Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Mánes I., II. a Čapek

Česká republika, Karlovy Vary

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Sněžení

Lázně a wellness

Ubytování

A) ECONOMY: 2 - lůžkové pokoje, T+S voda, společné sociální zařízení na patře (Mánes II. - 5 patro, Mánes I. - 4 patro) nebo 2 - lůžkové pokoje vana+WC (Eden I). Do přihlášky je možné si uvést požadavek na přesný typ pokoje (ale CK negarantuje - záleží na obsazenosti jednotlivých budov). Ubytování v této kategorii jen pro balíček LÁZEŇSKÝ TÝDEN V KARLOVÝCH VARECH. b) STANDARD: 1 a 2 - lůžkové pokoje, vana+WC, SAT/TV, malá lednice s minibarem, balkon (kromě 4. patra), telefon (Mánes II.) c) SUPERIOR: 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, minibar, telefon, rádio, fén, trezor, balkon, Wi-Fi internet (Mánes I.) d) FIRST CLASS (pro pobyt od 1.4.17 SUPERIOR PLUS): 2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, LCD- TV/SAT minibar, telefon, rádio, fén, trezor, župan a pantofle (Čapek).
Celková kapacita: 193 ůžek.

Stravování

Polopenze nebo snídaně (dle typu pobytu). Snídaně - bufetové stoly, večeře výběr 3 jídel (možnost dietního stravování). Strava se podává v suterénu v budově Mánes I. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do přihlášky/cestovní smlouvy).

Popis

Programový pobyt č.1: LÁZEŇSKÝ TÝDEN V KARLOVÝCH VARECH (7 dní / 6 nocí, pobyt NE - SO) - 6x ubytování v kategorii a) - 6x polopenze - 1x parafínové rukavičky.
Programový pobyt č.2: OCHUTNÁVKA LÁZNÍ (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný - ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - vstupní lékařská prohlídka - 1 léčebná procedura na den dle vlastního výběru z 15 druhů procedur (mimo neděle) - pitná kúra - dárek na pokoj: 1x tradiční karlovarský uvítací drink.
Programový pobyt č.3: KARLOVARSKÁ SIESTA (5 dnů / 4 noci, nástup libovolný) -4x ubytování s polopenzí - lékařská konzultace - 1x klasická masáž částečná - 1x perličková koupel -1x podvodní masáž - 1x parafínové rukavičky - pitná kúra - zapůjčení županu - hotelové pantofle - dárek na pokoj: 1x pokamenělá karlovarská růže.
Programový pobyt č.4: LÁZEŇSKÝ POBYT PRO SENIORY 50+ (7 dní / 6 nocí, nástup PONDĚLÍ)- 6x ubytování v 1 nebo 2 - lůžkovém pokoji s polopenzí - vstupní lékařská prohlídka - 4x koupel (perličková, uhličitá, suchá uhličitá, v minerální soli) - 2x masáž (klasická částečná, reflexní) - pitná kúra - zapůjčení trekkingových holí - dárek: 1x týdenní autobusová jízdenka MHD.
Programový pobyt č.5: TURISTIKA PO LÁZEŇSKÝCH LESÍCH (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - 1x svačinový balíček na osobu/pobyt - 10% sleva na wellness procedury - parkování po celou dobu pobytu - dárek na pokoj: 1x turistická mapa s výlety do okolí.
Budovy MÁNES I., MÁNES II. a ČAPEK jsou propojeny koridory (zde denní kavárna s letní terasou) Mánes I.: centrální recepce, místnost pro zavazadla, přebalovací koutek a žehlírna, výtah, edukace, nutriční poradna ve výživě, internetová místnost, restaurace, Wi-Fi internet, pokoje. Čapek: ordinace lázeňského lékaře, masérna, oxygenoterapie, část balneoprovozu, výtah, Wi-Fi internet, pokoje. Mánes II.: elektroléčba, masérny a tělocvična, vodoléčba, dětská herna, vybavená kuchyňka, výtah, Wi-Fi internet, pokoje. Eden: pokoje, konferenční prostory, dětská herna, je vzdálena cca 200 m od hlavní budovy Mánes I. Služby: restaurace s denní kavárnou s letní terasou (ve spojovací chodbě), knihovna, dětská herna (Mánes II. a Eden I.), tělocvična s fitness přístroji (Eden II.), kosmetika, manikúra, pedikúra, dále stůl na stolní tenis, manikúra, ruské kuželky, trampolína, volejbalové hřiště, tělocvična s fitness přístroji. Na recepci si lze bezplatně zapůjčit sportovní náčiní a hole na stále oblíbenější Nordic walking a možnost zakoupení drobného zboží a upomínkových předmětů. Balneo:široká nabídka léčebných procedur, mezi které patří koupele, vodoléčba, masáže, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, magnetoterapie, sauna, ultrazvuk, lymfodrenáž aj.

Sport a zábava

Bazén v Alžbětiných lázních (1,5 km). Přírodní koupaliště ROLAVA (10 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (14 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.
ZDARMA: Wi-Fi internet (v budovách Mánes I, Mánes II a Čapek), zapůjčení žehličky, žehlicího prkna, fén, sušák na prádlo.

Ostatní

NÁVŠTĚVNICKÉ CENTRUM MOSER v KARLOVÝCH VARECH - EXKURZE SKLÁŘSKÉ HUTĚ A MUZEA MOSER Muzeum sklárny Moser nabízí unikátní expozici, která mapuje více než 155 let historie sklárny. Expozice představuje nejstarší sklářskou tvorbu až po současné kolekce i jejich slavné majitele. Výstava je doplněna desetiminutovým dokumentárním filmem v 9 jazykových mutacích, který shrnuje slavnou historii sklárny. Sklářská huť nabízí pravou atmosféru výroby skla. Návštěvníci uvidí mistry skláře, jak přeměňují žhavou masu skla v jedinečný výrobek. Ucítí vůni vypalovaných dřevěných forem a zažijí neopakovatelnou atmosféru tvůrčí ruční práce. Prohlídky jsou obohaceny o prezentaci sklářských surovin, nářadí a výrobních postupů. Během prohlídky je možné fotografovat nebo natáčet na kameru a tak si navždy uchovat vzpomínku na návštěvu sklárny. Více informací naleznete ZDE.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex.
Bazén v Alžbětiných lázních (1,5 km). Přírodní koupaliště ROLAVA (10 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (14 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.
Parkování: 50,- Kč/den - v areálu léčebny Mánes.
Pobyt se zvířetem: 200,- Kč/den - jen malá rasa a nutno ověřit na hotelu!
Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 12.00 hod do 20.00 hod a večeří od 17.30 do 19.00 hod v den příjezdu. Pobyt se snídaní začíná nástupem od 12.00 hod do 20.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 15,- Kč/den.
Proč lázeňský hotel Mánes I, II a Čapek: - klidné místo pro vaše zdraví - na rozcestníku vyhlídkových tras lesem - například rozhledna „Diana“, lesní restaurace „Linhart“ nebo „Jelení skok“. - léčba: onemocněním trávicího ústrojí, pohybového ústrojí a metabolické choroby (nemoci jater, žlučníku a žlučových cest, žaludku, nemoci střev, cukrovka, obezita), pohybové ústrojí.

Trasa

Příjezd autem: Autem do Karlových Varů. Vzdálenost: z Prahy cca 126 km, z Brna cca 337 km, z Ostravy cca 513 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Karlových Varů (z Prahy cca 1,5 hod), výstup na zastávce „Tržnice“ a odtud dále pokračovat autobusem č.4 MHD ve směru Křižíkova až na konečnou (u hotelu). Městská hromadná doprava jezdí přibližně každou hodinu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Karlových Varů (z Prahy cca 1,5 hod), dále MHD č.4 až k léčebnému domu Mánes. Vlakem do Karlových Varů (z Prahy cca 1,5 hod). Rychlíky přijíždějí do Karlových Varů na hlavní vlakové nádraží „Horní nádraží“ (1 km) ze směru Cheb nebo Klášterec n. Ohří. Odtud dále autobusem č. 1 směr Lázně III nebo autobusem č. 13 směr „Lanovka Imperial“, u Tržnice přestoupit na autobus č. 4 směr Křižíkova na konečnou (u hotelu). Městská hromadná doprava jezdí přibližně každou hodinu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Lázeňský areál Mánes leží v poklidné části lázeňské zóny u lesa, v blízkosti krásného parku, cca 20 min pěší chůze od centra města a lázeňských kolonád. V lázních se léčí: cukrovka, obezita, pohybové ústrojí, nemoci žaludku a střev, nemoci jater, žlučových cest a slinivky břišní, hypercholesterolemi a stavy po operacích zažívacího traktu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Karlovy Vary nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat