Vyhledat zájezd

Hotel Krakonoš

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
17 °C - Zataženo
17 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 450 Kč

Dostupných: 527 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Ubytování

Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Za příplatek je možné ubytování v apartmánu (na vyžádání). Děti do 2 let jsou zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dětská postýlka je možná za příplatek 250Kč/noc.

Stravování

V základní ceně je pobyt se snídaněmi formou švédských stolů. Za příplatek 175Kč/den je možno zajistit tříchodové servírované večeře (výběr z nabídky obvykle 3 různých hlavních jídel).

Doprava

Vlastní.

Poloha

Hotel Krakonoš *** se nachází v v krásném přírodním prostředí nad Mariánskými Lázněmi, asi 2 km od centra lázní. Rozmanité okolí láká k výletům, které potěší milovníky přírody i historie. U hotelu Krakonoš v Mariánských Lázních se již několik let buduje tzv. pohádkový sochařský ráj, kde jsou vytesány sochy s pohádkovými motivy a vytvořen betlém, u kterého se pravidelně konají vánoční koncerty. Po rekonstrukci velké části v roce 2011 patří hotel do mezinárodně uznávané kategorie 3,5 hvězdy. Hotel má k dispozici 86 pokojů (a 5 apartmánů) se sociálním zařízením, televizí, ledničkou, fénem a telefonem. Součástí hotelu je restaurace, lobby bar, 2 salonky a relaxačně-rehabilitační centrum, které nabízí možnost kompletní lázeňské péče přímo v hotelu - bazén, solná jeskyně, pedikúra, manikúra, kadeřnictví, kosmetika, permanentní makeup. V hotelu používají přírodní lehce mineralizovanou vodu z vlastního zdroje. Tato mineralizovaná voda je nejen vhodná k pití, ale je využívána i ke koupání a při procedurách ve wellness.
Spojení s městem je zajištěno kabinovou lanovkou, MHD, hotelovou dopravou anebo příjemnou procházkou.
Nedaleko hotelu se nachází tenisové kurty, golfové hřiště a park Boheminium s dokonalými maketami významných stavebních a technických památek České republiky. Rozmanité okolí láká k výletům, výlety potěší milovníky přírody i historie. Množství lesů v nedalekém okolí uspokojí i Ty nejnáročnější sběratele hub.
Pobyt domácích zvířat je možný za poplatek 180 Kč/den.
V případě, že byste požadovali jiný termín, než je uveden v naší tabulce s termíny a cenami, kontaktujte nás..

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat