Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Vltava

Česká republika, Mariánské Lázně

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Možnost deště
9 °C - Možnost deště

Lázně a wellness

Ubytování

A) 1 a 2 - lůžkové pokoje KOMFORT (výhled do lesa)- Spr. + WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, minibar, sejf, fén, župan, nové vybavení. Pokoje s přistýlkou na poptávku. a) 1 a 2 - lůžkové pokoje KOMFORT (výhled do města)- sprcha nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internet, minibar, sejf, fén, župan, nové vybavení. Pokoje s přistýlkou na poptávku.
Celková kapacita: 80 pokojů.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří za doplatek v CK. Programové pobyty: polopenze: snídaně a večeře - formou bufetu. Možnost dokoupení obědů (servírované, salátový bufet) za doplatek v CK.

Trasa

Příjezd autem: Autem do Mariánských Lázní na ul. Anglická. Vzdálenost: z Prahy cca 170 km, z Brna cca 375 km, z Ostravy cca 550 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Mariánských Lázní na vlakové (autobusové) nádraží (cca 2 km), odtud pokračovat trolejbusem č. 5 ve všední dny do zastávky "U Pošty" (200 m), v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "U Pošty" (200 m od hotelu). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Mariánských Lázní na vlakové (autobusové) nádraží (cca 2 km), odtud pokračovat trolejbusem č. 5 ve všední dny do zastávky "U Pošty" (200 m), v sobotu, neděli, ve svátek č. 7 do zastávky "U Pošty" (200 m od hotelu). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Poloha

Hotel se nachází ve velmi klidné části města a to na souběžné ulici k Hlavní třídě, která tvoří centrum města Mariánské Lázně. Do lázeňské čtvrti je to cca 500 m (pomalou chůzí 10 minut). Hned za hotelem se rozprostírá lesopark s nespočtem vyhlídkových tras a míst ideálních pro turistiku.

Popis

Programový pobyt č.1: MINIKÚRA (3 až 6 noci, nástup libovolný)- ubytování s bufetovou polopenzí (dle počtu zakoupených nocí), - 2 léčebné procedury denně (z určeného výběru procedur), - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra. - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun; - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu; - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.2: MINIRELAX (3 dny / 2 noci)- 2x ubytování s bufetovou polopenzí, - uvítací nápoj, - minerální pitná kúra, - 1x minerální koupel s přírodním CO2, - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2 - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun - pravidelné hudební večery v hotelech - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Programový pobyt č.3: DNY RELAXACE (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)- 7x ubytování s bufetovou polopenzí, - uvítací přípitek, - základní lékařské vstupní a výstupní vyšetření, - závěrečná lékařská zpráva, - 2x denně vitamínový nápoj, - minerální pitná kúra, - 1x aqua gymnastika, - 1x reflexní masáž chodidel, - 1x klasická masáž částečná, - 1x suchá plynová lázeň CO2, - 1x masážní suché lůžko – hydrojet, - 2x parafínové ošetření rukou, - 1x elektroterapie, - 2x inhalace - každodenní volný vstup do hotelových bazénů a saun; - pravidelné hudební večery v hotelech; - přednášky, kulturní programy a animační programy ve fitness centru a bazénu; - výlety a vycházky městem s průvodcem.
Vstupní hala s lobby barem a recepcí, restaurace Regina s českou a mezinárodní kuchyní, lobby bar, letní terasa s lehátky a slunečníky, Wi-Fi internet na pokojích zdarma, internetový koutek, dětský koutek, kulečník. Léčení a wellness: vlastní minerální pramen k minerálním koupelím a k pitné kúře - Balbínův pramen, rehabilitační bazén s vodními atrakcemi a whirlpoolem, fitness centrum, minerální koupele, procedury z přírodního CO2, slatinné zábaly, rehabilitační cvičení, masáže, sauna, kadeřnictví, manikúra, pedikúra.

Sport a zábava

Rehabilitační hotelový krytý bazén (6 x 12 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
ZDARMA REKREAČNÍ POBYT: uvítací nápoj, volné využití hotelového bazénu s vodními atrakcemi a whirlpoolem, sauna, fitness,Wi-Fi připojení na pokojích, minerální pitná kúra Pro všechny pobyty: ZDARMA pro všechny pobyty: KARTA VÝHOD - Marienbad Kur & Spa Card - držitel má tyto výhody (kartu obdrží klient při příjezdu na místě) - např. (změna vyhrazena): • Vstup do ostatních bazénů a saun v hotelech společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně a.s. (Hvězda, Pacifi k, Butterfly, Vltava) ZDARMA. Doporučujeme předrezervaci na recepci hotelu • Mariánskolázeňská pitná kúra - zdarma • Úschova lázeňských pohárků - zdarma • Danubius Premier Fitness - volný vstup • Lékařské přednášky - volný vstup • Propagační materiály společnosti - zdarma • Ranní infoleták s programem - zdarma • Hotelové kulturní a animační programy - volný vstup • Kryosauna - 10% sleva na proceduru • Výlety Marienbad Reiseservice - 5% sleva na výlet • Vybrané zboží s logem společnosti - 10% sleva na zakoupené zboží • Koncerty agentury Fidelio - 15% sleva na vstupenku • Městské muzeum - 10% sleva na vstup • Asklepion Lasercentrum - 10% sleva na služby • Optika MUDr. Nešporová - sleva na oční vyšetření • Snowhill - 15% sleva na časovou permanentku • Tenisový areál - 10% sleva na pronájem kurtu a kryté haly • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zapůjčení lyží a snowboardů • Sport 2000 Denk - 10% sleva na zakoupené zboží • Yellow Point- 10% sleva na volnočasové aktivity, např. koloběžky, lyžařská škola • Lanové centrum - 10% sleva na vstup • Lanové centrum Lanáček - voucher na volný vstup pro děti do 12 let • Kavárna RP Café - 10% sleva na kávu a moučník • Glass Atelier, Porcela Plus, Karlovarský porcelán - 10% sleva na zakoupené zboží • VIVA porcelán Karlovy Vary - 5% sleva na zakoupené zboží • WC Kolonáda - bezplatné použití.

Ostatní

Zapůjčení dětské postýlky - ZDARMA.
Rehabilitační hotelový krytý bazén (6 x 12 m). Přírodní koupaliště LIDO (cca 3 km ) - uprostřed lesů, písčitá a travnatá pláž, občerstvení, loďky, šlapadla, stolní tenis, volejbal. Přehrada Jesenice (15 km).
Parkování: 100,- Kč/den nehlídané parkovací místo před hotelem.
Pobyt se zvířetem: 270,- Kč/noc - povolen pouze malý pes Pes nesmí do restaurace, léčebného oddělení a ostatních společných prostor hotelů společnosti Léčebné lázně Mariánské Lázně.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyty s polopenzí začínají večeří od 17.30 do 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 12.00 hod poslední den pobytu. Pobyty s plnou penzí začínají buď obědem v den příjezdu od 11:30 do 13:30 hod a končí snídaní ve den odjezdu. Nebo začínají večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu (záleží na klientovi). Pravidelná uzavírka bazénu v hotelu Vltava 1 x za 14 dní ve středu (hosté budou mít k dispozici bazény v partnerských hotelech).
Rekreační poplatek: Lázeňský poplatek 15,- Kč/noc.
Proč lázeňský hotel Vltava: - vlastní minerální pramen ke koupelím - Balbínův pramen - vlastní bazén s vířivými proudy - letní terasa s lehátky a slunečníky Proč Mariánské Lázně: - velké bohatství minerálních pramenů - cca 40 (v nejbližším okolí téměř 100) - léčba: nemoci ledvin a močových cest, nemoci dýchacích cest, nemoci pohybového ústrojí, onemocnění metabolická, onemocnění gynekologická, onemocnění onkologická. - bohatý kulturní program.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Mariánské Lázně nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat