Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Olympia

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-1 °C - Zataženo
-1 °C - Zataženo
Cena za osobu od 4 160 Kč

Dostupných: 686 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená a golf Lázně a wellness

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu dle nabídky - 4 chody) za příplatek v CK.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, vysokorychlostní internetové připojení, elektronický kódový trezor, vysoušeč vlasů, župan, hotelové pantofle. Pokoje s balkonem nejsou na hotelu k dispozici.
Celková kapacita: 97 pokojů.

Trasa

Příjezd autem: Od Prahy: dálnice Praha – Plzeň – Rozvadov, Exit 128 - Mariánské Lázně.
Příjezd vlakem: Hotel Olympia je vzdálen od hlavního vlakového nádraží a autobusového nádraží v Mariánských Lázních cca 2 km. V případě potřeby jsme schopni objednat taxi, které Vás na hlavním nádraží vyzvedne a odveze do hotelu. Cestu z hlavního nádraží do hotelu Olympia je možno také absolvovat městskou hromadnou dopravou. Z nádraží (autobusového i vlakového) v Mar. Lázních je možné dostat se k hotelu trolejbusem č. 5, zastávka Městský úřad. Hotel Olympia leží hned vedle Městského úřadu. Cena jízdného je cca 20,- Kč. Platí se přímo u řidiče trolejbusu. Zastávka je u východu z nádraží v Mar. Lázních, směr do centra. Také taxík má stanici přímo naproti nádraží. Cena taxíkem je cca. 120 – 150,- Kč. Aktuální vlakové a autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

SPORT V OKOLÍ: Okolí golfového hřiště v Mariánkách slouží především procházkám a moderní turistice/nordic walkingu. Kvalifikovaný instruktor vám kromě správné techniky také ukáže krásu místní přírody, která vás přiláká i v zimních měsících a třeba na běžkách. Odpoledne s přáteli můžete strávit v lanovém centru nebo si zahrát paintball v autentickém prostředí bývalých kasáren. * Jedinečný Royal Golf Club Mariánské Lázně - nejstarší golfové hřiště ve Střední Evropě. 18-jamkové hřiště nebo 9-jamkové hřiště leží na úpatí Slavkovského lesa, 787 metrů nad hladinou moře, převážně v rovinaté části. * V okolí Mariánských Lázní je velké množství cyklistických tras. * Miniaturpark - Boheminium: park miniatur maket významných českých staveb * Weiden aquapark - Weidener Thermenwelt: nedaleko hranic s Českou republikou, 90 km od Mariánských Lázní * Naučná stezka Lázeňské lesy * Rozhledna Hamelika * Zapůjčení koloběžky u lanovky * Dančí obora * Naučná stezka Kladská.
Vnitřní hotelový relaxační bazén, přírodní koupaliště LIDO (2 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km), AQUACENTRUM Františkovy Lázně (30 km).
Parkování: 265,- Kč/den.
Pobyt se zvířetem: Nepovolen.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a večeří od 17.30 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 15,- Kč/den.
Proč SPA hotel Olympia Mariánské Lázně: - luxusní ubytování v blízkosti kolonády - kvalitní služby - několikrát týdně taneční či klavírní večery s živou hudbou - Happy hours na nápoje.

Poloha

Luxusní SPA hotel Olympia se nachází na jednom z nejkrásnějších míst Mariánských Lázní, v klidném centru města, v horní části lázeňské zóny, blízko lesů a lázeňských parků. Od světoznámé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou je vzdálen cca 500 metrů. Hotel Olympia je schopen díky svému špičkovému vybavení a úrovni poskytovaných služeb uspokojit nadstandardní požadavky náročných tuzemských a zahraničních klientů. Mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo ve městě jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100. V Mariánských lázních se léčí nemoci ledvin a močových cest, nemoci nervové, organické nemoci nervové, nemoci zažívacího ústrojí, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, nespecifické nemoci dýchacích cest, nemoci kožní, nemoci pohybového ústrojí. V Mariánských Lázních najdete i plno dalších atrakcí: golfové hřiště, lanovka (s letním provozem) a horské koloběžky, park miniatur Boheminium, v létě jezdí městem turistický vláček aj.

Popis

Programový pobyt č.1: SPA BALÍČEK OLYMPIA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - 1x rašelinový zábal jednorázový (20 min) - 1x Aroma regenerační masáž (50 min) - 1x konzultace s lékařem - volný vstup do hotelového bazénu, parní sauny a finské sauny - předepsání pitné kúry - župan - Wi-Fi.
Programový pobyt č.2: SPA BALÍČEK RELAX (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - 1x rašelinový zábal jednorázový (20 min) - 1x klasická celková masáž (50 min) - 1x konzultace s lékařem - volný vstup do hotelového bazénu, parní sauny a finské sauny - předepsání pitné kúry - župan - Wi-Fi.
Programový pobyt č.3: SPA BALÍČEK DUO (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí - 1x Aperitiv - 1x oběd (servírované menu o 4 chodech dle vlastního výběru z hotelové nabídky) - 1x HOT STONE masáž lávovými kameny (50 min) - prováděny společně v jedné místnosti 2 maséry - 1x konzultace s lékařem - volný vstup do hotelového bazénu, parní sauny a finské sauny - předepsání pitné kúry - župan - Wi-Fi.
Programový pobyt č.4: SPA BALÍČEK RELAX (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí - 1x oběd (servírované menu o 4 chodech dle vlastního výběru z hotelové nabídky) - 1x HOT STONE masáž lávovými kameny (50 min) NEBO 1x Thajská olejová masáž (50 min) - 1x Regenerační masáž hlavy (20 min) - 1x Rašelinová koupel (20 min) - 1x konzultace s lékařem - volný vstup do hotelového bazénu, parní sauny a finské sauny - předepsání pitné kúry - župan - Wi-Fi.
Programový pobyt č.5: SPA BALÍČEK OLYMPIA (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování s polopenzí - 1x oběd (servírované menu o 4 chodech dle vlastního výběru z hotelové nabídky) - 1x Antistresová masáž (50 min) - 1x Shiatsu malá (25 min) - 1x Rašelinová koupel (20 min) NEBO Přírodní termo zábal z minerálního bahna (20 min) - 1x konzultace s lékařem - volný vstup do hotelového bazénu, parní sauny a finské sauny - předepsání pitné kúry - župan - Wi-Fi.
Orientační otevírací doba bazénu: 7:00 - 11:00 hod a 13:00 - 20:30 hod.
Restaurace Sophia, restaurace Athena, lobby bar, výtah, ordinace lékaře. Wellness centrum: vnitřní vyhřívaný hotelový bazén s protiproudem a masážními vířivými sedáky (9 x 5 m, 29 - 30 °C), finská sauna, parní sauna, relaxační místnost. Balneocentrum: služby lékaře, různé masáže (Ajurvéda, lymfatické, klasické, regenerační, havajská aj.), kosmetika, hydroterapie, fyzioterapie, přístrojová terapie, různé relaxační a wellness procedury aj. NOVINKA - Přírodní léčivé zdroje v hotelu OLYMPIA ****: Hotel OLYMPIA**** obdržel od Českého inspektorátu lázní (Ministerstvo zdravotnictví) speciální oprávnění k používání přírodních léčivých zdrojů k lázeňské léčbě. Získání oprávnění předcházel detailní audit činností, a to zejména technického a hlavně personálního vybavení odborným zdravotnickým personálem. Přírodní zdroje s léčivými účinky, ať už jde o minerální prameny, peloidy (tj. rašelinu, bahno a slatinu), či klimatické podmínky, nenajdete všude. Vyskytují se pouze v několika oblastech na světě, mimo jiné ve střední Evropě a v hojné míře právě v České republice. Místo jeho výskytu je vždy unikátní a je klíčové pro složení daného přírodního zdroje. Česká lázeňská medicína, balneoterapie, je neoddělitelnou součástí evropského kulturního dědictví a díky vysoké kvalitě přírodních léčivých zdrojů má mimořádný věhlas a vážnost v povědomí Evropy i v zámoří. V hotelu OLYMPIA **** využíváme v balneoterapii přírodní minerální vodu a slatinu. Nepostradatelnou součástí lázeňské léčby je také klima - krásná příroda, čistý vzduch i nadmořská výška mají také léčebný účinek na některá onemocnění. Mariánské Lázně patří mezi místa s nejčistějším vzduchem v České republice a zdejší klima se využívá zejména při léčbě respiračních onemocnění. SLATINA - využíváme certifikovanou sírnoželezitou slatinu. Slatinné zábaly mají blahodárný účinek na pohybový aparát, nervy i pokožku, a jsou jednou z předních procedur v rámci termoterapie. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci nervové (chronické) - termoterapie, nemoci pohybového aparátu - termoterapie Unikátní procedury se slatinou: přírodní slatinný zábal celkový, přírodní slatinný zábal částečný PŘÍRODNÍ MINERÁLNÍ VODA - využíváme certifikovaný Lesní pramen, jehož chemické složení a celková mineralizace je celosvětově unikátní. Využíván je zejména k inhalační terapii. Hlavní indikace a onemocnění: nemoci dýchacího ústrojí - inhalační terapie Unikátní procedury s Lesním pramenem: inhalace, inhalační terapie Faset.

Sport a zábava

Vnitřní hotelový relaxační bazén, přírodní koupaliště LIDO (2 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km), AQUACENTRUM Františkovy Lázně (30 km).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat