Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Spa & Wellness Hotel Alexandria

Česká republika, Luhačovice

Hotel Alexandria (hlavní fotografie)
  • Hotel Alexandria (fotografie 2)
  • Hotel Alexandria (fotografie 3)
  • Hotel Alexandria (fotografie 4)
  • Hotel Alexandria (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 20. 9. (Po)– 23. 9. (Čt)
Délka pobytu 4 dny, 3 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 211395527087
Počasí
14 °C – Zataženo
Počasí
14 °C – Zataženo
Cena za osobu od 8 260

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

Popis

Recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****.

Sport a zábava

Hotelový bazén (16 x 8 m) s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Městská plovárna (cca 100 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) - d) na ověření.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s polopenzí formou bufetu - 1x relaxační koupel (15 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, pobyt NE-ČT) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
VÍKEND EXKLUZIV (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře formou bufetu a nápoj (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína) - 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci - 1x láhev vína (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu - 1x hydromasážní rituál (20 min hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou) - 1x medový rituál (45 min BIO zábal zad ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem) - 1x obličejový spa rituál (50 min pečující nebo vyživující) pro ni nebo 1x masáž klasická (50 min.) pro něj - 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, pobyt NE - ST nebo PO - ČT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
ROMANTIKA PRO DVA (4 dny/3 noci, pobyt ČT - NE) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými mešci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
* VÁNOCE V ALEXANDRII * (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) - 7x ubytování ve vánočně vyzdobeném pokoji (jmelí, vánoční perníčky a cukroví, ovoce) - 7x snídaně formou bufetu - 1x uvítací večeře s přípitkem - 1x štědrovečerní večeře - tradiční vánoční menu – aperitiv, předkrm, polévka, smažený kapr/řízek, bramborový salát, dezert, káva) - 1x sváteční večeře ve Francouzské restauraci - 1x degustační večeře (česká a moravská kuchyně) formou bohatého bufetu - 3x večeře formou bufetu - 1x vánoční čaj o páté s malým občerstvením - Štědrý den v Alexandrii s wellness zážitky, vánočními melodiemi, štědrovečerní večeří a dárkem u vánočního stromečku - wellness program: o 1x relaxační bublinková koupel (15-20 min.) o 1x masáž Alexandria (masáž s osobním přístupem maséra a individuálním zaměřením, 25 min.) o 1x masáž obličeje a dekoltu pro dámy nebo indická masáž hlavy pro pány (25 min.) o 1x BIO zábal zad ze včelího vosku (20 min.) - wellness zážitky ve vánočně vyzdobeném wellness centru - bazén, whirlpool, saunový svět (laconium a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny - vstup na terasu s venkovními whirlpooly a vánočním stromečkem, občerstvení domácím punčem - volný vstup do fitness centra - zapůjčení županu - hotelové pantofle - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. Na procedury objednané navíc nad rámec balíčku sleva 20%.

Ostatní

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 478 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 478 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 20. 9. – 22. 9. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 230 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 230 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 22. 9. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 730 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 730 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 23. 9. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 845 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 845 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 23. 9. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 260 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 8 260 Kč
od 8 260 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 260 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 8 595 Kč
od 8 595 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 8 595 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 20. 9. – 24. 9. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 460 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 460 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 24. 9. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 9 700 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 700 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 25. 9. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 14 325 Kč Rezervovat Pokračovat
od 14 325 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 25. 9. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 13 075 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 075 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 26. 9. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 15 690 Kč Rezervovat Pokračovat
od 15 690 Kč
Přidat k porovnání 20. 9. – 26. 9. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 17 190 Kč Rezervovat Pokračovat
od 17 190 Kč

Poloha

Luxusní čtyřhvězdičkový ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

Popis

Recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****.

Sport a zábava

Hotelový bazén (16 x 8 m) s masážními tryskami po obvodu a s protiproudem. Městská plovárna (cca 100 m): bazén 25 m dlouhý, dětské brouzdaliště s perličkou a vodním ježkem, whirlpool, relaxační bazén 18 x 8 m s proměnnou hloubkou. Koupaliště DUHA Pozlovice na břehu přehrady (cca 3 km) - plavecký bazén, bazén s atrakcemi (divoká řeka, houpací bazén, vodní hřiby, masážní lavice, šplhací síť, lezecká stěna), tobogán, skluzavka, dětský bazén, ohřev vody tepelným čerpadlem , dětské hřiště. Luhačovická přehrada (3 km) - koupání či rybolov. Kolem přehrady je dráha pro cyklisty nebo na in-line.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) - d) na ověření.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s polopenzí formou bufetu - 1x relaxační koupel (15 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, pobyt NE-ČT) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
VÍKEND EXKLUZIV (4 dny/3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - 2x večeře formou bufetu a nápoj (1x nealko z nabídky nebo 0,3 l piva nebo 0,2 l vína) - 1x slavnostní večeře ve Francouzské restauraci - 1x láhev vína (0,75 l) a ovoce na pokoji v den příjezdu - 1x hydromasážní rituál (20 min hydromasážní koupel s barevnou terapií a jemnou aromaterapeutickou mlhou) - 1x medový rituál (45 min BIO zábal zad ze včelího vosku, masáž vonnou svíčkou s medem a zázvorem) - 1x obličejový spa rituál (50 min pečující nebo vyživující) pro ni nebo 1x masáž klasická (50 min.) pro něj - 1x Rasul - orientální parní lázeň (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, pobyt NE - ST nebo PO - ČT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
ROMANTIKA PRO DVA (4 dny/3 noci, pobyt ČT - NE) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev sektu (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými mešci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - 1x wellness masáž BIO olejem (25 min.) s vůní esence arganového květu pro ni nebo avokádovým olejem pro něj - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.
* VÁNOCE V ALEXANDRII * (8 dní / 7 nocí, nástup NEDĚLE) - 7x ubytování ve vánočně vyzdobeném pokoji (jmelí, vánoční perníčky a cukroví, ovoce) - 7x snídaně formou bufetu - 1x uvítací večeře s přípitkem - 1x štědrovečerní večeře - tradiční vánoční menu – aperitiv, předkrm, polévka, smažený kapr/řízek, bramborový salát, dezert, káva) - 1x sváteční večeře ve Francouzské restauraci - 1x degustační večeře (česká a moravská kuchyně) formou bohatého bufetu - 3x večeře formou bufetu - 1x vánoční čaj o páté s malým občerstvením - Štědrý den v Alexandrii s wellness zážitky, vánočními melodiemi, štědrovečerní večeří a dárkem u vánočního stromečku - wellness program: o 1x relaxační bublinková koupel (15-20 min.) o 1x masáž Alexandria (masáž s osobním přístupem maséra a individuálním zaměřením, 25 min.) o 1x masáž obličeje a dekoltu pro dámy nebo indická masáž hlavy pro pány (25 min.) o 1x BIO zábal zad ze včelího vosku (20 min.) - wellness zážitky ve vánočně vyzdobeném wellness centru - bazén, whirlpool, saunový svět (laconium a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny - vstup na terasu s venkovními whirlpooly a vánočním stromečkem, občerstvení domácím punčem - volný vstup do fitness centra - zapůjčení županu - hotelové pantofle - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná. Na procedury objednané navíc nad rámec balíčku sleva 20%.

Ostatní

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání