Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Regent

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 550 Kč

Dostupných: 426 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Trasa

Příjezd autem: Příjezd autem do Mariánských Lázni od Plzně, pokračovat do centra, na první světelné křižovatce za železničním přejezdem odbočit doprava na ulici Máchova a pokračovat kolem stadionu na ulici Anglickou, kolem tenisových kurtů, hotel leží vpravo za tenisovými kurty. Parkování u hotelu.
Příjezd autobusem: Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (cca 2,5 km), odtud pokračovat trolejbusem č. 5 ve všední dny do zastávky "Knihovna" (400 m), v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Knihovna" (400 m od hotelu). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (autobusové) nádraží (cca 2,5 km), odtud pokračovat trolejbusem č. 5 ve všední dny do zastávky "Knihovna" (400 m), v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Knihovna" (400 m od hotelu). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

Polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr ze 3 menu a salátový bufet. Možnost dokoupení obědů na místě.

Poloha

Hotel Villa Regent, renovovaný hotel s romantickou architekturou a rodinnou atmosférou, najdete na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, v blízkosti všech známých pamětihodností. Přestože na hlavní třídu je to pouhých 200 metrů, hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a lesů a nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje (některé 2 - lůžkové s možností přistýlky), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, fén, trezor, Wi-Fi.
Celková kapacita: 25 pokojů.

Popis

Programový pobyt č.1: MALÉ LÉČENÍ ATIS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)- 3x ubytování se snídaní formou bufetu - 3x večeře - 3chodové menu + salátový bufet - 1x welcome drink - 1 x káva a zákusek - 1 x vstup do městského bazénu na 2 hodiny - 3 x procedura na základě vstupní konzultace - lázeňská taxa, - Wi-Fi - parkování - župan na pokoji.
Programový pobyt č.2: MALÉ LÉČENÍ ATIS (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5 x ubytování se snídaní formou bufetu, - 5x večeře - 3chodové menu + salátový bufet - 1x welcome drink - 1 x káva a zákusek - 1 x vstup do městského bazénu na 2 hodiny - 6x procedura na základě vstupní konzultace - lázeňská taxa - Wi-Fi - parkování - župan na pokoji.
Programový pobyt č.3: MALÉ LÉČENÍ ATIS (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7 x ubytování se snídaní formou bufetu, - 7x večeře - 3chodové menu + salátový bufet - 1x welcome drink - 1 x káva a zákusek - 1 x vstup do městského bazénu na 2 hodiny - 8x procedura na základě vstupní konzultace - lázeňská taxa - Wi-Fi - parkování - župan na pokoji.
Restaurace DOMA, Wi-Fi internet, výtah, hotelové parkoviště Moderní léčebný provoz: široká nabídka tradiční léčebné a rehabilitační péče využívající unikátních mariánskolázeňských přírodních léčivých zdrojů - relaxační, wellness a beauty služby, speciální masáže, léčebné terapie a procedury: plynové injekce, elektroléčba, ultrazvuk, magnetoterapie, lymphovem, oxygenoterapie, inhalace, suchá uhličitá koupel, perličková koupel, podvodní masáž, rašelinový obklad, lavatherm, parafínový zábal, klasická masáž, reflexní masáž nohou, lymfatická masáž, relaxační masáž, masáž lávovými kameny, bankování, thalgo, pedikúra, manikúra.

Sport a zábava

Městský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (600 m) - plavecký a dětský bazén, vířivka. Přírodní koupaliště LIDO (cca 4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).

Ostatní

Městský krytý bazén MARIÁNSKÉ LÁZNĚ (600 m) - plavecký a dětský bazén, vířivka. Přírodní koupaliště LIDO (cca 4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 130 Kč / den.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 19:00 hod a večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu. Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč hotel Villa Regent Mariánské Lázně: - malý rodinný hotel v klidné části města na okraji parku, přímo v centru - pěší dostupnost centra - milý školený personál s individuálním přístupem - gurmánská restaurace přímo v hotelu se zaměřením na českou moderní kuchyni.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat