Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Na Jezeře

Česká republika, Lipno, Horní Planá

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Prázdninový komplex Na Jezeře
Cena za osobu od 2 500 Kč

Dostupných: 40 zájezdů Zobrazit zájezdy

Hory a jezera

Popis

Restaurace, bar, sauna a místnost pro odpočinek a uvolnění, fitness, stolní tenis, billiard, 2 tenisové kurty s umělým povrchem (100 m), na objednávku masáže, víceúčelové hřiště s umělým povrchem LANO WIMBLEDON na volejbal a košíkovou, půjčovna horských kol a pramic. V blízkém okolí je možnost dalšího vyžití: bowling, golf, půjčovna motokár, vyjížďky na koních, paintball, bobová dráha, půjčování raftů a sjíždění Vltavy, půjčovna plachetnic, jachet, windsurfingu a mořských kajaků.

Sport a zábava

Přehrada Lipno (150 m), travnatá pláž, pozvolný vstup do vody. Aquaworld Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (17 km) - krytý bazén 16x8 m, kruhový bazén o průměru 16 m, divoká řeka s protiproudem, whirlpool, perličková deska a sedačka a pod.).
ZDARMA: úschova kol, parkování, rekreační poplatek, Wi-Fi.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, telefon. Pokoje jsou nekuřácké. Ubytování je ve 2 samostatných budovách, cca 50 m od restaurace, každá s 8x2 - lůžkovými pokoji (4 v přízemí, 4 v podkroví). Na ověření na prodejním dispečinku jsou možné i pokoje s přistýlkou (apartmán 2+1) Jedna vilka a restaurace je bezbariérová. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK standardně nabízí.
Celková kapacita: 101 lůžek.

Poloha

Hotelový a sportovní komplex Na Jezeře se nachází 150 m od břehu Lipenského jezera.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře bufetové stoly (při nízké obsazenosti večeře výběr ze 3 menu).

Trasa

Příjezd autem: Autem z Českých Budějovic směr Český Krumlov - Horní Planá - Jenišov. Parkování u hotelu. GPS: 48°45'6.67"N 14°2'7.63"E.
Příjezd autobusem: Autobusem přímo do Horní Plané, zastávka Jenišov (1 km od hotelu). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem směr Horní Planá, zastávka Jenišov (1 km od hotelu). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

TIPY NA VÝLETY SVĚT POD HLADINOU Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk. - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Hrad Rožmberk - Plešné jezero - Čertova stěna - Schwarzenberský plavební kanál - ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha) správce revíru ČRS České Budějovice Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod. Možnost zakoupení rybářských povolenek - "Rybářský sport - Irena Pešková" Horní Planá - tel. 604 854 423.
Hlavní budova disponuje audiovizuální a počítačovou technikou vhodnou pro konání kongresových a školících akcí. K zapůjčení - žehličky, žehlící prkno, deštníky, praní a žehlení prádla, úschova zavazadel zdarma v uzamykatelné místnosti hotelu, zajištění taxi služby. Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro, Amex, Diners Club, Visa Electron, Mastercard Electronic.
Přehrada Lipno (150 m), travnatá pláž, pozvolný vstup do vody. Aquaworld Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (17 km) - krytý bazén 16x8 m, kruhový bazén o průměru 16 m, divoká řeka s protiproudem, whirlpool, perličková deska a sedačka a pod.).
Parkování: 0 Kč/den.
Pobyt se zvířetem: 190 Kč/den.
Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod. do 18.00 hod. a večeří v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0 Kč/den.
Ideální prostředí pro všechny sportovně založené klienty, pro cyklisty, rybáře, turisty, ale i ty co dávají přednost klidné dovolené v přírodním prostředí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat