Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sun Palace Spa & Wellness

Česká republika, Mariánské Lázně

Hotel Sun Palace Spa & Wellness (hlavní fotografie)
  • Hotel Sun Palace Spa & Wellness (fotografie 2)
  • Hotel Sun Palace Spa & Wellness (fotografie 3)
  • Hotel Sun Palace Spa & Wellness (fotografie 4)
  • Hotel Sun Palace Spa & Wellness (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Sun
Hotel Sun
Počasí
6 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Lázně a wellness

Popis

Hotel Sun je historicky datován do roku 1810 jako jeden z prvních objektů v Mariánských Lázních. Od samého počátku se zde prolíná historická tradice s určitou životní nezávislostí. Již od prvopočátku byl budován jako hotel a díky celodennímu slunečnímu svitu i nazván „Zur goldene Sonne“ (U Zlatého slunce). Během válečných let byl stejně jako mnoho jiných hotelů v Mariánských Lázních využíván k účelům vojenského lazaretu.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Pokoj Standard: jednolůžkový nebo dvoulůžkový pokoj s individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV, sprchou či vanou, fénem. Pokoj Superior: dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s individuálně ovladatelnou klimatizací, minibarem, trezorem, telefonem, satelitní TV, sprchou či vanou, fénem.

Stravování

Snídaně.

Ostatní

Konečná cena zahrnuje:
HOTEL SUN PALACE SPA & WELLNESS - Ozdravný pobyt s teplými zábaly 5 nocí - Mariánské Lázně

Ozdravný pobyt s teplými zábaly 5 nocí

Ozdravný pobyt s teplými zábaly v Mariánských Lázních 1× Suchá uhličitá koupel (20 minut), 1× Slatinný zábal (15 minut), 1× Parafínový zábal-ruce (15 min), 30% sleva na dokoupení extra procedur, pitná kúra – pití mariánských léčebných pramenů, 20% sleva na thajské masáže. Neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny po celou dobu pobytu. Župany pro dospělé k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. Zdarma Wi-Fi internetové připojení. odpolední svačinka s kávou a čajem během celého Vašeho pobytu.

Cena za osobu / 5 nocí se snídaní a programem. Dítě do 13 let nemá v ceně pobytu procedury.

Dítě do 3 let na přistýlce zdarma ​včetně ​snídaně a vstupu do wellness centra – dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dítě do 13 let na přistýlce ​včetně ​snídaně a vstupu do wellness, (nemá v ceně pobytu procedury). Dítě od 13 let bráno jako dospělá osoba.

Konečná cena zahrnuje:
HOTEL SUN PALACE SPA & WELLNESS - Ozdravný pobyt dýchací cesty 5 nocí - Mariánské Lázně

Ozdravný pobyt dýchací cesty 5 nocí

Ozdravný pobyt pro posílení dýchacích cest v Mariánských Lázních 1× Inhalace kyslíku (Oxygenoterapie) (20 minut), 2× Inhalace s minerální vodou (10 min), 1× Parafínový zábal-ruce (15 min), 30% sleva na dokoupení extra procedur, pitná kúra – pití mariánských léčebných pramenů, 20% sleva na thajské masáže. Neomezený vstup do hotelového bazénu a sauny po celou dobu pobytu. Župany pro dospělé k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. Zdarma Wi-Fi internetové připojení. odpolední svačinka s kávou a čajem během celého Vašeho pobytu.

Cena za osobu / 5 nocí se snídaní a programem. Dítě do 13 let nemá v ceně pobytu procedury.

Dítě do 3 let na přistýlce zdarma ​včetně ​snídaně a vstupu do wellness centra – dětská postýlka na vyžádání zdarma. Dítě do 13 let na přistýlce ​včetně ​snídaně a vstupu do wellness, (nemá v ceně pobytu procedury). Dítě od 13 let bráno jako dospělá osoba.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Mariánské Lázně nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat