Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Chata Sněženka

Česká republika, Krkonoše, Malá Úpa

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-4 °C - Sněžení
-4 °C - Sněžení

Poloha

Přímo na sjezdovce ve výšce 1 021 m n. m., z chaty výhled na Sněžku. Vesnička Malá Úpa se nachází ve východní části Krkonoš, ve výšce 1 021 m. n.m. Krkonošský národní park (KRNAP), založený v roce 1963, se rozprostírá v severovýchodní části Čech při hranici s Polskem. Z administrativního hlediska leží jeho větší část na území bývalých okresů Trutnov, Semily a Jablonec nad Nisou.

Sport a zábava

Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, lyžování sjezdové a běžecké (ski areály: U Kostela (přímo u chaty) - umělé zasněžování, večerní lyžování; Velká Úpa: 16,6 km), dětský provázkový vlek pod chatou. GOLFOVÉ HŘIŠTĚ MLADÉ BUKY Golfové hřiště s výhledem na panorama východních Krkonoš, cca 17,5 km z Malé Úpy. BOBOVÁ DRÁHA ŠPINDLERŮV MLÝN, HARRACHOV Bobové dráhy s celoročním provozem, Harrachov cca 70 Km, Špindlerův Mlýn cca 53 km z Malé Úpy.

Ubytování

2 až 4lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC).

Stravování

Polopenze (snídaně - bufet, večeře – servírovaná o 3 chodech (polévka, hlavní jídlo, moučník)).

Popis

Jídelna, bar, venkovní posezení, kulečník, stolní fotbal, pro děti - koutek, stolička, postýlka a hřiště; sauna, Wi-Fi (zdarma). Od 15.4. do 15.12. je možno parkovat přímo u chaty, v zimním období je parkování zajištěno na parkovištích na Pomezních Boudách.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krkonoše nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat