Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Pension Taťána

Česká republika, Luhačovice

Pension Taťána (hlavní fotografie)
  • Pension Taťána (fotografie 2)
  • Pension Taťána (fotografie 3)
  • Pension Taťána (fotografie 4)
  • Pension Taťána (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Pension
Termín 30. 4. (Út)– 7. 5. (Út)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 233908426410
Počasí
0 °C – Zataženo
Počasí
0 °C – Zataženo
Cena za osobu od 8 320

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Penzion Taťána se nachází na pěší zóně u vstupu do lázeňského centra.

Popis

Penzion pouze pro ubytování.
Recepce: hotel Společenský dům (cca 350 m) Stravování: hotel Společenský dům (cca 350 m) Lázeňské služby: lékař a procedury v nedalekých lázeňských zařízeních (Lázeňská poliklinika, Inhalatorium, Centrální lázně, cca 200 – 900 m)
Důležité: bez výtahu. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby.
V lázeňském areálu jsou hostům dále k dispozici restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, bohatý kulturní program (koncerty, přednášky, taneční večírky), knihovna.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: HRADY, ZÁMKY, SKANZENY I VINAŘSKÉ OBLASTI ...
• ZLÍN (25 km) • ZÁMEK LEŠNÁ, ZOO ZLÍN (35 km) - nejvyhledávanější zoologická zahrada v ČR • VIZOVICE (21 km) - barokní zámek, výroba slivovice, tradiční Vizovické pečivo • KROMĚŘÍŽ (52 km) - "Hanácké Athény" - památky UNESCO • ROŽNOV POD RADHOŠTĚM (65 km) - nejstarší skanzen v Evropě, Valašské muzeum v přírodě • UHERSKÉ HRADIŠTĚ (30 km) • VELEHRAD (43 km) - nejvýznamnější poutní místo na Moravě s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie • MODRÁ (40 km) - historická Archeoskanzen, expozice Živá voda • BUCHLOVICE (46 km), hrad BUCHLOV • BAŤŮV KANÁLKOVOZOO Staré Město (37 km)
Lyžování: V místě 260 m dlouhá osvětlená sjezdovka s lyžařským vlekem poma. Lyž. areál MIKULČIN VRCH (30 km) se 3 vleky o délkách 400 - 800 m a převýšením až 180 m. V případě příznivých sněhových podmínek dobré podmínky pro běžkaře.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje STANDARD B s T+S vodou, TV, společné sociální zařízení na patře. 1 - lůžkové pokoje na ověření. Pokoje ve vyšším patře, bez výtahu. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby.

Stravování

polopenze. Na stravu se dochází do Hotelu Společenský dům (cca 350 m) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). V den příjezdu jednotné menu.

Doprava

Příjezd autem: Příjezd ze směru Uherský Brod: z kruhového objezdu v centru města (nám. 28. října) třetí výjezd zpět směr Uherský Brod, po 100 m odbočkou vpravo pak rovně přes most. Za kostelem doprava do slepé ulice a stále rovně na konec cesty k penzionu Taťána. Příjezd ze směru Zlín: od vjezdu do Luhačovic vjezd do centra na kruhový objezd. Z kruhového objezdu v centru města (nám. 28. října) první výjezd směr Uherský Brod, po 100 m odbočkou vpravo, rovně přes most. Za kostelem doprava do slepé ulice a stále rovně na konec cesty k penzionu Taťána. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE . Parkovací možnosti : u penzionu, omezený počet míst.
Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 1500 m). Odtud směr lázeňská kolonáda. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Přijíždíte-li autobusem nebo vlakem, můžete využít dopravu mikrobusem označeným Lázně Luhačovice a.s který odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží.
Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) cca 1500 m, odtud směr lázeňská kolonáda. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Přijíždíte-li autobusem nebo vlakem, můžete využít dopravu mikrobusem označeným Lázně Luhačovice a.s který odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží.

Program

LÁZEŇSKÝ OZDRAVNÝ TÝDEN ATIS (7 dní / 6 nocí, nástupní den STŘEDA) - 6x ubytování - 6x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Strava se podává ve Společenském domě (cca 350 m) - 5x inhalace - 1x relaxační bublinková koupel - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Balíček procedur je předem načasován na celou dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

RELAXAČNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Snídaně se podávají v hotelu a večeře se podává ve Společenském domě (cca 150 m) - uvítací drink - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min + 15 min suchý zábal) - 1x relaxační koupel s přísadou dle vlastního výběru - levandule, citron, luční kvítí, eukalyptus, chmel (15 min + 15 min suchý zábal) - 1x masáž podvodní (automatická, 15 min + 15 min suchý zábal) - 1x masáž klasická (částečná, 15 min) + 1x rašelinový obklad zad (15 min) - 1x masáž uvolňující éterickým olejem (30 min) - 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min) - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v balíčku není možná. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

TRADIČNÍ LUHAČOVICKÁ KÚRA (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování - 7x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Strava se podává ve Společenském domě (cca 350 m) - 1x vstupní lékařské vyšetření - sestavení individuálního léčebného programu - 21x lázeňská procedura dle předpisu lékaře (6x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 6x malá procedura, 2x skupinová fyzioterapie, 5x inhalace přírodní léčivé vody) - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod INDIKOVANÁ ONEMOCNĚNÍ: - nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, nemoci trávícího ústrojí, diabetes mellitus, nemoci oběhového ústrojí, rekondice po onkologické léčbě Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Snídaně se podávají v hotelu a večeře se podává ve Společenském domě (cca 150 m) - uvítací drink - malé polední občerstvení v Aperitivo baru Smetánka (bez nápojů, mimo neděli a dne příjezdu a odjezdu) - 5x lázeňská procedura dle vlastního výběru z nabídky volně prodejných procedur nebo z nabídky 5 balíčků procedur (balíčky k výběru jsou zveřejněny

ZDE - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Výběr procedur předem - klient si vybírá bez omezení z kompletní nabídky. Při výběru procedur až na místě může dojít k omezení výběru procedur z kapacitních důvodů. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m).

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod do 15:00 v recepci hotelu Společenský dům. Pobyty v den příjezdu začínají večeří a v den odjezdu končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:00 hod. V den příjezdu strava jednotná bez možnosti výběru. Orientační časy stravování: snídaně v 8:15 hod, večeře v 18:30 hod. V penzionu a areálu lázní platí zákaz kouření. Pokud klient z jakýchkoli důvodů nevyužije sjednané a zaplacené služby (předčasně ukončí pobyt, nevyčerpá některou ze zaplacených služeb), nemá nárok na poskytnutí finanční náhrady ani jinou formou kompenzace

Akční nabídka: LÁZEŇSKÝ TÝDEN ATIS s polopenzí + 6 procedur jen za 4.990,- Kč

Určitě oceníte: Proč penzion Taťána Luhačovice: - NEJLEVNĚJŠÍ LÁZEŇSKÝ POBYT ATIS V LUHAČOVICÍCH - stojí na nové pěší zóně - do nedalekých lázeňských zařízení se pohodlně dostanete procházkou lázeňským parkem Proč Lázně Luhačovice: - více než 300letá tradice lázeňství = bohaté zkušenosti a infrastruktura - léčba onemocnění dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí, trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci onkologické - k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 10 pramenů - nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a nově i pramen Nový Jubilejní, které jsou volně přístupné veřejnosti - unikátní architektura Dušana Jurkoviče spojená s krásnou krajinou CHKO Bílé Karpaty - příznivé klimatické podmínky, čisté upravené parky, fontány - bohatý kulturní program

Pobyt s dětmi: Pobyty nejsou určeny dětem.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 54 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 54 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 30. 4. – 7. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 320 Kč
Přidat k porovnání 1. 5. – 7. 5. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 850 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 850 Kč
Přidat k porovnání 7. 5. – 14. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 320 Kč
Přidat k porovnání 8. 5. – 14. 5. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 850 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 850 Kč
Přidat k porovnání 14. 5. – 21. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 320 Kč
Přidat k porovnání 15. 5. – 21. 5. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 850 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 850 Kč
Přidat k porovnání 21. 5. – 28. 5. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 320 Kč
Přidat k porovnání 22. 5. – 28. 5. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 850 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 850 Kč
Přidat k porovnání 28. 5. – 4. 6. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 320 Kč
Přidat k porovnání 29. 5. – 4. 6. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 850 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 850 Kč

Poloha

Penzion Taťána se nachází na pěší zóně u vstupu do lázeňského centra.

Popis

Penzion pouze pro ubytování.
Recepce: hotel Společenský dům (cca 350 m) Stravování: hotel Společenský dům (cca 350 m) Lázeňské služby: lékař a procedury v nedalekých lázeňských zařízeních (Lázeňská poliklinika, Inhalatorium, Centrální lázně, cca 200 – 900 m)
Důležité: bez výtahu. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby.
V lázeňském areálu jsou hostům dále k dispozici restaurace, vinárny, kavárny, cukrárny, bohatý kulturní program (koncerty, přednášky, taneční večírky), knihovna.

Sport a zábava

Tipy na výlety a aktivity: HRADY, ZÁMKY, SKANZENY I VINAŘSKÉ OBLASTI ...
• ZLÍN (25 km) • ZÁMEK LEŠNÁ, ZOO ZLÍN (35 km) - nejvyhledávanější zoologická zahrada v ČR • VIZOVICE (21 km) - barokní zámek, výroba slivovice, tradiční Vizovické pečivo • KROMĚŘÍŽ (52 km) - "Hanácké Athény" - památky UNESCO • ROŽNOV POD RADHOŠTĚM (65 km) - nejstarší skanzen v Evropě, Valašské muzeum v přírodě • UHERSKÉ HRADIŠTĚ (30 km) • VELEHRAD (43 km) - nejvýznamnější poutní místo na Moravě s bazilikou Nanebevzetí Panny Marie • MODRÁ (40 km) - historická Archeoskanzen, expozice Živá voda • BUCHLOVICE (46 km), hrad BUCHLOV • BAŤŮV KANÁLKOVOZOO Staré Město (37 km)
Lyžování: V místě 260 m dlouhá osvětlená sjezdovka s lyžařským vlekem poma. Lyž. areál MIKULČIN VRCH (30 km) se 3 vleky o délkách 400 - 800 m a převýšením až 180 m. V případě příznivých sněhových podmínek dobré podmínky pro běžkaře.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje STANDARD B s T+S vodou, TV, společné sociální zařízení na patře. 1 - lůžkové pokoje na ověření. Pokoje ve vyšším patře, bez výtahu. Nedoporučujeme pro špatně pohyblivé osoby.

Stravování

polopenze. Na stravu se dochází do Hotelu Společenský dům (cca 350 m) Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky). V den příjezdu jednotné menu.

Doprava

Příjezd autem: Příjezd ze směru Uherský Brod: z kruhového objezdu v centru města (nám. 28. října) třetí výjezd zpět směr Uherský Brod, po 100 m odbočkou vpravo pak rovně přes most. Za kostelem doprava do slepé ulice a stále rovně na konec cesty k penzionu Taťána. Příjezd ze směru Zlín: od vjezdu do Luhačovic vjezd do centra na kruhový objezd. Z kruhového objezdu v centru města (nám. 28. října) první výjezd směr Uherský Brod, po 100 m odbočkou vpravo, rovně přes most. Za kostelem doprava do slepé ulice a stále rovně na konec cesty k penzionu Taťána. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE . Parkovací možnosti : u penzionu, omezený počet míst.
Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 1500 m). Odtud směr lázeňská kolonáda. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Přijíždíte-li autobusem nebo vlakem, můžete využít dopravu mikrobusem označeným Lázně Luhačovice a.s který odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží.
Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) cca 1500 m, odtud směr lázeňská kolonáda. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz . Přijíždíte-li autobusem nebo vlakem, můžete využít dopravu mikrobusem označeným Lázně Luhačovice a.s který odjíždí ze stanoviště vlakového a autobusového nádraží.

Program

LÁZEŇSKÝ OZDRAVNÝ TÝDEN ATIS (7 dní / 6 nocí, nástupní den STŘEDA) - 6x ubytování - 6x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Strava se podává ve Společenském domě (cca 350 m) - 5x inhalace - 1x relaxační bublinková koupel - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Balíček procedur je předem načasován na celou dobu pobytu. Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

RELAXAČNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Snídaně se podávají v hotelu a večeře se podává ve Společenském domě (cca 150 m) - uvítací drink - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min + 15 min suchý zábal) - 1x relaxační koupel s přísadou dle vlastního výběru - levandule, citron, luční kvítí, eukalyptus, chmel (15 min + 15 min suchý zábal) - 1x masáž podvodní (automatická, 15 min + 15 min suchý zábal) - 1x masáž klasická (částečná, 15 min) + 1x rašelinový obklad zad (15 min) - 1x masáž uvolňující éterickým olejem (30 min) - 1x Dry Jet - přístrojová masáž nové generace (20 min) - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v balíčku není možná. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

TRADIČNÍ LUHAČOVICKÁ KÚRA (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování - 7x polopenze (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Strava se podává ve Společenském domě (cca 350 m) - 1x vstupní lékařské vyšetření - sestavení individuálního léčebného programu - 21x lázeňská procedura dle předpisu lékaře (6x velká procedura, 2x individuální rehabilitace, 6x malá procedura, 2x skupinová fyzioterapie, 5x inhalace přírodní léčivé vody) - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod INDIKOVANÁ ONEMOCNĚNÍ: - nemoci dýchacího ústrojí, nemoci pohybového ústrojí, nemoci nervové, nemoci trávícího ústrojí, diabetes mellitus, nemoci oběhového ústrojí, rekondice po onkologické léčbě Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m)

LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dní / 7 nocí, pobyt ÚT - ÚT) - 7x ubytování s polopenzí (snídaně a večeře formou bufetu, případně servírované menu/dle obsazenosti). Snídaně se podávají v hotelu a večeře se podává ve Společenském domě (cca 150 m) - uvítací drink - malé polední občerstvení v Aperitivo baru Smetánka (bez nápojů, mimo neděli a dne příjezdu a odjezdu) - 5x lázeňská procedura dle vlastního výběru z nabídky volně prodejných procedur nebo z nabídky 5 balíčků procedur (balíčky k výběru jsou zveřejněny

ZDE - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Výběr procedur předem - klient si vybírá bez omezení z kompletní nabídky. Při výběru procedur až na místě může dojít k omezení výběru procedur z kapacitních důvodů. Na procedury se dochází na Lázeňskou polikliniku, do Centrálních lázní a Inhalatoria (cca 200 - 900 m).

Ostatní

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod do 15:00 v recepci hotelu Společenský dům. Pobyty v den příjezdu začínají večeří a v den odjezdu končí snídaní a uvolněním pokoje do 9:00 hod. V den příjezdu strava jednotná bez možnosti výběru. Orientační časy stravování: snídaně v 8:15 hod, večeře v 18:30 hod. V penzionu a areálu lázní platí zákaz kouření. Pokud klient z jakýchkoli důvodů nevyužije sjednané a zaplacené služby (předčasně ukončí pobyt, nevyčerpá některou ze zaplacených služeb), nemá nárok na poskytnutí finanční náhrady ani jinou formou kompenzace

Akční nabídka: LÁZEŇSKÝ TÝDEN ATIS s polopenzí + 6 procedur jen za 4.990,- Kč

Určitě oceníte: Proč penzion Taťána Luhačovice: - NEJLEVNĚJŠÍ LÁZEŇSKÝ POBYT ATIS V LUHAČOVICÍCH - stojí na nové pěší zóně - do nedalekých lázeňských zařízení se pohodlně dostanete procházkou lázeňským parkem Proč Lázně Luhačovice: - více než 300letá tradice lázeňství = bohaté zkušenosti a infrastruktura - léčba onemocnění dýchacího ústrojí, poruchy pohybového aparátu, nemoci oběhového ústrojí, trávicího ústrojí, nemoci z poruch výměny látkové a nemoci onkologické - k pitné kúře, inhalačním procedurám a k minerálním koupelím se využívá 10 pramenů - nejznámějšími léčivými prameny jsou Vincentka, Aloiska, Ottovka, Pramen Dr. Šťastného a nově i pramen Nový Jubilejní, které jsou volně přístupné veřejnosti - unikátní architektura Dušana Jurkoviče spojená s krásnou krajinou CHKO Bílé Karpaty - příznivé klimatické podmínky, čisté upravené parky, fontány - bohatý kulturní program

Pobyt s dětmi: Pobyty nejsou určeny dětem.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat