Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Sport-Hotel Bellevue K-180

Česká republika, Krkonoše, Harrachov

Ubytování Hotel
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou pevné lůžko. Možno ověřit dětskou postýlku na pokoj. Balkony možné na ověření, bez poplatku.
Celková kapacita: 49 lůžek.

Stravování

Léto: Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr z 3 chodového menu. V případě vyšší obsazenosti mohou být večeře formu bufetu.

Ostatní

Koupaliště V Zákoutí (1 km), kryté bazény v okolních hotelích.
Parkování: V ceně.
Pobyt se zvířetem: 135 Kč/noc Malá rasa.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: V ceně.
Ubytování v klidné části města a přesto v blízkosti sportovního vyžití.

Poloha

Hotel je situován na úpatí Čertovy hory asi 300 m od centra Harrachova přímo u sjezdovky a skokanských můstků. V okolí mnoho zajímavostí - Mumlavský vodopád, sklárna s muzeem, lesnické a lyžařské muzeum, exkurze do bývalých dolů, turistický vláček, letní bobová dráha aj.

Sport a zábava

Koupaliště V Zákoutí (1 km), kryté bazény v okolních hotelích.

Popis

Programový pobyt č.1: NA SKOK POD MŮSTEK 4 dny/3 noci, nástup libovolný - 3x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol.
Programový pobyt č.2: NA SKOK POD MŮSTEK 5 dnů/4 noci, nástup libovolný - 4x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol.
Programový pobyt č.3: TÝDEN POD MŮSTKEM 8 dní/7 nocí, nástup libovolný - 7x ubytování s polopenzí - 1x káva a snack nebo moučník - 1x vstupenka do Muzea skla - 1x oběd v hotelu Karolína - zapůjčení kol zdarma - parkování, rekreační poplatek, úschova kol.
Restaurace, sauna, možnost masáží, terasa s posezením a obsluhou, Wi-Fi, úschova a půjčovna kol parkoviště,. V okolí možnost sportovního vyžití - ve městě bowling, tenisové kurty, horolezecká stěna, lanové centrum, golfové hřiště. Možnost návštěvy relaxačního centra v hotelu Karolína.

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd do centra Harrachova, dále u hotelu David doleva, hotel leží u stanice lanovky; parkoviště u hotelu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Harrachova na zastávku Harrachov sklárna, dále asi 1,5 km pěšky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krkonoše nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat