Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Butterfly

Česká republika, Mariánské Lázně

Hotel Butterfly (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-1 °C - Zataženo
-1 °C - Zataženo
Cena za osobu od 3 969 Kč

Dostupných: 444 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Popis

Programový pobyt č.1: REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování se snídaní (dle zvoleného počtu nocí) - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - uvítací nápoj - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.2: MINIKÚRA (minimální počet nocí 3 - maximální 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - uvítací nápoj - 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur - např. masážní suché lůžko - hydrojet, minerální koupel s přírodním CO2, klasická masáž částečná, suchá plynová lázeň CO2, parafínové ošetření rukou, inhalace, lavatherm, vířivá lázeň) - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card Pobyt na 3 noci = 6 procedur Pobyt na 4 noci = 8 procedur Pobyt na 5 noci = 10 procedur Pobyt na 6 nocí = 12 procedur.
Programový pobyt č.3: MARIÁNSKOLÁZEŇSKÁ NABÍDKA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí (jedna večeře při svíčkách se skleničkou sektu) - uvítací nápoj - 1x klasická masáž částečná - 1x parafínové ošetření rukou - 1x suchá plynová lázeň CO2 - 1x minerální koupel s přírodním CO2 - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.4: RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí - uvítací nápoj - základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření - závěrečná lékařská zpráva - 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle) - minerální pitnou kúru na předpis - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Programový pobyt č.5: MINIRELAX (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - uvítací nápoj - 1x minerální koupel s přírodním CO2 - 1x klasická masáž částečná - 1x suchá plynová lázeň CO2 - ZDARMA vstup do hotelového bazénu, whirlpoolu a sauny - minerální pitná kúra - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky a kulturní programy - tematické přednášky v hotelech, výlety a vycházky městem s průvodcem - karta slev a výhod - Marienbad Kur & Spa Card.
Restaurace La Fontaine a Café de Paris, Lobby bar a letní terasa, Salon Bellevue, podzemní garáže (30 míst), výtah, fitness, kosmetický salon: kadeřník, kosmetika, solárium. Wellness: plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Lázeňské procedury z přírodních zdrojů: masáže, minerální koupele z místních pramenů, oxygenoterapie, suchá plynová lázeň z místního mariina plynu, parafinový zábal na ruce, slatinné zábaly, plynové injekce.

Trasa

Příjezd autem: Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází na Hlavní třídě, naproti lázeňskému parku. Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Cristal" cca 120 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (1,5 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7do zastávky "Cristal" cca 120 m od hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Dovolená POD ROZHLEDNOU: • Hamelika (vzdálenost 2,4 km), 722 m. n. m., 100 schodů Dvacet tři metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Mariánské Lázně, Slavkovský les, Dyleň, Český les, Zelenou horu. Svým vzhledem má připomínat hradní zříceninu. Pokud budete mít štěstí, tak při vhodných podmínkách je na rozhledně slyšet zpívající fontána. Provozní doba (bez záruky): neomezeně Vstupné (bez záruky): zdarma • Rozhledna na Panském vrchu u Drmoulu (vzdálenost 7,3 km), 650 m. n. m., 207 schodů Padesát pět metrů vysoká rozhledna, ze které máte výhled na Slavkovský les, Mariánské Lázně, Dyleň, Lázně Kynžvart, Přimda. Provozní doba (bez záruky): volně přístupná od 15. března do 30. listopadu, uzavřena od 1. prosince do 14. března Vstupné (bez záruky): zdarma.
Zapůjčení dětské postýlky - ZDARMA.
Hotelový plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Parkování: Podzemní garáže: 270 Kč /den (od 7 nocí 170 Kč / den). Další možnost parkování v hlídaném parkovacím domě v centru města u Městského divadla (za poplatek cca 100,- Kč/den. Adresa: Pramenská 653/1, 353 01 Mariánské Lázně).
Pobyt se zvířetem: 270,- Kč/noc - povolen pouze malý pes Pes nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod poslední den pobytu. Pobyty s plnou penzí začínají buď obědem v den příjezdu od 11:30 do 13:30 hod a končí snídaní ve den odjezdu. Nebo začínají večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu (záleží na klientovi). Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: Lázeňský poplatek 15,- Kč/noc.
Proč lázeňský hotel Butterfly: - hotel s moderní atmosférou, obklopen nádhernými parky - jeden z nejpozoruhodnějších hotelů v Mariánských Lázních vyniká mezi historickými budovami lázeňského města, - relaxujte v novém spa. Spa hotel Butterfly se specializuje na lázeňskou léčbu a rekreaci. - dobijte energii a pusťte se do tréninku v novém fitness centru - užijte si tóny harfy při vynikající české kuchyni v restauraci La Fontaine Proč Mariánské Lázně: - velké bohatství minerálních pramenů - cca 40 (v nejbližším okolí téměř 100) - léčba: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacích cest, nemoci pohybového ústrojí, onemocnění metabolická, onemocnění gynekologická, onemocnění onkologická. - bohatý kulturní program.

Poloha

Hotel Butterfly **** superior se nachází v centru města přímo u lázeňského parku. Moderní stavba ve stylu Art Nouveau s originálním uměleckým interiérem, dokáže své hosty oslovit svým vzletným stylem a rodinnou atmosférou. Hotel nabízí svým hostům kompletní léčebné služby pod jednou střechou - unikátní jsou například minerální koupele Ferdinandova pramene.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje SUPERIOR - vana +WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, minibar, sejf, fén, župan. Pokoje s přistýlkami a 1 - lůžkové pokoje na ověření.
Celková kapacita: 95 pokojů.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří za doplatek v CK. Programové pobyty: polopenze: snídaně bufetové, večeře - výběr z 5 hl. jídel, salátový bufet. Možnost dokoupení obědů (servírované, salátový bufet) za doplatek v CK.

Sport a zábava

Hotelový plavecký bazén s vířivkou, saunou, infračervenými světly a barem. Přírodní koupaliště LIDO (cca 3,5 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Pro všechny pobyty: ZDARMA pro všechny pobyty: KARTA VÝHOD - Marienbad Kur & Spa Card - držitel má tyto výhody (kartu obdrží klient při příjezdu na místě) - např. (změna vyhrazena): • Vstup do ostatních bazénů a saun v hotelech společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. (Hvězda, Pacifi k, Butterfly, Vltava) ZDARMA. Doporučujeme předrezervaci na recepci hotelu • Mariánskolázeňská pitná kúra - zdarma • Úschova lázeňských pohárků - zdarma • Danubius Premier Fitness - volný vstup • Lékařské přednášky - volný vstup • Propagační materiály společnosti - zdarma • Ranní infoleták s programem - zdarma • Pravidelné hotelové kulturní a animační programy - volný vstup • Kolonáda WC - použití zdarma • Kryosauna - 10% sleva • restaurace, kavárny a Lobby hotelů - 10% sleva (platí pro hosty ubytované v jiném hotelu spol. Léčebné lázně Marináské Lázně a.s. • Kadeřnictví - 10% • Výlety Marienbad Reiseservice - 5% sleva na výlet • Koncerty agentury Fidelio - 15% sleva na vstupenku • Městské muzeum - 10% sleva na vstup • Asklepion Lasercentrum - 10% sleva na služby • Optika MUDr. Nešporová - sleva na oční vyšetření • Tenisový areál - 10% sleva na pronájem kurtu a kryté haly • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zapůjčení lyží a snowboardů • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zakoupené zboží • Yellow Point- 10% sleva na volnočasové aktivity, např. koloběžky, lyžařská škola • Lanové centrum - 10% sleva na vstup • Lanové centrum Lanáček - voucher na volný vstup pro děti do 12 let • Park Boheminium - 15% sleva na vstup • Kavárna Segafredo - 10% na kávu a moučník • Glass Atelier, Porcela Plus, Karlovarský porcelán - 10% sleva na zakoupené zboží • VIVA porcelán Karlovy Vary - 5% sleva na zakoupené zboží.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat