Hotel Praha

Česká republika, Krušné hory, Boží Dar

Hotel Praha (hlavní fotografie)
  • Hotel Praha (fotografie 2)
  • Hotel Praha (fotografie 3)
  • Hotel Praha (fotografie 4)
  • Hotel Praha (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Praha
Počasí
9 °C – Oblačno
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy Hory a jezera

Poloha

Hotel Praha se nachází v obci Boží Dar, na státní hranici s Německem, v sedle mezi horou Klínovec, který je se svou výškou 1.244 m.n.m. nejvyšší horou Krušných hor, a horou Božídarský Špičák. Boží Dar je svou nadmořskou výškou nejvýše položeným městečkem ve střední Evropě a v současnosti je Boží Dar jedním z významných středisek zimních sportů. V letním období lze provozovat turistiku a cykloturistiku po trasách procházejících okolní krajinou.

Popis

Recepce, stylová restaurace, vinárna, letní terasa, společenský sál, výtah, podzemní garáže a venkovní parkoviště. Wellness centrum - bazén, sauna, parní lázeň, whirpool, dále relaxačně reahabilitační masáže.

Sport a zábava

Dětské postýlky zdarma - nutno předem rezervovat.
Tipy na výlety a aktivity: TIPY NA VÝLETY: - Božídarské rašeliniště - Hrad Perštejn - Zámek Bečov nad Teplou - Naučná stezka Vlčí jámyKlínovec a Plešivec - Kurort Oberwiesenthal - Lázně - Lázně Jáchymov - Kovářská - Muzeum (expozice věnována nejtěžší letecké bitvě 2. světové války) - Měděnec - štola Marie pomocné a Malachitové jeskyně) - Karlovy Vary JEŽÍŠKOVA POŠTA a CESTA na Božím Daru: - Ježíškova cesta - Ježíškova cesta je plná zábavy a úkolů pro malé i větší děti, které si mohou vybrat zda se vydají na celý (12,9 km), nebo zkrácený okruh (5,6 km). Na její trase plní různé úkoly, které zapisují do notýsku, který si předem vyzvednou na Infocentru Boží Dar. - Ježíškova pošta - od roku 1994 funguje na Božím Daru Ježíškova pošta. Do Ježíškovy speciální poštovní schránky může každý dětský i dospělý návštěvník během celého roku vkládat svá přání. V prosinci pak přání rozešle Ježíšek adresátům. Ti kteří se na Boží Dar nedostanou osobně, mohou svá přáníčka zaslat na poštu Boží Dar. Ježíšek tato přání rozešle v prosinci spolu s ostatními. VÝLET ÚZKOKOLEJNÝM VLÁČKEM - Saská úzkorozchodná trať ve své horní části několik kilometrů prakticky kopíruje státní hranici s ČR.Jezdí mezi nádražím Cranzahl a německým Kurort Oberwiesenthal. Na nádraží Cranzahl se lze pohodlně dostat z ČR díky vlakovému spojení Cranzahl – Vejprty – Chomutov. Krásná nostalgická parní lokomotiva zdolává trasu dlouhou 20 km, jezdí 5x denně během hlavní sezóny a 2x denně během vedlejší sezóny (březen – duben, listopad) Dovolená POD ROZHLEDNOU:Rozhledna na Klínovci (vzdálenost 3,8 km), 1 244 m. n. m 75 schodů Sedmnáctimetrová rozhledna, ze které máme výhled na Lužické hory, Děčínský Sněžník, České Středohoří, Doupovské hory a Šumavu. Provozní doba (bez záruky): prosinec - červen 9:00 - 17:00, červenec - srpen 9:00 - 19:00, září - listopad 9:00 - 17:00 Vstupné (bez záruky): dospělí: 25 Kč, děti do 7 let zdarma, rodinné vstupné 50 Kč • Plešivec (vzdálenost 9,7 km), 1 028 m. n. m 66 schodů Šestnáctimetrová rozhledna, ze které máte výhled na Krušné hory, Doupovské hory, Slavkovský les, Dyleň, Jáchymov, Karlovy Vary a okolí. K rozhledně patří i horský hotel. Provozní doba (bez záruky): denně 10:00 – 20:00 Vstupné (bez záruky): 10 Kč
Lyžování: Ski areál NEKLID (50 m) - až 1135 m.n.m 4 sedačková lanovka, 5 vleků, snowpark zasněžování, večerní lyžování, skiservis, půjčovna lyžařských potřeb, lyžařská škola, občerstvení.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Přistýlky jsou formou pevného lůžka.

Stravování

Polopenze.

Doprava

Příjezd autem: Hotel Praha je umístěn na hlavní místní komunikaci / pěší zóně obce, bývalé hlavní silnici vedoucí skrz obec. Když budete sjíždět od kruhového objezdu do Božího Daru, za čerpací stanicí OMV naproti velké zelené budově se nachází vjezd k recepci hotelu Praha. Parkování u hotelu
Příjezd autobusem: Autobusová zastávka "U Kostela" je cca 30 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Program

BOŽÍ RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) - 3x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu)

BONUSY ZDARMA: - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - Wi-Fi - tipy na výlety

BOŽÍ RELAX (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu)

BONUSY ZDARMA: - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x týdně večer s živou hudbou - Wi-Fi - tipy na výlety

BOŽÍ RELAX (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně i večeře formou bufetu)

BONUSY ZDARMA: - neomezený vstup do bazénu a whirlpool - 2x týdně večer s živou hudbou - Wi-Fi - tipy na výlety.

Ostatní

Dlaší služby: Dětské postýlky zdarma - nutno předem rezervovat.

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod. a večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. NEKUŘÁCKÝ HOTEL - kouření povoleno jen na místech k tomu určených.

Akční nabídka: ● SLEVA 10% za včasný nákup do 30.4.24 ● ZDARMA vstup do bazénu a whirlpoolu ● aktivní dovolená v Krušných horách

Určitě oceníte: Proč hotel Praha Boží Dar: - dovolená s koupáním - zdarma bazén a whirlpool - v centru Božího Daru - vhodné pro milovníky turistiky, cykloturistiky, pro rodiny s dětmi, které si chtějí užít pohodovou dovolenou v Krušných horách

Pobyt s dětmi: Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko s polopenzí ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krušné hory nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat