Grandhotel Nabokov Spa & Wellness

Česká republika, Mariánské Lázně

Grandhotel Nabokov Spa & Wellness (hlavní fotografie)
  • Grandhotel Nabokov Spa & Wellness (fotografie 2)
  • Grandhotel Nabokov Spa & Wellness (fotografie 3)
  • Grandhotel Nabokov Spa & Wellness (fotografie 4)
  • Grandhotel Nabokov Spa & Wellness (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Grandhotel Nabokov
Počasí
9 °C – Skoro zataženo
Pobytové zájezdy Lázně a wellness

Popis

Hotelový komplex vznikl propojením sedmi historických budov a dostavbou wellness centra Aglaja. Stal se tak jedním z nejmodernějších hotelů v tomto městě. Disponujeme 127 luxusně zařízenými pokoji a stylově upravenou hlavní budovou Imperial, z dílny italské designerky. Jedinečný projekt GRANDHOTELU NABOKOV tak v sobě snoubí klasickou lázeňskou architekturu 19. století s moderním designem 21. století. Nabízí nejen prvotřídní ubytování a lázeňské procedury, ale také péči ve vlastní lázeňské klinice a prostorném wellness centru Aglaja.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Pokoje Comfort o rozměru minimálně 20–27 m² jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kosmetickým zrcátkem fénem, LCD TV, minibarem, trezorem, připojením na internet přes Wi-Fi, čajovým a kávovým setem, županem a pontoflemi. Do pokoje lze jen dětskou postýlku. Pokoje Superior o rozměru minimálně 28–34 m² jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, kosmetickým zrcátkem, fénem, LCD TV, minibarem, trezorem, připojením na internet přes Wi-Fi, čajovým a kávovým setem, župany a pontoflemi. Do pokoje lze přidat jednu přistýlku a dětskou postýlku. Junior Suite o rozměru minimálně 37–53 m² jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sedací soupravou (pohovkou), kosmetickým zrcátkem, fénem, LCD TV, minibarem, trezorem, připojením na internet přes Wi-Fi, čajovým a kávovým setem, župany a pontoflemi. Klimatizace v budově Imperial (pokoj typu Junior Suite s klimatizací na vyžádání). Do junior suite lze přidat až dvě přistýlky a dětskou postýlku.

Stravování

Plná penze.

Ostatní

Konečná cena zahrnuje:
GRANDHOTEL NABOKOV SPA & WELLNESS - Komplexní léčebný pobyt - Mariánské Lázně

Komplexní léčebný pobyt

uvítací nápoj, 1× láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 24 procedur / týden dle lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool a sauny), využití fitness centra, wellness set (župan a pantofle) po dobu pobytu, při pobytu od osmi nocí výše laboratorní vyšetření v druhém týdnu pobytu, při pobytu od 14 nocí lékařské vyšetření každý týden.

Na pobyty od 13 nocí a více nově poskytneme KREDIT pro každého ve výši 5 € / osoba a noc. Na pobyty od 20 nocí a více nově poskytneme KREDIT pro každého ve výši 10 € / osoba a noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě, jedná se o tyto služby: konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, parkování, procedury.

Cena za osobu / 7 nocí s plnou penzí a programem.

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 30 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro léčebné pobyty a seniorské pobyty.Konečná cena zahrnuje:
GRANDHOTEL NABOKOV SPA & WELLNESS - Léčebný pobyt Light - Mariánské Lázně

Léčebný pobyt Light

uvítací nápoj, 1× láhev minerální vody na pokoji v den příjezdu, lékařské vstupní vyšetření, 14 procedur / týden dle individuálního lékařského předpisu, pitná kúra přímo v hotelu, vstup do wellness světů Poeta a Aglaja (bazén, whirlpool a sauny), využití fitness centra, wellness set (župan a pantofle) po dobu pobytu.

Na pobyty od 13 nocí a více nově poskytneme KREDIT pro každého ve výši 5 € / osoba a noc. Na pobyty od 20 nocí a více nově poskytneme KREDIT pro každého ve výši 10 € / osoba a noc. Tento kredit je možné využít na služby poskytované hotelem přímo na místě, jedná se o tyto služby: konzumace v restauraci a lobby baru, minibar, parkování, procedury.

Cena za osobu / 7 nocí s plnou penzí a programem.

Dítě do 3 let zdarma – dětská postýlka na vyžádání zdarma. SLEVA 15% PRO VČASNÉ REZERVACE 30 A VÍCE DNÍ PŘEDEM, platí pro léčebné pobyty a seniorské pobyty.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Mariánské Lázně nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky