Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Esprit

Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Jasno
17 °C - Jasno
Cena za osobu od 790 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR PLUS od 55 let - 6 dní/5 nocí, nástup v neděli - 5x ubytování s polopenzí (večeře 3 chodová - polévka, hlavní chod, dezert) - 5x obědový balíček (smažený řízek, oplatka, ovoce, nápoj) nebo oběd 2 -chodový (polévka, hlavní jídlo) - Sleva na nápoje 20% (pivo, víno + nealko v čase 11.30. – 13.30 a večeři 17.30 – 19.30) - 1x vstup do wellness – 1 hod. (nutno předem rezervovat) - rekreační poplatek, parkování, Wi-Fi V období 02.07. - 27.08.17 nelze neobsazené lůžko v pokoji.
Programový pobyt č.2: SENIOR PLUS od 55 let - 8 dní/7 nocí, nástup v neděli - 7x ubytování s polopenzí (večeře 3 chodová - polévka, hlavní chod, dezert) - 7x obědový balíček (smažený řízek, oplatka, ovoce, nápoj) nebo oběd 2 -chodový (polévka, hlavní jídlo) - Sleva na nápoje 20% (pivo, víno + nealko v čase 11.30. – 13.30 a večeři 17.30 – 19.30) - 1x vstup do wellness – 1 hod. (nutno předem rezervovat) - rekreační poplatek, parkování, Wi-Fi V období 02.07. - 27.08.17 nelze neobsazené lůžko v pokoji.
Hotel ESPRIT tvoří tři budovy, dvě z nich tvoří ubytovací část a wellness centrum - sauna, vířivka, masáže, fitness. V hlavní hotelové budově se nachází restaurace s krbem, letní terasa s venkovním grilem, venkovní vyhřívaný bazének, billiard, dětský koutek.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY - Důl Bílého Labe - Labský Důl a Labský vodopád - Pramen Labe - Sněžné Jámy - Pančavský vodopád - Lesní hrádek Aichelburg - Obří Důl - Sněžka - Muzeum Podkrkonoší v Trutnově - Janské Lázně - Krkonošské muzeum ve Vrchlabí - Dělostřelecká tvrz Stachelberg.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
Venkovní bazének u hotelu. Aquapark HOLIDAY CENTRUM ve Špindlerově Mlýně (3 km).
Parkování: 0 Kč.
Pobyt se zvířetem: 160,- Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den příjezdu Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: 0 Kč/den.
Klidné místo na konci Špindlerova Mlýna v blízkosti turistických tras přímo od hotelu - výhodné pro aktivní turisty a milovníky hor.

Poloha

Hotelový komplex je situovaný v klidném prostředí cca 2 km od centra Špindlerova Mlýna, na samém konci údolí Svatého Petra, v horské rozsedlině, přímo pod svahy Luční Hory.

Sport a zábava

Venkovní bazének u hotelu. Aquapark HOLIDAY CENTRUM ve Špindlerově Mlýně (3 km).
Léto: ZDARMA: parkování, rekreační poplatek, úschova kol, stolní tenis, 1x týdně české speciality. Wi-Fi v restauraci a baru. Při pobytu na min. 5 nocí - 1x vstup na 1 hod. do relax centra.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV. Pokoje 2+1 nutno obsadit 3 osobami - netoleruje se neobsazená přistýlka. Přistýlka je dětská válenda.
Celková kapacita: 67 pokojů.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr z 3 chodové menu.

Trasa

Příjezd autem: Autem do Vrchlabí, pak do Špindlerova mlýna, směr SKI areál SV. PETR, dále značeno. Parkování u hotelu. Vzdálenost z Prahy: 148 km, z Brna: 230 km, z Ostravy: 336 km.
Příjezd autobusem: Autobusem z centra Špindlerova Mlýna k hotelu, zastávka 400 m. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat