá koupel, 1× Haslauer zábalová vana, 2× solná jeskyně, 2× vířivá koupel dolních končetin nebo Kneippův chodník, 3× 1 hodina volného použití bazénu s protiproudem, chrličem a masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina). Možné kontraindikace konzultujte s lékařem. Procedury mohou být na základě zdravotního stavu klienta lékařem upraveny.
Cena na osobu / 6 nocí s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 3 noci - Karlovy Vary-Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 3 noci
uvítací přípitek, polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná), 1× klasická masáž částečná, 1× hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu, 1× solná jeskyně, návštěva u lékaře, 1× 2 hodiny volného využití bazénu s protiproudem, chrličem, masážní lavicí a volný vstup do saunového koutku – finská, parní sauna, infrasauna, ledová kabina). Možné kontraindikace konzultujte s lékařem.
Cena na osobu / 3 noci s polopenzí a programem.
Konečná cena zahrnuje: HOTEL CONCORDIA - Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 2 noci - Karlovy Vary-Relaxace a regenerace pro tělo a duši na 2 noci
uvítací přípitek, polopenze (snídaně / večeře – dietní či vegetariánská strava možná), 1× klasická masáž částečná, 1× hydropunktura / celková vířivá koupel dle kapacity provozu, 1× solná jeskyně, návštěva u lékaře. Možné kontraindikace konzultujte s lékařem.
Cena na osobu / 2 noci s polopenzí a programem.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat