Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Fit Fun

Česká republika, Krkonoše, Harrachov

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
21 °C - Jasno
Lyžařské zájezdy Pobytové zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (plnohodnotné lůžko). Family pokoje 2+2 (dva propojené pokoje) . Ve vedlejší budově dvoulůžkové a čtyřlůžkové pokoje bez možnosti přistýlky, sprcha, WC, TV SAT.

Stravování

Polopenze - snídaně i večeře v restauraci hotelu – bufetový způsob. K večeři 0,3 l vody. Při nižší obsazenosti výběr ze 3 menu. V ceně vánočního a silvestrovského pobytu je zahrnuto i menu a slavnostní program.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: - zdarma bazén od 14.00 hod. do  21.00 hod.  - zdarma stolní tenis a dětský koutek - 10% na lyžařskou školu, půjčování lyží a masáže - pro klienty nad 50 let 1x hodina sauny za pobyt - při pobytu na 7 a více nocí 1x hodina bowlingu po předchozí rezervaci v době od 10.00 do 16.00 hod.

Poloha

Hotel se nachází v klidné části Harrachova - Rýžovišti u Ryzího potoka v mírné stráni mezi dvěma sjezdovkami. Běžky - v celém okolí výhodné terény. Sjezd - vlek u hotelu, lanovka na Čertovu horu 3 minuty od hotelu.

Popis

Hotelové pokoje jsou v hlavní části (HBUD) a vedlejší části (VBUD). Jsou propojeny zaskleným průchodem. Restaurace, lobby bar, bowling bar, stolní tenis, venkovní hřiště pro volejbal, šipky, zimní zahrada a dětský koutek, venkovní ohniště a posezení. Vnitřní hotelový bazén, dětské brouzdaliště, parní lázeň, finská sauna, Whirlpool, sluneční louka, fitness a na vyžádání masáže. Výtah. Vedlejší budova je bez výtahu. Možnost zapůjčení lyží, lyžařská škola.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krkonoše nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat