Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Venuše

Česká republika, Krkonoše, Špindlerův Mlýn

Ubytování Hotel
Počasí
16 °C - Oblačno
16 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 819 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Sport a zábava

Aquapark Špindlerův Mlýn - 1 km.
ZDARMA: rekreační poplatek, úschova lyží nebo kol, Wi-Fi, stolní tenis, biliard, šipky, vstup do sauny a fittnes. V termínu 12.4. - 31.10. - 1x vstup do sauny na 1 hod/osoba/pobyt.

Ubytování

2, 3 a 4 lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. 1 lůžkový pokoj na ověření na prodejním dispečinku. V pokoji 1/3 a 1/4 nejsou povolena neobsazená lůžka.
Celková kapacita: 65 lůžek.

Stravování

REKREAČNÍ POBYT Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře jednotné 3 chodové menu (polévka, hlavní chod výběr ze 3 jídel, dezert) Bližší informace o bezlepkové stravě najdeteZDE.

Poloha

Horský hotel Venuše*** se nachází v klidném prostředí nad centrem Špindlerova Mlýna, které je vzdáleno 10 minut chůze.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR PROGRAM (od 70 let) 6 dní/5 nocí, nástup libovolný V termínech 12.04. - 31.10.17 - 5x ubytování s polopenzí - 4x obědový balíček - 2x vstup do sauny - 40% sleva na masáže - 10% sleva V restauraci Republika 1920 - 1x káva s desertem - rekreační poplatek Nelze uplatnit žádnou slevu.
Panoramatická restaurace, vinárna s krbem, venkovní terasa, dětská herna, stolní tenis, finská sauna, sprcha s deštěm a ochlazovacím vědrem, masáže. Lyžárna, parkoviště, Wi-Fi.

Ostatní

Aquapark Špindlerův Mlýn - 1 km.
Parkování: 50 Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 110 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod.
Rekreační poplatek: V ceně.
Menší hotel na klidném místě vhodný pro pohodovou rodinnou dovolenou.

Trasa

Příjezd autem: Na hlavní křižovatce ve Špindlerově Mlýně (po levé straně vidíte bílý most pro pěší, po pravé straně žlutou budovu pošty) pokračujete rovně = neodbočujete a jedete tedy proti proudu řeky. Jedete zhruba 1000 m až po pravé straně minete Aquapark. Za Aquaparkem odbočíte vpravo a jedete do kopce do ulice Okružní, minete odbočku doprava a pokračujete nahoru. Budete míjet Pension Pod Jasany, Astoria – zhruba po 50 metrech uvidíte po pravé straně Hotel*** Venuše.
Příjezd autobusem: Autobusové nádraží - 1 km Z autobusového nádraží půjdete směrem do centra města. Po 200 m přijdete na hlavní křižovatku ve Špindlerově Mlýně (po levé straně vidíte bílý most pro pěší, po pravé straně žlutou budovu pošty). Odbočíte vpravo a projdete mezi Pizzerií Belmonte, pokračujete do kopce zhruba 200 m a na rozcestí na konci cesty se dejte vlevo. Za chvilinku se před Vámi objeví hotel Palace Club, u něho odbočte doleva a po zhruba 300 m již uvidíte Hotel*** Venuše.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat