Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Dům B. Smetany

Česká republika, Luhačovice

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 560 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Stravování

Polopenze:   snídaně - bufetové stoly, večeře výběrem ze 7 menu. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 7 menu) za doplatek CK Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Trasa

Příjezd autem: Autem příjezd po silnici č. 492. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (1,4 km). Odtud pěšky směrem do centra. Lázeňská kolonáda po levé straně. Hotel leží vedle Ředitelství lázní. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - 1,5 km. Odtud pěšky směr lázeňská kolonáda, hotel leží vedle Ředitelství lázní. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Luxusní secesní hotel**** se nachází v přímo v centru lázní, uprostřed nově revitalizovaného lázeňského parku. Před hotelem se nachází krásná Bruselská fontána.

Ostatní

Krytý bazén v Centrálních lázních (10 x 9 m, hloubka 1 - 1,5 m, teplá voda 31°C, masážní trysky). Městská plovárna (cca 900 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 2,1 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (2,1 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je stezka vhodná pro cyklistiku či in-line brusle.
Parkování: U lázeňské polikliniky cca 150 m (za poplatek), lázeňské garáže cca 300 m (za poplatek). Zarezervujte si parkovací místo včas, nejlépe s objednávkou pobytu. Parkovací poplatek dle aktuálního ceníku (cca 50 - 150,- Kč/den).
Pobyt se zvířetem: NEPOVOLEN.
V případě polopenze začíná pobyt v den příjezdu nástupem od 14.00 hod a večeří. Pobyt končí v den odjezdu snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod. V případě dokoupení obědů začíná pobyt obědem v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. V den příjezdu strava jednotná bez možnosti výběru. V hotelu platí zákaz kouření.
Rekreační poplatek: 15,- Kč/os./den.
Načerpejte novou sílu, relaxujte, nechejte se hýčkat... Proč hotel Dům B. Smetany: - luxusní secesní hotel**** pro léčbu i dovolenou - stojí v klidném lázeňském centru - celodenní stravování přímo na hotelu Proč Lázně Luhačovice: - více než 300letá tradice lázeňství = bohaté zkušenosti a infrastruktura - léčba onemocnění dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí, trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci onkologické - k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 10 pramenů - nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a nově i pramen Nový Jubilejní, které jsou volně přístupné veřejnosti - unikátní architektura Dušana Jurkoviče spojená s krásnou krajinou CHKO Bílé Karpaty - příznivé klimatické podmínky, čisté upravené parky, fontány - bohatý kulturní program.

Popis

Programový pobyt č.2: TÝDEN PRO ZDRAVÍ (8 dnů/7 nocí, pobyt NE-NE) - 7x ubytování s polopenzí, - 1x konzultace s lékařem s předpisem procedur - 12x lázeňská procedura (6x velká a 6x malá procedura), - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod BONUS: klientská karta slev a výhod.
Programový pobyt č.3: LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dnů/7 nocí, pobyt NE-NE) - 7x ubytování s polopenzí, - 5x lázeňská volně prodejná procedura dle vlastního výběru (3x velká a 2x malá procedura), - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod BONUS: klientská karta slev a výhod Volně prodejné procedury (bez záruky): - velké procedury - uhličité koupele (max. 2x týdně), koupele s přísadami, hydromasáže, rašelinové obklady (max. 2x týdně) - malé procedury - koupele (perličkové, vířivé, nožní), masáže (klasické nebo éterickým olejem), parafínové obklady, inhalace, oxygenoterapie, aromaterapie.
Programový pobyt č.4: POBYT PRO SENIORY (8 dnů/7 nocí, pobyt NE-NE, pobyt bez omezení věkové hranice) - 7x ubytování s polopenzí, - 1x předpis procedur lékařem Vzorový program - 1x přírodní uhličitá koupel - 1x perličková koupel - 1x masáž éterickým olejem (částečná) - 1x masáž klasická (částečná) - 1x parafínový obklad zad - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod BONUS: 5x inhalace minerální vody (individuální) pro regeneraci dýchacích cest, klientská karta slev a výhod Lázeňský lékař Vám potvrdí vhodnost předepsané procedury (1x velká a 4x malá lázeňská procedura) nebo podle zdravotního stavu provede její záměnu. Lázeňský program pobytu nezahrnuje možnost individuální konzultace s lázeňským lékařem v případě zhoršení zdravotního stavu během pobytu. Klient si akutní ošetření lázeňským lékařem musí uhradit na místě z vlastních prostředků.
POZOR! ODLIŠNÉ STORNO (59 až 30 dnů 10% stornopoplatek, dále viz Smluvní podmínky Atis) Upozornění: v případě změny termínu či druhu pobytu (u již potvrzené objednávky) se platí poplatek ve výši 200 Kč.
Recepce, hotelová restaurace, snack bar s letní terasou, vstupní hala s internetem, výtah. Procedury jsou podávány v Centrálních lázních a Inhalatoriu (cca 300 m). V lázeňském areálu jsou hostům dále k dispozici restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, bohatý kulturní program (koncerty, přednášky, taneční večírky), knihovna. Léčebné a relaxační procedury v areálu lázní: bazén, whirlpool, různé druhy koupelí, klasické, relaxační a wellness masáže, inhalace přírodní minerální vody, oxygenoterapie, aromaterapie, plynové injekce, parafínové a rašelinové obklady, léčebný tělocvik (i v bazénu), pitná kúra aj.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje KOMFORT A, Spr.+ WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén, Wi-Fi internet zdarma. Při obsazení 2 - lůžkového pokoje jednou osobou (neobsazené lůžko se neúčtuje), může být druhé lůžko obsazeno dalším klientem!
Celková kapacita: 56 lůžek.

Sport a zábava

Krytý bazén v Centrálních lázních (10 x 9 m, hloubka 1 - 1,5 m, teplá voda 31°C, masážní trysky). Městská plovárna (cca 900 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 2,1 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (2,1 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je stezka vhodná pro cyklistiku či in-line brusle.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat