Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Spa & Wellness Hotel Alexandria

Česká republika, Luhačovice

Hotel Alexandria (hlavní fotografie)
  • Hotel Alexandria (fotografie 2)
  • Hotel Alexandria (fotografie 3)
  • Hotel Alexandria (fotografie 4)
  • Hotel Alexandria (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 21. 3. (Út)– 24. 3. (Pá)
Délka pobytu 4 dny, 3 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 223753255100
Počasí
13 °C – Oblačno
Počasí
13 °C – Oblačno
Cena za osobu od 9 960

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness

Poloha

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

Popis

Recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)
Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****.

Sport a zábava

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod
Tipy na výlety a aktivity: Tři regiony (Valašsko, Slovácko a Haná) s puncem Baťovského ducha… Co zažít a vidět – tradiční folklór, regionální pokrmy, dobré víno a slivovice, Zlín, ZOO Zlín Lešná, Vizovice (zámek a likérka R. Jelínek), Kroměříž (arcibiskupský zámek a Květná zahrada), zámek Buchlovice, hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, Archeoskanzen Modrá, Baťův kanál, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm….

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 1 a 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) a d) na ověření.

Celková kapacita: 106 lůžek.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Příjezd autem: Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

PRODLOUŽENÝ WELLNESS VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny / 3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x relaxační koupel (15 min.) - 1x energizující masáž (25 min) - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástupní den NEDĚLE, PONDĚLÍ) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x energizující masáž (25 min.) - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

VÍKENDOVÝ WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástupní den PÁTEK) - 2x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x energizující masáž (25 min) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, nástupní den NE, PO, ÚT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev Prosecca (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x harmonizující masáž pro ni a energizující masáž pro něj (25 min) - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

ROMANTIKA PRO DVA (4 dny / 3 noci, nástupní den ST, ČT, PÁ) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev Prosecca (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x harmonizující masáž pro ni a energizující masáž pro něj (25 min) - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

Ostatní

Dlaší služby: Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.

Slevy a výhody: SLEVA 5% za včasný nákup do 20.12.22 v termínech 15.1. - 17.12.2023

Akční nabídka: • V CENTRU LÁZEŇSKÉHO MĚSTA • ZDARMA VSTUP DO WELLNESS CENTRA s BAZÉNOVÝM A SAUNOVÝM SVĚTEM a FITNESS CENTRA

Určitě oceníte: PROČ hotel Alexandria Luhačovice: - v centru lázeňského města - obchůdky, kavárny, cukrárny, kolonáda - vše NA DOSAH - jeden hotel = dva světy (hlavní budova dýchá atmosférou a půvabem třicátých let minulého století nová budova má moderní pojetí) - největší wellness centrum s bazénem v Luhačovicích - vyhlášená Francouzská restaurace a night club s atmosférou 30. let minulého století - klimatizované fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji, běžeckými trenažéry, ergometry, multifunkční kladkovou věží a činkami

Pobyt s dětmi: Pobyty nejsou určeny dětem. Na hotelu není povolen pobyt s dětmi do 12 let.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 1 763 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 1 763 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 21. 3. – 24. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 9 960 Kč Rezervovat Pokračovat
od 9 960 Kč
Přidat k porovnání 21. 3. – 28. 3. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 21 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 21 260 Kč
Přidat k porovnání 22. 3. – 24. 3. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 210 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 210 Kč
Přidat k porovnání 22. 3. – 25. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 10 895 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 895 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 10 895 Kč
od 10 895 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 10 895 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 11 380 Kč
od 11 380 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 11 380 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 22. 3. – 29. 3. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 21 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 21 260 Kč
Přidat k porovnání 23. 3. – 26. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 11 145 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 145 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 11 380 Kč
od 11 380 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 11 380 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 11 145 Kč
od 11 145 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 11 145 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 23. 3. – 30. 3. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 21 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 21 260 Kč
Přidat k porovnání 24. 3. – 26. 3. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 210 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 210 Kč
Přidat k porovnání Rekrea
od 6 210 Kč
od 6 210 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 210 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 7 490 Kč
od 7 490 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 7 490 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 24. 3. – 27. 3. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 11 940 Kč Rezervovat Pokračovat
od 11 940 Kč
Přidat k porovnání 24. 3. – 31. 3. (8 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 21 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 21 260 Kč

Poloha

ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotel vznikl spojením tradice s moderní architekturou. Nachází se přímo v centru lázeňského města. Prožijete zde báječnou dovolenou s intenzivními wellness prožitky, které zregenerují tělo i duši. Hotel má hlavní budou a novou budovu, které jsou navzájem propojené.

Popis

Recepce se směnárnou, Francouzská restaurace, hotelová restaurace, letní terasa, lobby bar, noční klub, fitness centrum, výtah, internetový koutek. Wellness centrum - bazén (16 x 8 m) s protiproudem, masážními tryskami a masážní lavicí, whirlpool, Kneippův chodník, keramické lázně (bylinková, solná aromatická a parní lázeň), orientální parní lázeň Rasul, finská sauna, ochlazovací sprchy, ledová studna, různé druhy relaxačních a wellness procedur, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny. Nově venkovní whirlpooly na terase hotelu (hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu - ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den)
Zařízení je certifikováno dle oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení České republiky v Hotelstars Union jako Hotel****.

Sport a zábava

Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod
Tipy na výlety a aktivity: Tři regiony (Valašsko, Slovácko a Haná) s puncem Baťovského ducha… Co zažít a vidět – tradiční folklór, regionální pokrmy, dobré víno a slivovice, Zlín, ZOO Zlín Lešná, Vizovice (zámek a likérka R. Jelínek), Kroměříž (arcibiskupský zámek a Květná zahrada), zámek Buchlovice, hrad Buchlov, poutní místo Velehrad, Archeoskanzen Modrá, Baťův kanál, skanzen v Rožnově pod Radhoštěm….

Ubytování

a) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR, vana+WC, SAT/TV, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově. b) 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR K, vana+WC, klimatizace, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v hlavní budově c) 1 a 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX K, Spr.+WC, klimatizace, balkon, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v nové budově nebo hlavní budově. d) 2 - lůžkové prostornější pokoje LUX PLUS K, Spr. nebo vana+WC, klimatizace, terasa, minibar, telefon, sejf, Wi-Fi zdarma, fén, župan a pantofle. Pokoje jsou umístěné v čelní části nové budovy (6. patro) Pokoje typ b) a d) na ověření.

Celková kapacita: 106 lůžek.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů za příplatek na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Příjezd autem: Autem příjezd po silnici č. 492, hotel leží v centru města. Mapku areálu Lázní Luhačovice najdete ZDE .
Příjezd autobusem: Autobusem do Luhačovic na autobusové nádraží (cca 700 m). Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Příjezd vlakem: Vlakem do Luhačovic (trať č. 345 Újezdec u Luhačovic - Luhačovice, přímé rychlíky z Prahy) - cca 700 m. Odtud směrem centrum města. Hotel Alexandria leží v blízkosti kruhového objezdu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

PRODLOUŽENÝ WELLNESS VÍKEND V ALEXANDRII (4 dny / 3 noci, pobyt ČT-NE) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x relaxační koupel (15 min.) - 1x energizující masáž (25 min) - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

RELAX & WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástupní den NEDĚLE, PONDĚLÍ) - 4x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x přírodní uhličitá koupel (15 min.) - 1x hydromasážní koupel (20 min.) - 1x energizující masáž (25 min.) - 1x rašelinový zábal zad (20 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

VÍKENDOVÝ WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástupní den PÁTEK) - 2x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x energizující masáž (25 min) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

ROMANTIKA PRO DVA v týdnu (4 dny/3 noci, nástupní den NE, PO, ÚT) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev Prosecca (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x harmonizující masáž pro ni a energizující masáž pro něj (25 min) - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/os/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

ROMANTIKA PRO DVA (4 dny / 3 noci, nástupní den ST, ČT, PÁ) - 3x ubytování s bufetovou polopenzí - 1x láhev Prosecca (0,75 l) na pokoji v den příjezdu - 1x harmonizující masáž pro ni a energizující masáž pro něj (25 min) - 1x relaxační rituál pro dva (20 min koupel pro dva s vonnou esencí a koupelovými měšci s himalájskou solí) - 1x Rasul – orientální parní lázeň pro dva (25 min.) - denně volný vstup do wellness centra (bazén, whirlpool, saunový svět (laconium, parní, bylinková, solná a finská sauna), Kneippův chodník, ochlazovací sprchy, ledová studna, relaxační vyhřívané lavice a odpočinkové zóny) - denně volný vstup do fitness - hosté ubytování v pokojích LUX K a LUX PLUS K mají zdarma i vstup do venkovních whrilpoolu dle počasí (ostatní hosté za doplatek cca 450 Kč/o.s/den) - zapůjčení županu - hotelové pantofle - Wi-Fi - denně pitná kúra luhačovických minerálních vod Záměna procedur v rámci pobytového balíčku není možná.

Ostatní

Dlaší služby: Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): Visa, MasterCard, Maestro, JCB, Diners Club International, American Express, Discover, V Pay) Orientační otvírací doba Wellness centra: denně od 7:30 - 21:00 hod, v pátek do 23:00 hod Orientační otvírací doba fitness: denně od 7:30 - 21:00 hod

Nepřehlédněte: Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17:30 - 20:30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní (cca 7:30 - 10:00 hod) a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. V hotelu platí zákaz kouření.

Slevy a výhody: SLEVA 5% za včasný nákup do 20.12.22 v termínech 15.1. - 17.12.2023

Akční nabídka: • V CENTRU LÁZEŇSKÉHO MĚSTA • ZDARMA VSTUP DO WELLNESS CENTRA s BAZÉNOVÝM A SAUNOVÝM SVĚTEM a FITNESS CENTRA

Určitě oceníte: PROČ hotel Alexandria Luhačovice: - v centru lázeňského města - obchůdky, kavárny, cukrárny, kolonáda - vše NA DOSAH - jeden hotel = dva světy (hlavní budova dýchá atmosférou a půvabem třicátých let minulého století nová budova má moderní pojetí) - největší wellness centrum s bazénem v Luhačovicích - vyhlášená Francouzská restaurace a night club s atmosférou 30. let minulého století - klimatizované fitness centrum vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji, běžeckými trenažéry, ergometry, multifunkční kladkovou věží a činkami

Pobyt s dětmi: Pobyty nejsou určeny dětem. Na hotelu není povolen pobyt s dětmi do 12 let.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat