Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Krakonoš

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Krakonoš - Dámská jízda
Hotel Krakonoš - Relax program
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 120 Kč

Dostupných: 651 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Dovolená a golf Lázně a wellness

Poloha

Hotel Krakonoš *** se nachází v v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra lázní. Rozmanité okolí láká k výletům, které potěší milovníky přírody i historie. U hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních se již několik let buduje tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se pravidelně konají vánoční koncerty. Po rekonstrukci velké části v roce 2011 patří hotel do mezinárodně uznávané kategorie 3,5 hvězdy. Hotel má k dispozici 86 pokojů (a 5 apartmánů) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je restaurace, lobby bar, 2 salonky a relaxačně-rehabilitační centrum, které nabízí možnost kompletní lázeňské péče přímo v hotelu - bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, permanentní makeup. V hotelu používají přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Spojení s městem je zajištěno kabinovou lanovkou, MHD, hotelovou dopravou anebo příjemnou procházkou.
Nedaleko hotelu se nachází tenisové kurty, golfové hřiště a park Boheminium s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek 180 Kč/den.
Wellness pobyty jsou nabízeny na 2 noci, 3 noci, 5 nocí a 7 nocí.
V případě, že byste požadovali jiný termín, než je uveden v naší tabulce s termíny a cenami, kontaktujte nás..

Ubytování

V ceně pobytu je ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Na vyžádání za příplatek je možné ubytování v apartmánu.

Stravování

Ubytování je s polopenzí. Polopenze se skládá z bufetové snídaně a servírovaných večeří (3 chody, výběr z více možností).

Doprava

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat