Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Svoboda

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
7 °C - Možnost deště
7 °C - Možnost deště

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Trasa

Příjezd autem: Autem do centra Mariánských Lázní. Hotel se nachází přímo u lázeňské promenády. Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Mariánských Lázní na autobusové nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "Kolonáda" cca 50 m od hotelu. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (= autobusové) nádraží (3 km), odtud trolejbusem č. 5 ve všední dny, v sobotu, neděli, ve svátek č. 7do zastávky "Kolonáda" cca 50 m od hotelu. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Zapůjčení dětské postýlky - ZDARMA.
Rehabilitační bazény s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava Přírodní koupaliště LIDO (4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Parkování: Lázeňský hotel SVOBODA nemá vlastní parkoviště. Doporučujeme parkování na centrálním parkovišti za Městským divadlem (cca 700 m od hotelu), poplatek Kč 10,- /hod od 19.00-7.00 a Kč 20,-/hod od 7.00-19.00 hod. Při pobytu 24 hod.a více: abonentní karta á Kč cca 100,- Kč/den. Parkovací místo není třeba rezervovat předem, vždy mají volná místa. Možnost parkování též u lázeňského hotelu Centrální lázně á Kč 150,- /den.
Pobyt se zvířetem: 270,- Kč/noc - povolen pouze malý pes Pes nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17.30 do 19.30 hod v den příjezdu, pobyty se snídaní začínají snídaní druhý den ráno. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod poslední den pobytu. Pobyty s plnou penzí začínají buď obědem v den příjezdu od 11:30 do 13:30 hod a končí snídaní ve den odjezdu. Nebo začínají večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu (záleží na klientovi). Celý hotel je nekuřácký.
Rekreační poplatek: Lázeňský poplatek 15,- Kč/noc.
Proč lázeňský hotel Svoboda Mariánské Lázně: - v blízkosti Lesního pramene a geologického parku - vlastní minerální pramen ke koupelím i pitné kúře - Josefův pramen Proč Mariánské Lázně: - druhé největší české lázně - velké bohatství minerálních pramenů - cca 40 (v nejbližším okolí téměř 100) - léčba: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacích cest, nemoci pohybového ústrojí, onemocnění metabolická, onemocnění gynekologická, onemocnění onkologická. - bohatý kulturní program.

Popis

Programový pobyt č.1: PROGRAM MINIKÚRA (3 až 6 nocí, nástup libovolný)- ubytování s polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - uvítací nápoj, - 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur), - minerální pitná kúra - Wi-Fi internet - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a sau - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.2: LÁZNĚ PRO SENIORY (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný)- 5x ubytování s polopenzí, - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra, - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2, - 1x inhalace pramene, - 1x parafínové ošetření rukou. - Wi-Fi internet - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a sau - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.3: RELAXAČNÍ LÁZEŇSKÁ DOVOLENÁ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s polopenzí, - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra, - základní lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, - závěrečná lékařská zpráva, - 12 léčebných procedur týdně na základě předpisu lékaře (kromě neděle). - Wi-Fi internet - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a sau - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.4: MINIRELAX (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování s polopenzí, - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra, - 1x minerální koupel s přírodním CO2, - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2. - Wi-Fi internet - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a sau - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.5: TÝDEN ZDRAVÍ PRO SENIORY (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný)- 6x ubytování s polopenzí, - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra, - 1x základní lékařské vyšetření - 1x závěrečná lékařská zpráva - 1x minerální koupel se suchým zábalem - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2, - 1x parafínový zábal - 1x léčebný tělocvik - Wi-Fi internet - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun (v Grandhotelu Pacifik a dalších v sesterských hotelích) se kartou Marienbad Kur & Spa Card Věková hranice pro zakoupení tohoto balíčku není stanovena, ale program je zaměřen spíše na starší osoby.
Restaurace Carlton, lobby bar, společenská místnost s kulečníkem, dětským koutkem, internetový koutek, Wi-Fi internet zdarma. Léčení a wellness: procedury z přírodního CO2, masáže, parafínové zábaly na ruce, ultrazvuk, elektroterapie, kryoterapie aj.

Poloha

Svoboda: Propojený komplex lázeňských budov Svoboda, Margareta a Palladio leží v klidném prostředí lesoparku, nedaleko kolonády se Zpívající fontánou. V sousedství se nachází pavilon Lesního pramene s promenádou, která volně navazuje na geologický park.  Celý resort prošel výraznou rekonstrukcí, došlo k propojení Svobody, Margarety a Palladia krytou prosklenou promenádou, která umožňuje využívat všechny služby pod jednou střechou. V jejích prostorách se rovněž nachází vývěr Lesního pramene k pitné kúře. Bylo rozšířeno léčebné oddělení Palladio Spa Centrum o další minerální vany, modernizací prošla vstupní hala s recepcí a restaurace, pro příjemné posezení přímo v hotelu vznikl nový lobby bar.

Sport a zábava

Rehabilitační bazény s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava Přírodní koupaliště LIDO (4 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Rekreační pobyt: ZDARMA uvítací nápoj, volné využití bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem v hotelech Pacifik, Hvězda, Butterfly a Vltava, Wi-Fi na pokojích, minerální pitná kúra. Pro všechny pobyty: ZDARMA pro všechny pobyty: KARTA VÝHOD - Marienbad Kur & Spa Card - držitel má tyto výhody (kartu obdrží klient při příjezdu na místě) - např. (změna vyhrazena): • Vstup do ostatních bazénů a saun v hotelech společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. (Hvězda, Pacifi k, Butterfly, Vltava) ZDARMA. Doporučujeme předrezervaci na recepci hotelu • Mariánskolázeňská pitná kúra - zdarma • Úschova lázeňských pohárků - zdarma • Danubius Premier Fitness - volný vstup • Lékařské přednášky - volný vstup • Propagační materiály společnosti - zdarma • Ranní infoleták s programem - zdarma • Hotelové kulturní a animační programy - volný vstup • Kryosauna - 10% sleva na proceduru • Výlety Marienbad Reiseservice - 5% sleva na výlet • Vybrané zboží s logem společnosti - 10% sleva na zakoupené zboží • Koncerty agentury Fidelio - 15% sleva na vstupenku • Městské muzeum - 10% sleva na vstup • Asklepion Lasercentrum - 10% sleva na služby • Optika MUDr. Nešporová - sleva na oční vyšetření • Snowhill - 15% sleva na časovou permanentku • Tenisový areál - 10% sleva na pronájem kurtu a kryté haly • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zapůjčení lyží a snowboardů • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zakoupené zboží • Yellow Point- 10% sleva na volnočasové aktivity, např. koloběžky, lyžařská škola • Lanové centrum - 10% sleva na vstup • Lanové centrum Lanáček - voucher na volný vstup pro děti do 12 let • Kavárna RP Café - 10% sleva na kávu a moučník • Glass Atelier, Porcela Plus, Karlovarský porcelán - 10% sleva na zakoupené zboží • VIVA porcelán Karlovy Vary - 5% sleva na zakoupené zboží • WC Kolonáda - bezplatné použití.

Ubytování

1 a 2 - lůžkové pokoje KOMFORT, sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, sejf, fén, Wi-Fi, sejf, fén. Ubytování probíhá ve všech 3 budovách. Pokoje s přistýlkami na ověření.
Celková kapacita: 99 pokojů.

Stravování

Rekreační pobyty: snídaně formou bufetovu. Možnost dokoupení obědů (servírované, salátový bufet) a večeří (bufet) za doplatek v CK. Programové pobyty: polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení obědů (servírované, salátový bufet) za doplatek v CK.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Mariánské Lázně nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat