Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Astoria Hotel & Medical Spa

Česká republika, Karlovy Vary

Astoria Hotel & Medical Spa (hlavní fotografie)
  • Astoria Hotel & Medical Spa (fotografie 2)
  • Astoria Hotel & Medical Spa (fotografie 3)
  • Astoria Hotel & Medical Spa (fotografie 4)
  • Astoria Hotel & Medical Spa (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 2. 12. (Pá)– 7. 12. (St)
Délka pobytu 6 dní, 5 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 217033308839
Počasí
2 °C – Sněžení
Počasí
2 °C – Sněžení
Cena za osobu od 7 990

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

ASTORIA Hotel & Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními prameny. Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, které pracují v 12-ti hodinovém provozu, jsou umístěny přímo v centrálním komplexu Astoria jsou umístěné ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, dále se zde poskytují veškeré procedury: vanové koupele, zubní irigace s použitím minerální vody, plynové injekce, pneumoakupunkturu, klasické, reflexní a podvodní masáže, suché uhličité koupele, parafango, lymfodrenáže, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebnou tělesnou výchovu, pestrou škálu elektroléčbných procedur, inhalace, solná terapie, hydrojet masáže. Mezi hojně používané léčebné metody patří za úhradu léčba kyslíkem, gerovitalová kúra a wellness masáže. Nejdůležitější součástí karlovarské komplexní lázeňské léčby je pitná léčba. Karlovarská minerální voda je hydrouhličitano-sírano-chlorido-sodná teplice, středně mineralizovaná 6,5 - 6,8 g/l, slabě hypotonická. Dvanáct používaných léčivých pramenů má prakticky stejné chemické složení, liší se pouze svou teplotou (30 °C - 70 °C) a obsahem kysličníku uhličitého, se kterým souvisí i pH 6,5 -7,3. Experimentálně i klinicky byl prokázán účinek karlovarské minerální vody na zažívací trakt a výměnu látkovou. Prameny a jejich dávkování předepsané lékařem nelze libovolně měnit. Opatrní musejí být zvláště nemocní se zvýšeným krevním tlakem, nemocemi srdce a ledvin. ASTORIA Hotel & Medical Spa je oprávněným licenčním uživatelem ochranné známky, která garantuje používání minerální vody i při poskytování léčebných procedur. Indikace: onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Relaxace: odpočinek, antistresový program, procházky a poznávání.

Popis

V centrálním komplexu ASTORIA ****, umístěném naproti Mlýnské kolonádě, v pěti navzájem propojených budovách, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, nabízí společnost všem zájemcům komplexní lázeňskou léčbu a hotelové ubytování s možností zakoupení některých léčebných procedur (k dispozici je výtah). K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur. Součástí je také čerstvě zrekonstruovaná Depandance Art Deco WOLKER ****, poskytující hotelové ubytování (k dispozici je výtah).. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, je od centrálního komplexu Astoria vzdálen cca 300 m proti proudu řeky Teplá. Leží v těsné blízkosti Vřídelní a Tržní kolonády. Léčení a stravování je zajištěno v centrálním komplexu. Ve všech prostorách centrálního komplexu Astoria i Depandance Art Deco Wolker vč. pokojů je bezplatné Wi-Fi připojení.

Sport a zábava

Hotelový bazén (rozměry 8 x 4 m). Bazén "na skále" v hotelu THERMAL (cca 2,4 km) - bazénový svět SAUNIA THERMAL RESORT - dominantou celého saunového světa je bazén se 100% přírodní termální vodou o teplotě 38 C° z Karlovarského Vřídla, velký, relaxačně sportovní bazén s teplou vodou protkán řadou odpočinkových vodních atrakcí, jejichž prostřednictvím si můžete nechat hýčkat své tělo a v klidu odpočívat. Voda je příjemně teplá za každého počasí, i v zimě nabízí příjemných 32 C°. Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.

Ubytování

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT (komplex ASTORIA 4*) - NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ Spr. nebo vana + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi Za příplatek pokoje s balkonem a výhledem směrem ke kolonádě (cca 270 Kč / os. /noc) nebo s výhledem směrem ke kolonádě (150 Kč / os. /noc). Pozn.: Hotel ASTORIA 4* nemá pokoje v 1. patře, ubytování je od 2. patra. b) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT(Depandance Art Deco WOLKER 4*), Spr. + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi Požadavek na manželské postele v pokoji prosíme psát do poznámky při rezervaci.

Stravování

Bufetová polopenze nebo plná penze, vč. kávy, čaje, vody (dle typu pobytu). Strava je podávána v restauraci komplexu Astoria 4* Možnost dokoupení obědů v CK (265 Kč/den - platí při využití po celou dobu pobytu).

Doprava

Od Prahy: Dálnice č. A6 - Praha - Nové Strašecí cca 40 km, potom silnice 1. třídy č.6 do Karlových Varů, doba jízdy cca 1,5 hodiny, 120 km. Hotel leží v lázeňské zóně na kolonádě.
autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

TÝDENNÍ MEDICAL WELLNESS (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA, NEDĚLE)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě
POBYT PRO SENIORY 60+ (7 dní / 6 nocí, nástup SOBOTA, NEDĚLE)
- 6x ubytování s plnou penzí (snídaně, oběd a večeře formou bufet) - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě BONUS: bezplatný odvoz z vlakového/autobusového nádraží do hotelu
RELAX VE VARECH PRO KAŽDÉHO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) * pitná kúra - 5x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji
LÁZEŇSKÉ VÁNOCE (8 dní / 7 nocí, nástup SO - ST) - 7x ubytování v pokoji kategorii Astoria Comfort - 7x bufetová snídaně - 6x bufetová večeře - 1x slavnostní vánoční večeře 24.12. - Galabufet - 1x vánoční dárek - 1x odpoledne s programem, čajem, kávou a cukrovím - 1x vstup do Vánočního domu (výstava vánočních dekorací, zvyků, obyčejů), vč. Muzea medvídků (POZOR ZAVŘENO 24.12. a 25.12.2021) - 1x vstupní lékařská prohlídka - 7x lázeňská procedura - stanoveny lékařem na základě vstupní prohlídky - volný vstup do Wellness centra (dle otevírací doby) - volná konzumace čaje v hotelové čajovně (denně 4 druhy čaje, 11 - 20 hod) Na tento pobyt 8 dní / 7 nocí lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDE
SILVESTROVSKÝ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup NE - ČT) - 7x ubytování v pokoji kategorii Astoria Comfort - 7x bufetová snídaně - 6x bufetová večeře - 1x slavnostní silvestrovská večeře 31.12. - Galabufet, sklenka sektu - 1x silvestrovský dárek na pokoji dne 31.12. - 1x odpoledne s programem, čajem, kávou a cukrovím - 1x vstup do Muzea Jan Becher - karlovarská Becherovka (rezervaci termínu prohlídky si zajistěte prosím dopředu - tel.:359 578 142) - 1x vstupní lékařská prohlídka - 10x lázeňská procedura - stanoveny lékařem na základě vstupní prohlídky - volný vstup do Wellness centra (dle otevírací doby) - volná konzumace čaje v hotelové čajovně (denně 4 druhy čaje, 11 - 20 hod) POZN. hotel nenabízí program pro silvestrovskou oslavu dne 31.12. Hotelová restaurace po večeřích otevřena do 01:00 hod. Na tento pobyt 8 dní / 7 nocí lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDE.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:00 (do 20:00 hod) v den příjezdu. Pobyty s polopenzí končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí končí obědem a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu platí zákaz kouření.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 622 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 622 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 2. 12. – 4. 12. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 800 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 800 Kč
Přidat k porovnání 2. 12. – 7. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 7 990 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 990 Kč
Přidat k porovnání 2. 12. – 9. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 11 690 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 690 Kč
Přidat k porovnání 3. 12. – 5. 12. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 4 200 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 200 Kč
Přidat k porovnání 3. 12. – 7. 12. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 900 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 900 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 6 500 Kč
od 6 500 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 500 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 5 900 Kč
od 5 900 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 900 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 3. 12. – 8. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 7 990 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 990 Kč
Přidat k porovnání 3. 12. – 10. 12. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 10 620 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 620 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 10 620 Kč
od 10 620 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 10 620 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 11 690 Kč
od 11 690 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 11 690 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 3. 12. – 10. 12. (8 dní)
Vlastní Plná penze
Vlastní Plná penze od 10 407 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 407 Kč
Přidat k porovnání 4. 12. – 6. 12. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 800 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 800 Kč
Přidat k porovnání 4. 12. – 7. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 4 600 Kč Rezervovat Pokračovat
od 4 600 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 5 100 Kč
od 5 100 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 100 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 4 600 Kč
od 4 600 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 4 600 Kč
Další termíny

Poloha

ASTORIA Hotel & Medical Spa má velmi příznivou polohu v centru lázeňského území Karlovy Vary v blízkosti všech kolonád s léčivými minerálními prameny. Ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, které pracují v 12-ti hodinovém provozu, jsou umístěny přímo v centrálním komplexu Astoria jsou umístěné ordinace lékařů a pracoviště zdravotních sester, dále se zde poskytují veškeré procedury: vanové koupele, zubní irigace s použitím minerální vody, plynové injekce, pneumoakupunkturu, klasické, reflexní a podvodní masáže, suché uhličité koupele, parafango, lymfodrenáže, rehabilitační bazén se saunou a skotskými střiky, léčebnou tělesnou výchovu, pestrou škálu elektroléčbných procedur, inhalace, solná terapie, hydrojet masáže. Mezi hojně používané léčebné metody patří za úhradu léčba kyslíkem, gerovitalová kúra a wellness masáže. Nejdůležitější součástí karlovarské komplexní lázeňské léčby je pitná léčba. Karlovarská minerální voda je hydrouhličitano-sírano-chlorido-sodná teplice, středně mineralizovaná 6,5 - 6,8 g/l, slabě hypotonická. Dvanáct používaných léčivých pramenů má prakticky stejné chemické složení, liší se pouze svou teplotou (30 °C - 70 °C) a obsahem kysličníku uhličitého, se kterým souvisí i pH 6,5 -7,3. Experimentálně i klinicky byl prokázán účinek karlovarské minerální vody na zažívací trakt a výměnu látkovou. Prameny a jejich dávkování předepsané lékařem nelze libovolně měnit. Opatrní musejí být zvláště nemocní se zvýšeným krevním tlakem, nemocemi srdce a ledvin. ASTORIA Hotel & Medical Spa je oprávněným licenčním uživatelem ochranné známky, která garantuje používání minerální vody i při poskytování léčebných procedur. Indikace: onemocnění zažívacího traktu, nemoci z poruchy látkové výměny, onemocnění pohybového aparátu, stavy tělesné a duševní vyčerpanosti. Relaxace: odpočinek, antistresový program, procházky a poznávání.

Popis

V centrálním komplexu ASTORIA ****, umístěném naproti Mlýnské kolonádě, v pěti navzájem propojených budovách, které prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací, nabízí společnost všem zájemcům komplexní lázeňskou léčbu a hotelové ubytování s možností zakoupení některých léčebných procedur (k dispozici je výtah). K léčebným a relaxačním účelům slouží vybudovaný balneoprovoz, ve kterém je využívána minerální voda, bazén, a další velká škála léčebných procedur. Součástí je také čerstvě zrekonstruovaná Depandance Art Deco WOLKER ****, poskytující hotelové ubytování (k dispozici je výtah).. Tento lázeňský dům, který patří mezi chráněné historické památky, je od centrálního komplexu Astoria vzdálen cca 300 m proti proudu řeky Teplá. Leží v těsné blízkosti Vřídelní a Tržní kolonády. Léčení a stravování je zajištěno v centrálním komplexu. Ve všech prostorách centrálního komplexu Astoria i Depandance Art Deco Wolker vč. pokojů je bezplatné Wi-Fi připojení.

Sport a zábava

Hotelový bazén (rozměry 8 x 4 m). Bazén "na skále" v hotelu THERMAL (cca 2,4 km) - bazénový svět SAUNIA THERMAL RESORT - dominantou celého saunového světa je bazén se 100% přírodní termální vodou o teplotě 38 C° z Karlovarského Vřídla, velký, relaxačně sportovní bazén s teplou vodou protkán řadou odpočinkových vodních atrakcí, jejichž prostřednictvím si můžete nechat hýčkat své tělo a v klidu odpočívat. Voda je příjemně teplá za každého počasí, i v zimě nabízí příjemných 32 C°. Plavecký bazén v Alžbětiných lázních (1,2 km). Centrum vodních sportů KV ARENA (3 km): krytý bazén (25 m), venkovní bazén, vířivka, tobogán, sauny. Přírodní koupaliště ROLAVA (4,5 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (16 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.

Ubytování

a) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT (komplex ASTORIA 4*) - NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉ Spr. nebo vana + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi Za příplatek pokoje s balkonem a výhledem směrem ke kolonádě (cca 270 Kč / os. /noc) nebo s výhledem směrem ke kolonádě (150 Kč / os. /noc). Pozn.: Hotel ASTORIA 4* nemá pokoje v 1. patře, ubytování je od 2. patra. b) 1 a 2 - lůžkové pokoje COMFORT(Depandance Art Deco WOLKER 4*), Spr. + WC, LED SAT/TV, lednice, telefon, rádio, Wi-Fi Požadavek na manželské postele v pokoji prosíme psát do poznámky při rezervaci.

Stravování

Bufetová polopenze nebo plná penze, vč. kávy, čaje, vody (dle typu pobytu). Strava je podávána v restauraci komplexu Astoria 4* Možnost dokoupení obědů v CK (265 Kč/den - platí při využití po celou dobu pobytu).

Doprava

Od Prahy: Dálnice č. A6 - Praha - Nové Strašecí cca 40 km, potom silnice 1. třídy č.6 do Karlových Varů, doba jízdy cca 1,5 hodiny, 120 km. Hotel leží v lázeňské zóně na kolonádě.
autobusem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
vlakem do Karlových Varů, odtud MHD autobus č. 18 do stanice Tržnice, zde přestup na autobus č. 4 nebo 1 a do zastávky LÁZNĚ III (cca 300 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

TÝDENNÍ MEDICAL WELLNESS (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA, NEDĚLE)
- 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě
POBYT PRO SENIORY 60+ (7 dní / 6 nocí, nástup SOBOTA, NEDĚLE)
- 6x ubytování s plnou penzí (snídaně, oběd a večeře formou bufet) - pitná kúra - 1x konzultace s lékařem - 10x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji BONUS: sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě BONUS: bezplatný odvoz z vlakového/autobusového nádraží do hotelu
RELAX VE VARECH PRO KAŽDÉHO (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)
- 5x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu) * pitná kúra - 5x procedura - Wi-Fi - volný vstup do Wellness centra (bazén s protiproudem, masážními tryskami, masážní lavicí a podlahovou perličkovou masáží, 3 sauny - finská, aroma, parní, 3 zážitkové sprchy, Kneippův chodník, odpočívárny, samovar s čajem, voda, (dle provozní doby) - volný vstup do hotelové čajovny - župan na pokoji
LÁZEŇSKÉ VÁNOCE (8 dní / 7 nocí, nástup SO - ST) - 7x ubytování v pokoji kategorii Astoria Comfort - 7x bufetová snídaně - 6x bufetová večeře - 1x slavnostní vánoční večeře 24.12. - Galabufet - 1x vánoční dárek - 1x odpoledne s programem, čajem, kávou a cukrovím - 1x vstup do Vánočního domu (výstava vánočních dekorací, zvyků, obyčejů), vč. Muzea medvídků (POZOR ZAVŘENO 24.12. a 25.12.2021) - 1x vstupní lékařská prohlídka - 7x lázeňská procedura - stanoveny lékařem na základě vstupní prohlídky - volný vstup do Wellness centra (dle otevírací doby) - volná konzumace čaje v hotelové čajovně (denně 4 druhy čaje, 11 - 20 hod) Na tento pobyt 8 dní / 7 nocí lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDE
SILVESTROVSKÝ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup NE - ČT) - 7x ubytování v pokoji kategorii Astoria Comfort - 7x bufetová snídaně - 6x bufetová večeře - 1x slavnostní silvestrovská večeře 31.12. - Galabufet, sklenka sektu - 1x silvestrovský dárek na pokoji dne 31.12. - 1x odpoledne s programem, čajem, kávou a cukrovím - 1x vstup do Muzea Jan Becher - karlovarská Becherovka (rezervaci termínu prohlídky si zajistěte prosím dopředu - tel.:359 578 142) - 1x vstupní lékařská prohlídka - 10x lázeňská procedura - stanoveny lékařem na základě vstupní prohlídky - volný vstup do Wellness centra (dle otevírací doby) - volná konzumace čaje v hotelové čajovně (denně 4 druhy čaje, 11 - 20 hod) POZN. hotel nenabízí program pro silvestrovskou oslavu dne 31.12. Hotelová restaurace po večeřích otevřena do 01:00 hod. Na tento pobyt 8 dní / 7 nocí lze uplatnit státní příspěvek (=VOUCHER) ve výši 4 000 Kč. Více informací ZDE.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:00 (do 20:00 hod) v den příjezdu. Pobyty s polopenzí končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Pobyty s plnou penzí končí obědem a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. V celém areálu platí zákaz kouření.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat