Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Olympia Spa & Wellness

Česká republika, Mariánské Lázně

Spa & Wellness Hotel Olympia (hlavní fotografie)
  • Spa & Wellness Hotel Olympia (fotografie 2)
  • Spa & Wellness Hotel Olympia (fotografie 3)
  • Spa & Wellness Hotel Olympia (fotografie 4)
  • Spa & Wellness Hotel Olympia (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 8. 12. (Čt)– 10. 12. (So)
Délka pobytu 3 dny, 2 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 218631553446
Počasí
0 °C – Zataženo
Počasí
0 °C – Zataženo
Cena za osobu od 4 660

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lázně a wellness Dovolená a golf

Poloha

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů. Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo ve městě jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. V Mariánských lázních se léčí nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, organické nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nespecifické nemoci dýchacích cest, nemoci kožní, nemoci pohybového ústrojí. V Mariánských Lázních najdete i plno dalších atrakcí: golfové hřiště, lanovka (s letním provozem) a horské koloběžky, park miniatur Boheminium, v létě jezdí městem turistický vláček aj.

Popis

Restaurace Sophia, restaurace Athena, lobby bar, výtah, ordinace lékaře. Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře. Disponuje nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nechybí zde ani vyhřívaný krytý bazén s protiproudem a vířivou lavicí. Hostům je k dispozici také finská sauna, klasická parní sauna a relaxační místnost. Wellness centrum nabízí různé procedury, relaxační koupele, zábaly, masáže nebo kompletní wellness rituály. Naleznete zde také beauty centrum s moderním vybavením, které kromě kosmetických služeb, manikúry a pedikúry nabízí také několik druhů ošetření moderními přístroji jako jsou například estetická kryoterapie, kolagenové solárium nebo ošetření galvanickou žehličkou. Spa & Wellness Hotel Olympia**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického, a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. V balneoterapii je využívaná přírodní minerální voda a slatina. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Dále je využíván certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní, zejména k inhalační terapii. V hotelu je pro lázeňské hosty k dispozici lékař, který po vstupní prohlídce hostům doporučí nejvhodnější procedury a léčby. NOVINKA - Přírodní léčivé zdroje v hotelu OLYMPIA ****: Přírodní zdroje s léčivými účinky, ať už jde o minerální prameny, peloidy (tj. rašelinu, bahno a slatinu), či klimatické podmínky, nenajdete všude. Vyskytují se pouze v několika oblastech na světě, mimo jiné ve střední Evropě a v hojné míře právě v České republice. Místo jeho výskytu je vždy unikátní a je klíčové pro složení daného přírodního zdroje. Česká lázeňská medicína, balneoterapie, je neoddělitelnou součástí evropského kulturního dědictví a díky vysoké kvalitě přírodních léčivých zdrojů má mimořádný věhlas a vážnost v povědomí Evropy i v zámoří. SLATINA - využíváme certifikovanou sírnoželezitou slatinu. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci nervové (chronické) - termoterapie, nemoci pohybového aparátu - termoterapie Unikátní procedury se slatinou: přírodní slatinný zábal celkový, přírodní slatinný zábal částečný PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ VODA - využíváme certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní. Využíván je zejména k inhalační terapii. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci dýchacího ústrojí - inhalační terapie Unikátní procedury s Lesním pramenem: inhalace, inhalační terapie Faset.

Sport a zábava

Vnitřní hotelový relaxační bazén, přírodní koupaliště LIDO (2 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km), AQUACENTRUM Františkovy Lázně (30 km).

Ubytování

2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, vysokorychlostní internetové připojení, elektronický kódový trezor, vysoušeč vlasů, župan, hotelové pantofle. Pokoje s balkonem nejsou na hotelu k dispozici.

Stravování

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu dle nabídky - 4 chody) na místě.

Doprava

Od Prahy: dálnice Praha – Plzeň – Rozvadov, Exit 128 - Mariánské Lázně
Hotel Olympia je vzdálen od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží v Mariánských Lázních cca 2 km. V případě potřeby jsme schopni objednat taxi, které Vás na hlavním nádraží vyzvedne a odveze do hotelu. Cestu z hlavního nádraží do hotelu Olympia je možno také absolvovat městskou hromadnou dopravou. Z nádraží (autobusového i vlakového) v Mar. Lázních je možné dostat se k hotelu trolejbusem č. 5, zastávka Městský úřad. Hotel Olympia leží hned vedle Městského úřadu. Cena jízdného je cca 20,- Kč. Platí se přímo u řidiče trolejbusu. Zastávka je u východu z nádraží v Mar. Lázních, směr do centra. Také taxík má stanici přímo naproti nádraží. Cena taxíkem je cca. 120 – 150,- Kč. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování s bufetovou snídaní - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x Hot Stone masáž (50 min) - 1x reflexní masáž plosek nohou (25 min) - 1x antistresová masáž (50 min) - 1x aroma masáž (20 min) - 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min) - 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 14.00 - 19:00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 8 043 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 8 043 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 8. 12. – 10. 12. (3 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 3 360 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 360 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 4 660 Kč
od 4 660 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 4 660 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 3 360 Kč
od 3 360 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 3 360 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 10. 12. (3 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 2 520 Kč Rezervovat Pokračovat
od 2 520 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 2 660 Kč
od 2 660 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 2 660 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 2 520 Kč
od 2 520 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 2 520 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 11. 12. (4 dny)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 5 040 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 040 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 5 040 Kč
od 5 040 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 040 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 7 160 Kč
od 7 160 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 7 160 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 11. 12. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 3 780 Kč Rezervovat Pokračovat
od 3 780 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 3 990 Kč
od 3 990 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 3 990 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 3 780 Kč
od 3 780 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 3 780 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 12. 12. (5 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 6 720 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 720 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 6 720 Kč
od 6 720 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 720 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 9 520 Kč
od 9 520 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 9 520 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 12. 12. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 5 040 Kč Rezervovat Pokračovat
od 5 040 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 5 040 Kč
od 5 040 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 040 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 5 320 Kč
od 5 320 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 5 320 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 13. 12. (6 dní)
Vlastní Polopenze
Vlastní Polopenze od 8 400 Kč Rezervovat Pokračovat
od 8 400 Kč
Přidat k porovnání 8. 12. – 13. 12. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 6 300 Kč Rezervovat Pokračovat
od 6 300 Kč
Přidat k porovnání Čedok
od 6 300 Kč
od 6 300 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 300 Kč
Přidat k porovnání Atis
od 6 650 Kč
od 6 650 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 6 650 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 8. 12. – 14. 12. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 980 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 980 Kč
Přidat k porovnání 8. 12. – 14. 12. (7 dní)
Vlastní Polopenze
Sleva 15 % Vlastní Polopenze od 11 625 Kč LM Rezervovat Pokračovat
LM od 11 625 Kč
Sleva 15 %

Poloha

Moderní hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Výhled na nedalekou lázeňskou kolonádu se světoznámou Zpívající fontánou, vzdálenou cca 200 metrů od hotelu, příjemnou atmosféru z pobytu ještě umocňuje. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů. Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo ve městě jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. V Mariánských lázních se léčí nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, organické nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nespecifické nemoci dýchacích cest, nemoci kožní, nemoci pohybového ústrojí. V Mariánských Lázních najdete i plno dalších atrakcí: golfové hřiště, lanovka (s letním provozem) a horské koloběžky, park miniatur Boheminium, v létě jezdí městem turistický vláček aj.

Popis

Restaurace Sophia, restaurace Athena, lobby bar, výtah, ordinace lékaře. Spa & Wellness centrum se nachází v prvním patře. Disponuje nejmodernějším vybavením se specializací na léčebné, relaxační a wellness pobyty. Nechybí zde ani vyhřívaný krytý bazén s protiproudem a vířivou lavicí. Hostům je k dispozici také finská sauna, klasická parní sauna a relaxační místnost. Wellness centrum nabízí různé procedury, relaxační koupele, zábaly, masáže nebo kompletní wellness rituály. Naleznete zde také beauty centrum s moderním vybavením, které kromě kosmetických služeb, manikúry a pedikúry nabízí také několik druhů ošetření moderními přístroji jako jsou například estetická kryoterapie, kolagenové solárium nebo ošetření galvanickou žehličkou. Spa & Wellness Hotel Olympia**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického, a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. V balneoterapii je využívaná přírodní minerální voda a slatina. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Dále je využíván certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní, zejména k inhalační terapii. V hotelu je pro lázeňské hosty k dispozici lékař, který po vstupní prohlídce hostům doporučí nejvhodnější procedury a léčby. NOVINKA - Přírodní léčivé zdroje v hotelu OLYMPIA ****: Přírodní zdroje s léčivými účinky, ať už jde o minerální prameny, peloidy (tj. rašelinu, bahno a slatinu), či klimatické podmínky, nenajdete všude. Vyskytují se pouze v několika oblastech na světě, mimo jiné ve střední Evropě a v hojné míře právě v České republice. Místo jeho výskytu je vždy unikátní a je klíčové pro složení daného přírodního zdroje. Česká lázeňská medicína, balneoterapie, je neoddělitelnou součástí evropského kulturního dědictví a díky vysoké kvalitě přírodních léčivých zdrojů má mimořádný věhlas a vážnost v povědomí Evropy i v zámoří. SLATINA - využíváme certifikovanou sírnoželezitou slatinu. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci nervové (chronické) - termoterapie, nemoci pohybového aparátu - termoterapie Unikátní procedury se slatinou: přírodní slatinný zábal celkový, přírodní slatinný zábal částečný PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ VODA - využíváme certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní. Využíván je zejména k inhalační terapii. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci dýchacího ústrojí - inhalační terapie Unikátní procedury s Lesním pramenem: inhalace, inhalační terapie Faset.

Sport a zábava

Vnitřní hotelový relaxační bazén, přírodní koupaliště LIDO (2 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km), AQUACENTRUM Františkovy Lázně (30 km).

Ubytování

2 - lůžkové pokoje COMFORT, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, minibar, vysokorychlostní internetové připojení, elektronický kódový trezor, vysoušeč vlasů, župan, hotelové pantofle. Pokoje s balkonem nejsou na hotelu k dispozici.

Stravování

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu dle nabídky - 4 chody) na místě.

Doprava

Od Prahy: dálnice Praha – Plzeň – Rozvadov, Exit 128 - Mariánské Lázně
Hotel Olympia je vzdálen od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží v Mariánských Lázních cca 2 km. V případě potřeby jsme schopni objednat taxi, které Vás na hlavním nádraží vyzvedne a odveze do hotelu. Cestu z hlavního nádraží do hotelu Olympia je možno také absolvovat městskou hromadnou dopravou. Z nádraží (autobusového i vlakového) v Mar. Lázních je možné dostat se k hotelu trolejbusem č. 5, zastávka Městský úřad. Hotel Olympia leží hned vedle Městského úřadu. Cena jízdného je cca 20,- Kč. Platí se přímo u řidiče trolejbusu. Zastávka je u východu z nádraží v Mar. Lázních, směr do centra. Také taxík má stanici přímo naproti nádraží. Cena taxíkem je cca. 120 – 150,- Kč. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

REKREAČNÍ POBYT (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování s bufetovou snídaní - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellness taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (5 dní / 4 noci, nástup libovolný)
- 4x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x aroma masáž (20 min) - 1x Hot Stone masáž lávovými kameny (50 min) - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi
WELLNESS (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s bufetovou polopenzí - welcome drink - 1x koupel s olejem ze smrkového jehličí NEBO z divoké růže (20 min) - 1x Hot Stone masáž (50 min) - 1x reflexní masáž plosek nohou (25 min) - 1x antistresová masáž (50 min) - 1x aroma masáž (20 min) - 1x BIO detoxikační celotělový zábal (40 min) - 1x přírodní termo zábal z minerálního bahna (40 min) - volný vstup do hotelového bazénu, parní a finské sauny - wellnes taška na pokoji (župan, pantofle, osuška) - Wi-Fi.

Ostatní

Pobyt začíná nástupem od 14.00 - 19:00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat