Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krušné hory nebo podobné ubytování .
Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.
Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.
Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.
Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.
Česká republika, Krušné hory, Bublava
Strava | Bez stravy |
---|---|
Ubytování | Chata | Chalupa |
Délka pobytu | 8 dní |
Doprava | Vlastní |
Počasí | 23 °C – Přeháňky |
Chata 6 osob:
Pckód objektu: 3309
Letní sezóna:
Účelně zařízená nově postavená chata s velmi prostorným pozemkem situovaná v obci Bublava na vrcholku Krušných hor. Nezapomeňte navštívit blízký aquapark Schöneck, či známý hrad Loket. Příznivcům turistiky a cykloturistiky jsou v blízkém okolí k dispozici stezky vedoucí po vrcholcích Krušných hor.
Zimní sezóna:
Bublava je horská rekreační obec na vrcholku Krušných hor, sousedící těsně s německým Klingenthalem. Nově postavená chata stojí na okraji obce na louce u rybníka pod rozhlednou Bleiberg. Lyžařský vlek a sjezdovka i s večerním provozem a vybavením pro umělé zasněžování je vzdálena 900 metrů od chaty. Ideální místo pro pobyt v krásné přírodě.
Aquapark: Schöneck (Německo) 15 km
Autobus: 400 m
Běžecké tratě: Krušnohorská magistrála (Magistrála na německé straně hranice 2 km) 1000 m
Bowling: Sokolov 25 km
Golf: Karlovy Vary 40 km
Golf: Sokolov 25 km
Hrad: Loket 30 km
Jízda na koni: Bublava 1000 m
Klášter: Teplá 45 km
Lázně: Karlovy Vary 40 km
Lázně: Františkovy Lázně 42 km
Lyžařský vlek: Bublava (Umělé zasněžování a večerní lyžování.) 900 m
Minigolf: Sokolov 25 km
Muzeum: Sokolov 25 km
Obchod: Bublava 1 km
Pošta: Bublava 1 km
Půjčovna sportovních potřeb: Bublava 1000 m
Restaurace: Bublava 800 m
Rybník: 500 m
Sedačková lanovka: Klínovec 60 km
Supermarket: Kraslice 6 km
Svah pro děti: 60 m
Tenis: Kraslice 6 km
Vyhlídka: (Rozhledna Bleiberg) 700 m
Zámek: Sokolov 25 km.
Chata 6 osob:
Lednička 1 (120 l), mrazicí box 1 (20 l), mikrovlnná trouba, překapávač, varná konvice, vysavač, žehlička, klasický TV, satelit, DVD přehrávač, rádio, Internet wifi v ceně, vaření: elektrický sporák s elektrickou troubou, počet plotýnek: 4, typ vytápění: plyn ústřední (kotel v domě), (plynové ústřední topení + krb (dříví) v obývacím pokoji.), Ohřev vody: průtokový ohřívač, domácí zvíře: za poplatek (300 Kč. I více kusů.), možnost kouření: ne.
letní parkování otevřené na pozemku (3 místa), zimní parkování otevřené na pozemku (3 místa, cesta je pluhována, ale doporučují se řetězy.), druh pozemku: louka, oplocení: živý plot - částečně, velikost pozemku: 1000 m2.
ohniště s grilem, zahradní nábytek kovový, kóje na lyže, uzamykatelný prostor pro kola, krb v domě (obývací pokoj).
Chata 6 osob:
Počet podlaží 2, obytná plocha 70 m2, Místnosti: suterén: lyžárna (7 m2)přízemí: obytná místnost (15 m2, počet křesel: 2, počet pohovek: 1), komora (2 m2, místnost je průchozí), šatna , kuchyň (15 m2, počet míst u jídelního stolu: 8, jídelní kout), samostatné wc (umyvadlo), koupelna (sprch. kout)podkroví: ložnice (10 m2, 1 x manželské lůžko), ložnice (8 m2, 1 x manželské lůžko), ložnice (12 m2, 2 x samostatné lůžko).
Chata 6 osob:
Vlastní.
Chata 6 osob:
Domácí zvíře: Za poplatek (300 Kč. I více kusů.).
Poznámka: Z obývacího pokoje vedou otevřené schody na galerii nad obývacím pokojem, ze které se vchází do jednotlivých ložnic. Z obýváku vedou dolů do kuchyně 3 schody. Z kuchyně je východ na terasu. .
Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.
Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Krušné hory nebo podobné ubytování .
Přepnutím na mobilní verzi dojde k omezení některých funkcí, které právě používáte.
Stránka, na které se nacházíte není v mobilní verzi plně podporovaná. Doporučujeme Vám vrátit se na homepage.
Klasická verze nabízí rozšířené vyhledávání. Pokud chcete přesto přejít na mobilní přestanou být některá kritéria součástí vyhledávání.
Velikost Vašeho displeje umožňuje klasické zobrazení stránky.
Stránka, na které se nacházíte není v mobilní verzi plně podporovaná. Doporučujeme Vám vrátit se na homepage.
Mobilní verze nenabízí všechny funkcionality. Opravdu ji chcete nadále využívat?