Hotel Hvězda

Česká republika, Krkonoše, Pec pod Sněžkou

Hotel Hvězda (hlavní fotografie)
  • Hotel Hvězda (fotografie 2)
  • Hotel Hvězda (fotografie 3)
  • Hotel Hvězda (fotografie 4)
  • Hotel Hvězda (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C – Sněžení
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy Hory a jezera

Poloha

Hotel Hvězda leží v Peci pod Sněžkou, která patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Hotel Hvězda prošel v roce 2019 modernizací tak, aby splňoval vaše očekávání pro ideální rodinnou dovolenou.

Popis

Horská restaurace s tradičními českou a krkonošskou kuchyní a venkovním zahrádkou, venkovní gril, Wi-Fi v celém hotelu. 2 venkovní finské sauny s kapacitou po 6 osobách a ochlazování v Zeleném potoce nebo kádích ve spojení s panenskou přírodou nabízí neobyčejný zážitek.

Sport a zábava

Hotel přijímá platební karty (bez záruky): MC / VISA
Tipy na výlety a aktivity: V Peci pod Sněžkou se rozhodně nudit nebudete: - lanovka na Sněžku - plno turistických tras a cyklotras Pro děti: - Herní krajina Pecka - Krakonošova zpovědnice - vycházková trasa - Bobová dráha - Monkey Park - Dětské hřiště Pec pod Sněžkou - Lemurie - dětská prolézadla, adrenalinové skluzavky, trampolíny, nafukovací hrad. Další atrakcí areálu jsou 4 nerezové skluzavky každá o délce cca 55 metrů. - Malá ZOO Kolínská bouda - Bowling pro děti - Dětské hřiště Velká Úpa - STEZKA KORUNAMI STROMŮ KRKONOŠE (16 km) - Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Vyhlídková věž, která nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem. Stezka korunami stromů v Krkonoších má své kouzlo v tom, že návštěvníky zavede i do podzemní části. Tam mají možnost studovat mikrosvět půdy od kořenů po nejmenší živočichy. Dozví se tu vše o životě pod povrchem, o vlastnostech půdy a na vlastní oči tu také uvidí spletitý kořenový systém krkonošského lesa. Naopak nad zemí budou stoupat do výšky až 23 metrů. Na Stezce čekají zvídavé návštěvníky všeho věku tři didaktická zastavení a tři zábavně pojaté stanice, kde otestují svoji odvahu a užijí si trochu adrenalinu při pohledu pod nohy. Ale není třeba mít strach, vše je zabezpečeno a spadnout dolů není možné. Asi ve dvou třetinách stezky pak bude k výstupu lákat vyhlídková věž, která je vysoká 45 metrů. Stezka korunami stromů v Krkonoších je nositelem titulu Stavba roku 2018 Královehradeckého kraje, který již od roku 2004 uděluje odborná porota.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. K dispozici pokoje až pro 6 osob, na ověření. Hotel nemá pokoje s balkony.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 2 chodová servírovaná. Možnost dokoupení obědů na místě.

Doprava

Příjezd autem: Autem po silnici č. 296 do Pec pod Sněžkou, v Peci směr autobusové nádraží, hotel a hostinec leží vlevo naproti Informačnímu centru. Parkování u hotelu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Pece pod Sněžkou na Autobusové nádraží (cca 100 m od hotelu). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Svobody nad Úpou, odtud autobusem do Pece po Sněžkou na Autobusové nádraží (cca 100 m od hotelu).

Program

V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování se snídaní - 2x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt

BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží

V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) - 4x ubytování se snídaní - 4x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt

BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží

V PECI NEJSTE "ZA PECÍ" (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný) - 6x ubytování se snídaní - 6x 2 chodová večeře - 1x obědový balíček na výlet za pobyt - 1x káva s domácím koláčem za pobyt

BONUSY ZDARMA - 10% sleva na využití sauny placené na místě - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží

HVĚZDNÉ DNY PLNÉ CHUTI (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování se snídaní - 3x 2 chodová servírovaná večeře - 1x 4 chodová večeře ve stylu lidové krkonošské kuchyně - 1x 5 chodová zážitková večeře dle nabídky hotelu - 1x 60 min. finská sauna + ledová káď

BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK od 55 let (5=4) (6 dní / 5 nocí, pobyt neděle - pátek) - 5x ubytování polopenzí (snídaně bufet, 2 chodová servírovaná večeře) - SLEVA 5=4 (již započítána v ceně) - 1x denně káva nebo čaj ZDARMA (15:00 - 16:00 hod.) - pobyt s psem bez poplatku (na pokoj povolen 1 pes) - příplatek za neobsazené lůžko se neúčtuje

BONUSY ZDARMA - Wi-Fi - parkování - úschova vlastních kola a lyží V termínech 15.3. - 1.7. a 1.9. - 22.12.24.

Ostatní

Dlaší služby: Hotel přijímá platební karty (bez záruky): MC / VISA

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

Akční nabídka: ● KRKONOŠSKÉ SPECIALITY ● MODERNÍ POKOJE V CENTRU PECE

Určitě oceníte: Proč hotel a hostinec Hvězda: - moderní pokoje - centrální poloha v srdci Pece pod Sněžkou - krkonošské speciality

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 1,99 let na přistýlce se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma a dětská cena povoleny v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krkonoše nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat