Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Ambra

Česká republika, Luhačovice

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Rezidence Ambra
Počasí
18 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 790 Kč

Dostupných: 586 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Trasa

Příjezd autem: Autem do Luhačovic, v centru na kruhovém objezdu s fontánou na Náměstí 28. října se dáte do kopce směrem k městské plovárně a budete pokračovat po Ulici Solné až k hotelu.Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic, autobusové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Pokud přijedete spojem, který zastavuje „U Pošty“, je vzdálenost k hotelu pouze 800 m. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic, vlakové nádraží je vzdálené cca 1,5 km od hotelu. Dále pěšky nebo možnost zajistit odvoz hotelovým autem (za poplatek, nutné dopředu předem objednat) nebo možné využít taxi službu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Okolí Luhačovic nabízí široké spektrum zajímavých míst pro poznání i zábavu. Můžete navštívit hrady, zámky, muzea, vinný sklípek v proslulých moravských vinařských oblastech nebo se projet lodí po Baťově kanálu. Zde je nabídka nejzajímavějších z nich: Buchlov - středověký hrad s pozoruhodnými sbírkami Buchlovice - zámek ve stylu italského baroka Kroměříž - památka UNESCO, arcibiskupský zámek a jedinečné zámecké zahrady Rožnov pod Radhoštěm - skanzen, hora Radhošť a okolí Uherský Brod - Muzeum Jana Amose Komenského Uherské Hradiště - četné památky, nástupní místo pro plavbu po Baťově kanálu Velehrad - nejvýznamnější poutní místo na Moravě Vizovice - barokní zámek, sklárna a věhlasná palírna firmy R. Jelínek Zlín - město s funkcionalistickou architekturou, věhlasné Obuvnické muzeum Zlín - Lešná - romantický zámek a zoologická zahrada s více než 200 druhy zvířat Krásné prostředí pro trávení aktivní dovolené naleznete u Luhačovické přehrady. Prostředí s okruhem 3,4 km pro in-line brusle, cykloturistiku a aquaparkem. Návštěvníci zde mohou využít nerezový plavecký bazén, dětský bazén a zážitkový bazén s vodními atrakcemi, toboganem a skluzavkou.
Dětská postýlka: 100 Kč / noc (platba na místě) Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, Maestro, Euro Card, Master Card, American Express, Diners Club Možnost zapůjčení za poplatek: 5x horské jízdní kolo pro dospělé značky Giant (jedno s nižším rámem vhodnější pro ženy, ostatní spíše pánská) 1x horské jízdní kolo junior 2x dětské kolo bez šlapek - odrážedlo 4x helma (2x S/M, 2x M/L) 2x terénní koloběžka 8x Nordic walking hole.
Hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 m) s whirlpoolem. Městská plovárna (cca 500 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3,5 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem, dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3,5 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.
Parkování: Na parkovišti zdarma garáž za poplatek 50 Kč/den (k dispozici 9 míst - nutná rezervace garáže dopředu).
Pobyt se zvířetem: 200,- Kč/noc/ malá plemena, 350,- Kč/noc/ velká plemena.
Pobyt začíná nástupem od 15.00 hod a večeří od 17:30 do 20:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 15,- Kč / noc.
Proč Hotel Ambra Luhačovice: - největší dětské hřiště v Luhačovicích - vybavení pro bezproblémový pobyt s dětmi (vaničky, nočníky, chůvičky, dětské židličky, aj.) - od května 2017 nový ZOO KOUTEK s kozlíky Emilkem, Filípkem a Jakoubkem.

Sport a zábava

Hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 m) s whirlpoolem. Městská plovárna (cca 500 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3,5 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem, dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3,5 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.

Ubytování

A) 1, 2 a 3 - lůžkové prostorné pokoje (2 a 3 - lůžkové s možností přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka. b) apartmány standard pro 2 osoby s možností 2-3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi, telefon, minibar, fén, bezpečnostní schránka. Pokoje s balkonem (kromě 5. patra) jsou k dispozici bez příplatku, ale pouze jako nezávazné přání klienta.
Celková kapacita: 114 lůžek a 44 přistýlek.

Stravování

Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře - formou teplého bufetu (4 hlavní jídla, ovocné a zeleninové saláty, dezert) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Poloha

Hotel Ambra****se nachází v klidném prostředí u lesa asi 500 m od centra lázeňského městečka. Jeho hlavními prioritami jsou osobní přístup k hostům a kvalita poskytovaných služeb. Je to moderní zařízení s maximem pohody a komfortu, které patří mezi špičku ubytovacích kapacit v Luhačovicích a okolí. Pod jednou střechou Vás čeká pohodlí a odpočinek v nadstandardně prostorných pokojích, výborná kuchyně a relaxace v Centru Vitality. Díky přízni a důvěře svých klientů získal hotel v soutěži Czech Hotel Awards o Hotel roku 2016 v kategorii čtyřhvězdičkových hotelů 1. místo ve Zlínském kraji a obhájil tak prvenství z roku 2014, 2013 a 2012. V těsné blízkosti hotelu se nachází naučná ministezka „Okolo Ambry“. V rámci tří panelů této stezky se dozvíte zajímavé informace o hotelu a jeho okolí, turistická mapa Vám pomůže nasměrovat další kroky a navíc si můžete zahrát unikátní hru „O poklad královny Ambry“, jejíž hlavní cenou je víkendový wellness pobyt v našem hotelu. Naučnou stezkou Vás provedou propagační materiály informující jak o samotném projektu, tak i o volnočasových možnostech v okolí.

Popis

Programový pobyt č.1: 3 DENNÍ ODPOČINEK NA AMBŘE (3 dny 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí, - uvítací přípitek, - 1x slatinný obklad, - 1x částečná masáž éterickým olejem, - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu, - parkování na parkovišti - Wi-Fi BONUS pro osoby 55+: 1x oxygenoterapie.Programový pobyt č.2: 4 DNY POHODOVÉ RELAXACE NA AMBŘE (4 dny 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí, - uvítací přípitek, - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu, - parkování na parkovišti - Wi-Fi - dárek na rozloučenou, - 1x káva nebo čaj - PRO NI: 1x medovoskový zábal, 1x medová detoxikační masáž 20 min, 1x oxygenoterapie, - PRO NĚJ: 1x slatinný obklad, 1x masáž dle vlastního výběru 20 min, 1x oxygenoterapie. - BONUS pro osoby 55+: 1x dobrůtka z hotelové cukrárny ke kávě.Programový pobyt č.3: SPECIÁLNĚ PRO ŽENY (4 dny 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí, - uvítací přípitek, - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu, - parkování na parkovišti - Wi-Fi - dárek na rozloučenou, - 1x sladká dobrůtka z hotelové cukrárny, - 1x celotělový peeling, - 1x perličková koupel s přísadou, - 1x celotělový zábal, - 1x ruční lymfatická masáž obličeje, - 1x vitamínová maska.Programový pobyt č.4: 8 DENNÍ WELLNESS POBYT NA AMBŘE (8 dní 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí, - uvítací přípitek, - neomezený vstup do hotelového bazénu a whirlpoolu (po otevírací dobu Centra Vitality) - zapůjčení županu, - parkování na parkovišti - Wi-Fi - dárek na rozloučenou, - 1x slatinný obklad - 1x masáž částečná s éterickým olejem (20 min) - 1x masáž dolních končetin - 1x zábal nohou - 1x masáž horních končetin - 1x zábal rukou - 1x relaxační bylinná koupel - 1x celotělový regenerační zábal BONUS: 1x hod bowlingu zdarma (na pokoj) BONUS pro osoby 55+: 2x oxygenoterapie.Recepce (24 hodin denně), klimatizovaná restaurace, lobby bar, letní terasa, vinný sklípek, Wi-Fi připojení, výtah, 50 parkovacích míst přímo u hotelu, garážové stání, velké venkovní hřiště pro děti i dospělé, venkovní fitness, cyklopoint (úschova kol zdarma, možnost zapůjčení za poplatek), stolní tenis, bowling, ruské kuželky, možnost zapůjčení nordic walking holí za poplatek. Vybavení pro pobyty s dětmi: dětský koutek na hotelu, dětský koutek na bowlingu, venkovní dětské hřiště, vaničky, nočníky, postýlky, chůvičky, dětské židličky, dětské příbory, stolní hry, koloběžky, dětská odrážedla.  Centrum Vitality: hotelový relaxační bazén (12,5 x 6 x 1,3 m) s whirlpoolem, wellness procedury - zábaly, koupele, masáže, kosmetika, oxygenoterapie, inhlace, magnetoterapie, infrasauna.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat