Vyhledat zájezd

Wellness Hotel Harrachovka

Česká republika, Krkonoše, Harrachov

Ubytování Hotel
Počasí
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 777 Kč

Dostupných: 291 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P: útulné pokoje s kabelovou TV.

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC, P: útulné pokoje s kabelovou TV.

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P: útulné pokoje s kabelovou TV, dvě jednolůžka a dvě přistýlky.

Útulné pokoje mají koupelnu s WC, kabelovou TV, Wi-Fi a internetové připojení (v ceně), fén na vlasy a trezor (v ceně).

Stravování

V ceně zahrnutá polopenze obsahuje bohatou snídani formou švédských stolů a tříchodovou večeři ve formě bufetu nebo menu dle výběru šéfa kuchyně. 24.12. a 31.12. tu najdete také zimní bar se svařeným vínem a čajem. Navíc je na Štědrý večer podávána vánoční večeře s malým dárkem a na Silvestra bufet, půlnoční občerstvení, 1 sklenka sektu a program s hudbou.

Ostatní

Domácí zvířata nepovolena. Vstup na krytý bazén a do saunovacího zařízení je dětem povolen pouze v doprovodu dospělé osoby. Nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka.

Poloha

Příjemný tříhvězdičkový Wellness Hotel Harrachovka se nachází na klidném místě na okraji lesa a cca 100 m od centra. Lyžařské středisko a nástup na nejbližší běžeckou stopu najdete po asi 200 m.

Popis

Ubytování disponuje recepcí se vstupní halou, výtahem, internetovým koutkem (v ceně), dětskou hernou, jídelnou, restaurací, barem, terasou a lyžárnou.

Cca 400 m² velké wellness zařízení má krytý bazén (v ceně, 8-20 hod.), solnou jeskyni, parní lázeň, saunu a kabinku s infračerveným zářením (za poplatek). 1x na osobu (u ubytování od 7 nocí) můžete zdarma využít návštěvu solné jeskyně po dobu 1 hodiny. Kromě toho je zde k dispozici také posilovna zdarma. V salónu krásy si můžete za poplatek dopřát masáže a různé kosmetické procedury. Parkoviště je zde dle dostupnosti také (za poplatek).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat