Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Belvedere

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
16 °C - Zataženo
16 °C - Zataženo

Lázně a wellness

Popis

Programový pobyt č.1: TÝDENNÍ RELAX (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE)- 7x ubytování s plnou penzí, - pitná kúra, - 10x procedura, - 1x konzultace s lékařem, - Wi-Fi internet v celém hotelu - neomezený vstup do bazénu (dle provozní doby), - župan na pokoji, - sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě, - 2x týdně vstup na taneční večer v hotelu SUN zdarma.
Programový pobyt č.2: TÝDENNÍ POBYT PRO SENIORY 60+ (8 dní / 7 nocí, nástup SOBOTA nebo NEDĚLE) - 7x ubytování s plnou penzí, - pitná kúra, - 10x procedura, - 1x konzultace s lékařem, - Wi-Fi internet v celém hotelu - neomezený vstup do bazénu (dle provozní doby), - župan na pokoji, - sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě, - 2x týdně vstup na taneční večer v hotelu SUN zdarma.
Programový pobyt č.4: RELAX PRO KAŽDÉHO (6 dní / 5 nocí, nástup LIBOVOLNÝ)- 5x ubytování s polopenzí, - pitná kúra, - 1x lavaterm, - 1x částečná masáž, - 1x parafín, - 1x perlička, - 1x plynová obálka, - Wi-Fi internet v celém hotelu - neomezený vstup do bazénu (dle provozní doby), - župan na pokoji, - sleva 10% na zakoupení dalších procedur na místě, - 2x týdně vstup na taneční večer v hotelu SUN zdarma.
Restaurace, kavárna, léčebně-rehabilitační zařízení s hotelovým bazénem (různé druhy procedur, např. klasické a podvodní masáže, reflexní masáže, perličkové koupele, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace, plynové lázně, plynové injekce, cvičení a plavání v bazénu, slatinné obklady, termoterapie, nožní koupel, lymfomasáž), v partnerském hotelu SUN sauna.

Sport a zábava

Vnitřní hotelový bazén (5 x 6 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis,.

Poloha

Léčebný hotel Belvedere se nachází v klidném a příjemném prostředí lázeňského centra na Goethově náměstí v těsné blízkosti kolonády a Zpívající fontány. Lázeňský hotel Belvedere je proslulý jako jedna z nejkrásnějších a nejprestižnějších budov v Mariánských Lázních, která byla původně v roce 1838 navržena Dr. Tadeáš Klingerem jako 2 patrový lázeňský hotel a od svého počátku nese název BELVEDERE. Během období prošel několika rozsáhlými stavebními úpravami a dnešní podobu s prvky secese získal v roce 1905. Po celkové rekonstrukci v letech 2000 a 2001 disponuje hotel komfortně a moderně vybavenými pokoji a je připraven splnit nejnáročnější požadavky svých hostů mezi které patřila i dánská královna.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky (rozkládací postel), vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, fén. Pokoje s balkonem za příplatek cca 270,- Kč /den (nutné dopředu ověřit).
Celková kapacita: 39 pokojů.

Stravování

Dle typu pobytu: polopenze nebo plná penze. Snídaně - bufetové stoly, oběd - výběr ze 2 hl. menu (polévka, hl. jídlo, dezert, nápoj = voda nebo čaj), večeře - výběr ze 3 menu (předkrm, polévka, hl. jídlo, salát, dezert, nápoj = voda nebo čaj).

Trasa

Příjezd autem: V Mariánských Lázních po Plzeňské a Hlavní ulici a Ruské do lázeňského centra, hotel leží kousek od Zpívající Fontány. Parkování na veřejném parkovišti nebo parkovišti za vedlejšími hotely za poplatek. GPS: 49.9770244N, 12.7071683E.
Příjezd autobusem: Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní - odtud trolejbusem č. 5 až k hotelu (zastávka "Goethovo náměstí" přímo před hotelem). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Dětská postýlka: zdarma (v hotelu k dispozici 1 postýlka). Sauna v hotelu SUN: 120,- Kč / hod Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: EM. VISA.
Vnitřní hotelový bazén (5 x 6 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis,.
Parkování: Veřejné parkoviště: 100 - 200 Kč /den nebo parkoviště za vedlejšími hotely veřejné parkoviště za cca 150,-Kč, nebo za hotelem vedle Belvederu za 100,-Kč a druhým hotelem vedle Belvederu za 200,-Kč.
Pobyt se zvířetem: 280,- Kč / den.
Pobyt s polopenzí a plnou penzí začíná nástupem od 14.00 do 18.00 hod a večeří od 17.15 do 20.00 hod v den příjezdu. Pobyt s polopenzí končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. Pobyt s plnou penzí končí obědem od 12.00 hod a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: 15,- Kč / den (18 až 70 let).
Proč hotel Belvedere - Mariánské Lázně: - výborná poloha kousek od Zpívající fontány (100m) - hotel s dlouholetou tradicí již od roku 1832 - v hotelu bydlela i dánská královna.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Mariánské Lázně nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat