Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Karolína

Česká republika, Krkonoše, Harrachov

Ubytování Hotel
Počasí
6 °C - Možnost deště
6 °C - Možnost deště

Poloha

Hotel Karolína je typický horský hotel situovaný v centru Harrachova, největšího střediska západních Krkonoš, cca 40 km východně od Liberce. Městečko je proslulé ozubnicovou železniční dráhou (Harrachov - Tanvald), sklárnou s historickou brusírnou a muzeem, pivovarem Novosad (80 m), letní bobovou dráhou atd.. Doporučujeme navštívit lyžařské a lesnické muzeum Šindelka.

Popis

Programový pobyt č.2: SENIOR POBYT od 55 let, 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný,  V termínech 01.04. - 03.07. a 02.09. - 01.11.17 - 5x ubytování s polopenzí - 4x obědový balíček na výlet - 2x za pobyt odpolední káva nebo čaj - voucher na vstup do wellness v hodnotě 300 Kč/osoba - parkování, rekreační poplatek Lze uplatnit slevu 10% za včasný nákup.
Restaurace Krakonoš, bar, stylová pivnice Formanka, venkovní letní terasa, Wi-Fi připojení. Wellness centrum - vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauna, masáže, zábaly, whirlpool. Ve městě bowling, tenisové kurty, squash, minigolf, půjčovna horských kol.
Programový pobyt č.1: RELAX POBYT 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný V termínech 01.01. - 01.04.18 - 5x ubytování s polopenzí - 3x odpolední káva s dezertem - 1x klasická masáž 20 min. - 1x vířivá vana 30 min. - parkování, rekreační poplatek - neobsazené lůžko se neúčtuje Nelze uplatnit žádnou slevu.
Programový pobyt č.2: SENIOR POBYT od 55 let, 6 dní/5 nocí, nástupní den libovolný,  V termínech 01.04. - 01.07. a 01.09. - 01.11.18 - 5x ubytování s polopenzí - 4x obědový balíček na výlet - 2x za pobyt odpolední káva nebo čaj - voucher na vstup do wellness v hodnotě 300 Kč/osoba - parkování, rekreační poplatek Lze uplatnit slevu 10% za včasný nákup.
Programový pobyt č.3: RODINNÝ POBYT 6 dní/5 nocí  V termínech 01.07. - 01.09.18 a nástupní dny pátek, sobota, neděle - 5x ubytování s polopenzí - 2x obědový balíček - mísa ovoce na pokoji při příjezdu - 1x odpolední káva nebo čaj pro dospělé, pro děti sladkost - voucher na vstup do wellness v hodnotě 300 Kč/osoba - 1x jízdenka na bobovou dráhu/platící osoba - rekreační poplatek, parkování V pokoji nelze neobsazené lůžko. Lze uplatnit slevu 10% za včasný nákup.
Skiareál HARRACHOV (900 m) – až 1200 m n. m., 14 vleků, 3 sedačkové lanovky (jedna na Čertovu horu), cca 7 km sjezdových tratí v délce od 400 m do 2200 m, všech obtížností, umělé zasněžování, večerní lyžování, lyžařské školy aj. Cca 110 km upravovaných běžeckých tratí do západní části KRNAPu.
Restaurace Krakonoš, bar, stylová pivnice Formanka, venkovní letní terasa, Wi-Fi připojení. Wellness centrum - vyhřívaný bazén se slanou vodou, sauna, masáže, zábaly, whirlpool. Ve městě bowling, tenisové kurty, squash, minigolf, půjčovna horských kol.

Sport a zábava

Koupaliště s travnatou pláží (30x50 m) v Zákoutí (2 km).
Léto: ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol. 2x za pobyt vstup do wellness (whirlpool a parní sauna) na 1 hod./osoba.
Koupaliště s travnatou pláží (30x50 m) v Zákoutí (2 km).
Zima: ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova lyží. 1x za pobyt vstup do wellness (whirlpool a parní lázeň) na 1 hod./osoba. Při pobytu od 3 nocí 2x vstup do wellness na 1 hod/osoba.
Léto: ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi, úschova kol. 2x za pobyt na 1 hod./osoba vstup do wellness (whirlpool a parní lázeň).

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi připojení. Přistýlky formou pevného lůžka nebo rozkládacího křesla.
Celková kapacita: 73 lůžek.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze tříchodového menu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdeteZDE.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Harrachov - minigolf, bobová dráha, adrenalinové sporty, Muzeum hornictví, lesnictví, Harrachovská sklárna a minipivovar Novosad, Mumlavské vodopády - Včelí stezka hrabě Harracha - Výletní areál Pěnčín - sklárna, kozí farma, korálková dílna, turistický vláček - ZOO LIberec - Ozubnicová trať Tanvald - Kořenov - Výroba hraček - Jiřetín pod Bukovou - Muzeum hraček - Jablonec nad Nisou - Bozkovské dolomitové jeskyně - Hrad a zámek Frýdlant - Hrad Valdštejn - Rozhledna Štěpánka - Příchovice - Osada Jizerka.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel nepřijímá žádné platby platebními kartami.
Koupaliště s travnatou pláží (30x50 m) v Zákoutí (2 km).
Parkování: V ceně.
Pobyt se zvířetem: 100,-Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: V ceně.
Příjemná atmosféra horského hotelu hned vedle pivovaru Novosad * až 2 děti do 8 let na přistýlce ZDARMA!

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd z Vrchlabí po silnici č. 14 nebo po silnici č. E55 z Turnova. Hotel stojí u silnice cca 300 m od vjezdu do Harrachova. Parkování u hotelu. Vzdálenost z Prahy: 137 km, z Brna: 242 km, z Ostravy: 349 km.
Příjezd autobusem: Autobusem na zastávku Harrachov - sklárna. Zastávka naproti hotelu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krkonoše nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat