Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Central

Česká republika, Plzeň

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
9 °C - Zataženo
9 °C - Zataženo

Poloha

Hotel Central **** je umístěn v samém centru Plzně na náměstí Republiky. Má ideální polohu s rychlým tramvajovým napojením na železniční a autobusové nádraží.

Popis

Programový pobyt č.1: ZA HISTORIÍ PLZEŇSKÉHO PIVA (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)- 2x ubytování - 2x snídaně formou bufetu, - 1x 2-chodová večeře v hotelové restauraci pro 2 osoby (výběrem ze speciálního menu) - 5 piv Pilsner Urquell/osoba na osobu v hotelové restauraci nebo kavárně - dárek s pivní tématikou - 1x vstupenka na prohlídku pivovaru s ochutnávkou piva - 1x 1,5 hod vstup do hotelového wellness - parkování - Wi-Fi internet.
Neobsazené lůžko se netoleruje.
Restaurace s výhledem na Náměstí Republiky, kavárna, salonky, výtah, Wi-Fi připojení v celém hotelu, posilovna, parkoviště v uzavřeném dvoře. Wellness: finská, tropická a aroma sauna se sprchou, parní kabina, tepidárium, hydromasážní whirlpool, sluneční louka, za příplatek masáže.

Sport a zábava

Plavecký areál SLOVANY (cca 2,5) - vnitřní a vnější 50m bazén, dětský bazén, tobogán, divoké řeky, vířivky, relaxační bazén , sauna aj. Plavecký areál LOCHOTÍN (3,5 km) - krytý plavecký bazén, dětský bazén a venkovní areál vč. dětského brouzdaliště.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje některé s možností přistýlky a 3 - lůžkové pokoje, sprcha nebo vana, SAT/TV, telefon, minibar, fén, Wi-Fi připojení. Pokoje s balkonem bez příplatku pouze jako nezávazné přání klienta.
Celková kapacita: 72 pokojů.

Stravování

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

Trasa

Příjezd autem: Autem od Prahy do Plzně, sjezd č. 67, dále po silnici č. 26 do Plzně, po Rokycanské a "U Prazdroje", na světelné křižovatce u hotelu Angelo rovně směr vnitřní město, po ulici Pražská, U Zvonu, Zbojnická najet na náměstí, na konci náměstí zabočit vpravo, a poté těsně před katedrálou zabočit vlevo na ul. Riegerovu - zde je vjezd do dvora hotelu Central. Parkování ve dvoře na hotelovém parkovišti.
Příjezd autobusem: Autobusem do Plzně na "Autobusové nádraží CAN" (cca 2,5 km), odtud tramvají ze zastávky CAN Skřivanská tramvají č. 2 do zastávky "Náměstí Republiky", která je cca 150 m od hotelu .
Příjezd vlakem: Vlakem do Plzně na "Plzně hl. nádraží" (1,5 km), dále MHD ze zastávky "Železniční" tramvají č. 1 nebo 2 do zastávky "Náměstí Republiky", která je cca 150 m od hotelu.

Ostatní

Plavecký areál SLOVANY (cca 2,5) - vnitřní a vnější 50m bazén, dětský bazén, tobogán, divoké řeky, vířivky, relaxační bazén , sauna aj. Plavecký areál LOCHOTÍN (3,5 km) - krytý plavecký bazén, dětský bazén a venkovní areál vč. dětského brouzdaliště.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 250,- Kč /den.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 v den odjezdu.
Rekreační poplatek: Neúčtuje se.
Proč hotel Central Plzeň - v samém srdci města na náměstí Republiky.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Česká republika v lokalitě Plzeň nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat