Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Penzion pod Zvonem

Česká republika, Králický Sněžník, Kraličák

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Pension
Délka pobytu 2 dny, 3 dny
Doprava Vlastní
Další názvy
Penzion Pod Zvonem
Počasí
14 °C - Možnost deště
Pobytové zájezdy

Ubytování

Pro hosty je připraveno 29 lůžek v 8 pokojích s vlastním sociálním zařízením, lyžárna a společenská místnost s krbem a kinotékou v přízemí. Na každém pokoji je k dispozici televize a lednička s minibarem. Ve společenské místnosti a ve většině hotelu je zdarma připojení k internetu přes Wi-Fi. Společenská místnost má velmi kvalitní audiosystém, velkou televizi a možnost připojení k dataprojektoru s plátnem, což umožňuje pořádat různá školení, semináře nebo promítání fotografií při společenských akcích a různých srazech.

Popis

Penzion Pod Zvonem vznikl přestavbou odsvěcené kaple sv. Petra a Pavla z roku 1868. Citlivá a náročná rekonstrukce byla ukončena zavěšením funkčního zvonu z dílny Dytrychových z Brodku u Přerova. V roce 2010 byl v anketě MF Dnes penzion zařazen mezi 10 nejoriginálnějších ubytovacích zařízení v celé ČR. Penzion s vlastním parkovištěm je 20 metrů od nejbližšího (a v areálu nejdelšího) vleku Kaple, který současně slouží jako přibližovací vlek do celého areálu.

V Penzionu Pod Zvonem byly již několikrát uspořádány svatební obřady, které umíme v plné míře zorganizovat a zařídit včetně svatební hostiny a ubytování svatebčanů.

Stravování

Snídaně jsou podávány formou bufetu ve společenské místnosti. Při dokoupení obědů či večeří slouží našim hostům jídelna v Ubytovně Stará Škola  v sousedství penzionu.

Přes den nebo na večer je možno přímo v penzionu zakoupit pochutiny, nealko i alko nápoje, dobrou kávu nebo čaj.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Králický Sněžník nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat