Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Lázeňský hotel Royal

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 8 dní
Doprava Vlastní
Cena za osobu od 4 650 Kč

Dostupných: 304 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a golf Lázně a wellness

Popis

Recepce, restaurace, kavárna s letní terasou, konferenční služby, Wi-Fi na recepci a v knihovně (zdarma), sál, směnárna, hotel. trezor, bezbariérový přístup, pro děti - postýlka, herna, stolička, strava a hlídání dětí; bazén, sauna, fitcentrum, wellness centrum (whirlpool, pára, masáže), úschovna a půjčovna kol; kadeřnictví, kosmetika a pedikúra, hlídané parkoviště za poplatek, akceptace platebních karet.

Sport a zábava

INDIKACE: choroby ledvin a močových cest, onemocnění dýchacího a pohybového ústrojí, metabolická onemocnění a stavy po některých onkologických operacích. Sport: značené trasy pro pěší a cykloturistiku, golf (Golf Club Mariánské Lázně (18 jamek)), běžecké lyžování (zpřístupněny jsou upravované běžecké tratě o cca 90 km a 2 stopách), sjezdové lyžování (Skiarea Mariánské Lázně (500 m) - k dispozici je lanová dráha a dva moderní lyžařské vleky s celkovou kapacitou 2 500 os./hod., skibar, skipůjčovna, skiservis, lyžařská a snowboardová škola, sociální zázemí a parkovací plochy; Součástí Skiareálu je kabinková lanová dráha Koliba - Krakonoš. .

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje typu Superior (Royal I.), vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), telefon, rádio, TV-SAT, lednička, župan, Wi-Fi (zdarma - Royal I.), přípojka na internet (zdarma zapůjčení kabelu - Royal II.), klimatizace, trezor, 2 bezbariérové pokoje.

Stravování

Polopenze, plná penze (snídaně - bufet, obědy, večeře – výběrem z menu). Možnost dietní stravy (racionální, diabetická, redukční, vegetariánská, dělená strava....).

Poloha

V blízkosti lázeňského centra (300 m od kolonády, bezplatný každodenní transfer do centra a zpět). Skládá se ze 3 úzce propojených budov Royal I., II. a III. Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. Území současných lázní patřilo premonstrátskému klášteru v Teplé, jehož opat K.K. Reitenberg prosadil z popudu klášterního lékaře J.J.Nehra počátkem 19.století výstavbu prvních lázní. Na základě velkolepého projektu architekta V.Skalníka byly provedeny terénní úpravy a založeny parky, které jsou dnes vedle množství pramenů nejcharakterističtějším znakem města. V roce 1866 byly Mariánské Lázně povýšeny na město a počátkem 20.století již patřily mezi nejvýznamnější evropská střediska. Hlavní lázeňskou promenádou a významnou stavební památkou je pseudobarokní litinová kolonáda z roku 1889. K pitným kúrám jsou zde přivedeny prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Před kolonádou se velké pozornosti těší zpívající fontána, která nabízí každou lichou hodinu hudební produkci doplěnou ve 21 a 22 hodin scénickým osvětlením. Nejznámějšími dalšími prameny jsou Ferdinandův, Lesní a Ambrožův.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat