Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Aqua Park

Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Ubytování Hotel
Cena za osobu od 2 700 Kč

Dostupných: 1 493 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Aqua Park je ideální pro rodiny s dětmi a najdete jej na okraji Špindlerova Mlýna, ve stejnojmenném vodním parku. Do centra města je to cca 1 km, sedačková lanovka Medvědín se nachází jen 100 m...

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata vítána (cca 282 Kč na den, bez krmiva)
Důležitá upozornění:
• nebude-li objednaný vícelůžkový pokoj nebo pokoj s přistýlkou plně obsazen, nevzniká nárok na prázdná lůžka

Popis

Hotel Aqua Park je ideální pro rodiny s dětmi a najdete jej na okraji Špindlerova Mlýna, ve stejnojmenném vodním parku. Do centra města je to cca 1 km, sedačková lanovka Medvědín se nachází jen 100 m od ubytování. Zastávku skibusu najdete v bezprostřední blízkosti a ten vás zaveze do cca 1,5 km vzdáleného lyžařského střediska Svatý Petr. Hotel tvoří devět obytných domů, z nichž každý je vybaven jídelnou na snídaně. Recepce, restaurace a denní bar s Wi-Fi se nacházejí v hlavní budově. Parkoviště a zastřešené parkoviště jsou také k dispozici. V areálu je vám k dispozici aqua park o rozloze cca 750 m² s relaxačním bazénem a brouzdálkem, různými klouzačkami a vířivkou, stejně jako wellness zařízením se saunou, solní jeskyňkou, parní lázní a soláriem. Denně máte možnost zdarma 2 hodiny využít aqua park (vč. wellness zařízení). Za poplatek si můžete dopřát také masáže.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
Jednolůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• útulné pokoje se satelitní TV
Dvoulůžkový pokoj/2x přist., sprcha/WC (výhodný tip), P:
• útulné pokoje se satelitní TV
Útulné pokoje mají sprchu s WC, satelitní TV (v ceně), bezpečnostní schránku (v ceně) a malou lednici. Ubytováni můžete být v hlavní budově nebo ve vedlejších budovách.

Stravování

Polopenze se skládá ze snídaně a z večeře formou bufetu. Na další občerstvení v restauraci a na nápoje v baru v aqua parku obdržíte 10 % slevu. Na Vánoce (24.12.) a na Silvestra se se podává speciální menu, v ceně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat